Treść opublikowana przez szafa
-
[B5 1Z] A4 TDi
na zimowkach mialem 61.5 ale teraz jest idealnie tak wogole musze skompletowac jakis zestaw do pielegnacji, bo jak widze jakie to daje efekty u Ciebie to az mnie skreca skad kupujesz, polecasz jakies forum czy sklepy? moze byc na pw
-
[B5 1Z] A4 TDi
Slepy napisz jak stoi seria u mnie od ziemi do blotnika przod 58, tyl 58.5
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
lakier kosa tez musze pomyslec o jakis porzadnych kosmetykach !! Wogole tak sobie ostatnio mysle moze zebrac ekipe z slaska i ustawic jakas grupowa sesje?
-
[ALL B5] Grill w stylu RS
Medik i David z takimi jezdza
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
daj cale kola w poler! :gwizdanie:
-
[ALL B5] Jaki dystans
mialo byc et 29 czyli przod dystanse 25 , tyl 17mm dzieki za naprowadzenie
-
[ALL B5] Jaki dystans
ok dzieki Konus za info, czyli beda 9.5 jeszcze pytanie o przod 8.5 et 39 bedzie rowno z blotnikiem lub nawet delikatnie poza prawda?
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
Duffy respect pieknie wyszla suka
-
[ALL B5] Jaki dystans
tak tylko et 46 - 17 mm dystansu i robi sie et 29 i tu pytanie ile to moze wystawac, wiec pytanie czy widzial ktos na b5 lub przymierzal felgi o takich parametrach?
-
[ALL B5] Jaki dystans
Panowie felgi sa w 2 szerokosciach 8.5 et 56, 9.5 et 46, minimalny dystans zmieniajacy rozstaw to 17mm i tu nachodzi pytanie ile te 9.5 by mi wystawaly, jesli 1cm to sie nawet nie zastanawiam jesli wiecej to niestety pakuje wszystkie 4 szt 8,5...
-
[ALL B5] Jaki dystans
no wlasnie a u mnie w okolicy juz mnie dobrze znaja albo wybiore bezpieczna opcje i zamowie wszystkie 4 szt 8.5j et 56 + odpowiednie dystanse zeby rowno stalo :gwizdanie:
-
[ALL B5] Jaki dystans
czyli 9.5 et 46 z dystansem 17mm bedzie wystawac jakis 1cm dobrze kojarze?
-
[ALL B5] Jaki dystans
Podepne sie pod temat chce kupic felgi 2x 9.5j r19 et 46 oraz 2 x 8,5j r19 et 56 jakie zastosowac dystanse? Moze wystawac ale nie za duzo prosze o propozycje, planowana opona to 215/35
-
[B5 1Z] A4 TDi
właśnie rozkmniam to i szukam gdzies w PL, jak nie znajdę to trzeba bedzie gdzieś za granicą szukać za dnia nie, bo robota goni, ale wieczorami Ślepy ja juz szukalem u Nas jedyna firma co ma cos podobnego to motip a tak to tylko w usa
-
[B5 1Z] A4 TDi
Slepy jak bys zamawial to daj znac, przygarne jedna puszke
-
Nimbus Grau Perl Effekt
i to kalkulatorem z photoshopa nawet wyszlo fura kox
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Wiem ze polerowane wygladaja swietnie ale autem poruszam sie na codzien :/ i szybko by stracily swoj blask jak ranty :/ mysle cale na czarno + zlote srubki ale chyba wtedy sie te kolo calkiem zgubi ;/ dlatego wolalbym zeby ktos sie na nie zdecydowal
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Swir szkoda ze nie podeszles jak bylem przy aucie bysmy wypili co nie co ja czekam az rodzice gdzies pojada to do piekarnika wloze folia w domu lezy ale kupilem za male kawalki i musze wymienic na ciut wieksze narazie chce kola sprzedac i poszukac czegos wiekszego w ostatecznosci te przemalowac ale nie mam pomyslu :/ w sumie z g*** bata nie ukrece
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Rajan odblysniki chce tak zrobic ale mam maly problem z rozklejeniem lamp I u nas jedynie lakier motipa mozna dostac a nie wiem jak to pozniej wyjdzie Co do pogody nie byla za sooper ale nie zawsze sie wszystko ma
-
[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
nic nie uszkodzisz
-
[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
normalnie zrywasz a jak zostanie klej to rozpuszczalnik i schodzi wszystko, potem przemywasz środkiem do szyb i nie widać że kiedyś było oklejone
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Cały czas się zastanawiam jakie kupić,chodzą mi po głowie alphardy z mercedesa albo lambo ale sam nie wiem Twoją też oglądałem i air robi wrażenie może uda mi się dogadać z algrundo bo szkoda mi meczyc fure na naszych drogach gwintem Wracając do kół jak masz jakąś ciekawą propozycje co można było by wsadzić do b5 to wal śmiało
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
W sumie za kola i za to ze samochod nie nadaje sie do poruszania po drogach w wolnym tlumaczeniu ze za nisko siedzi Co do pogody no nie dopisala ale i tak bylo warto sie wybrac Opony przycieraja na dolkach ale jakiegos mega spustoszenia nie robia :gwizdanie: narazie starlo mi napisy na oponie Armi wogole to jeszcze mam jakies 5 cm gwintu, minimalnie moge jesczcze opuscic ale wtedy jazda tylko w pojedynke i 20km/h
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Medik koła nadal u mnie, tylko lezaly w piwnicy bo bym nie wjechal na warsztat Po zmianie kol z zimowych jescze troche pokrecilem gwintem tu na fotce zatankowany do pelna + bagaz I nikt mi nie powie ze nie da sie tak jezdzic, droga na Event poszla bez problemow, w sumie 680km w obie strony :mrgreen: szkoda tylko ze przy wyjezdzie na Event, 150m od domu mnie zatrzymali i zgarneli dowod Pare fot z eventu pozdroo
-
[B5 1Z] A4 TDi
Ferrari czy porshe stoja duzo wyzej niz moj ale nie o to chodzi, byli wredni to szukali dziury w calym zreszta nie od teraz wiadomo ze przepisy w naszym pieknym kraju sa chore Zeby nie bylo offa slepy fura gniecie, a z zoltymi lampami moim zdaniem jest kozak!! choc pokusilbym sie o laminX-a bo troszke za zolto jest