Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szafa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szafa

  1. szafa odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    na zimowkach mialem 61.5 ale teraz jest idealnie tak wogole musze skompletowac jakis zestaw do pielegnacji, bo jak widze jakie to daje efekty u Ciebie to az mnie skreca skad kupujesz, polecasz jakies forum czy sklepy? moze byc na pw
  2. szafa odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Slepy napisz jak stoi seria u mnie od ziemi do blotnika przod 58, tyl 58.5
  3. lakier kosa tez musze pomyslec o jakis porzadnych kosmetykach !! Wogole tak sobie ostatnio mysle moze zebrac ekipe z slaska i ustawic jakas grupowa sesje?
  4. szafa odpowiedział(a) na Lukasz_N temat w Audi A4 B5
    Medik i David z takimi jezdza
  5. daj cale kola w poler! :gwizdanie:
  6. mialo byc et 29 czyli przod dystanse 25 , tyl 17mm dzieki za naprowadzenie
  7. ok dzieki Konus za info, czyli beda 9.5 jeszcze pytanie o przod 8.5 et 39 bedzie rowno z blotnikiem lub nawet delikatnie poza prawda?
  8. Duffy respect pieknie wyszla suka
  9. tak tylko et 46 - 17 mm dystansu i robi sie et 29 i tu pytanie ile to moze wystawac, wiec pytanie czy widzial ktos na b5 lub przymierzal felgi o takich parametrach?
  10. Panowie felgi sa w 2 szerokosciach 8.5 et 56, 9.5 et 46, minimalny dystans zmieniajacy rozstaw to 17mm i tu nachodzi pytanie ile te 9.5 by mi wystawaly, jesli 1cm to sie nawet nie zastanawiam jesli wiecej to niestety pakuje wszystkie 4 szt 8,5...
  11. no wlasnie a u mnie w okolicy juz mnie dobrze znaja albo wybiore bezpieczna opcje i zamowie wszystkie 4 szt 8.5j et 56 + odpowiednie dystanse zeby rowno stalo :gwizdanie:
  12. czyli 9.5 et 46 z dystansem 17mm bedzie wystawac jakis 1cm dobrze kojarze?
  13. Podepne sie pod temat chce kupic felgi 2x 9.5j r19 et 46 oraz 2 x 8,5j r19 et 56 jakie zastosowac dystanse? Moze wystawac ale nie za duzo prosze o propozycje, planowana opona to 215/35
  14. szafa odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    właśnie rozkmniam to i szukam gdzies w PL, jak nie znajdę to trzeba bedzie gdzieś za granicą szukać za dnia nie, bo robota goni, ale wieczorami Ślepy ja juz szukalem u Nas jedyna firma co ma cos podobnego to motip a tak to tylko w usa
  15. szafa odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Slepy jak bys zamawial to daj znac, przygarne jedna puszke
  16. i to kalkulatorem z photoshopa nawet wyszlo fura kox
  17. Wiem ze polerowane wygladaja swietnie ale autem poruszam sie na codzien :/ i szybko by stracily swoj blask jak ranty :/ mysle cale na czarno + zlote srubki ale chyba wtedy sie te kolo calkiem zgubi ;/ dlatego wolalbym zeby ktos sie na nie zdecydowal
  18. Swir szkoda ze nie podeszles jak bylem przy aucie bysmy wypili co nie co ja czekam az rodzice gdzies pojada to do piekarnika wloze folia w domu lezy ale kupilem za male kawalki i musze wymienic na ciut wieksze narazie chce kola sprzedac i poszukac czegos wiekszego w ostatecznosci te przemalowac ale nie mam pomyslu :/ w sumie z g*** bata nie ukrece
  19. Rajan odblysniki chce tak zrobic ale mam maly problem z rozklejeniem lamp I u nas jedynie lakier motipa mozna dostac a nie wiem jak to pozniej wyjdzie Co do pogody nie byla za sooper ale nie zawsze sie wszystko ma
  20. nic nie uszkodzisz
  21. normalnie zrywasz a jak zostanie klej to rozpuszczalnik i schodzi wszystko, potem przemywasz środkiem do szyb i nie widać że kiedyś było oklejone
  22. Cały czas się zastanawiam jakie kupić,chodzą mi po głowie alphardy z mercedesa albo lambo ale sam nie wiem Twoją też oglądałem i air robi wrażenie może uda mi się dogadać z algrundo bo szkoda mi meczyc fure na naszych drogach gwintem Wracając do kół jak masz jakąś ciekawą propozycje co można było by wsadzić do b5 to wal śmiało
  23. W sumie za kola i za to ze samochod nie nadaje sie do poruszania po drogach w wolnym tlumaczeniu ze za nisko siedzi Co do pogody no nie dopisala ale i tak bylo warto sie wybrac Opony przycieraja na dolkach ale jakiegos mega spustoszenia nie robia :gwizdanie: narazie starlo mi napisy na oponie Armi wogole to jeszcze mam jakies 5 cm gwintu, minimalnie moge jesczcze opuscic ale wtedy jazda tylko w pojedynke i 20km/h
  24. Medik koła nadal u mnie, tylko lezaly w piwnicy bo bym nie wjechal na warsztat Po zmianie kol z zimowych jescze troche pokrecilem gwintem tu na fotce zatankowany do pelna + bagaz I nikt mi nie powie ze nie da sie tak jezdzic, droga na Event poszla bez problemow, w sumie 680km w obie strony :mrgreen: szkoda tylko ze przy wyjezdzie na Event, 150m od domu mnie zatrzymali i zgarneli dowod Pare fot z eventu pozdroo
  25. szafa odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Ferrari czy porshe stoja duzo wyzej niz moj ale nie o to chodzi, byli wredni to szukali dziury w calym zreszta nie od teraz wiadomo ze przepisy w naszym pieknym kraju sa chore Zeby nie bylo offa slepy fura gniecie, a z zoltymi lampami moim zdaniem jest kozak!! choc pokusilbym sie o laminX-a bo troszke za zolto jest

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.