Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szafa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szafa

  1. Ja bym szukał stali w 17, 16 są za małe jeszcze jak dasz niski profil czyt. 195/45 to będzie śmiesznie wyglądać to samo jak dasz wiekszy profil opony... Kiedyś widziałem na alle stale w rozmiarze 18 poszerzone odpowiednio 8,5 i 9,5 w rozstawie 5x112
  2. Pablo napisz na pw skąd i jak bierzesz filmy Od siebie dodam że ostatnio oglądałem kowboje i obcy i nie polecam
  3. ja podczas rootowania sgs+ zabiłem fona (usmażona płyta), poszedł do naprawy na gwarancji i jeszcze nie wrócił także nie wiem czy uda się go naprawić w ramach gwarancji... I zauważyłem że jak do tej pory mało romów wychodzi na ten tel ale z biegiem czasu może się to zmieni teraz osobiście wolałbym troszkę dołożyć i kupić sgsII
  4. :polew: normalnie poprawiłeś mi humor tym zdaniem osobiście kupiłem kabel za 60 zł i jestem w pełni zadowlony z tego zakupu najlepiej kupić przetestować i jak coś wymienić jak nie będzie spełniać oczekiwań!
  5. Wejść wejdzie o to się nie martwie ale auto straci na dynamice i to masakrycznie ale widok z tyłu będzie miazga właśnie pokaż co za kółko :gwizdanie:
  6. U siebie mialem z przodu 9j et 22 r17 i przód wystawał jakiś 1cm, także u Ciebie będzie wystawać podobnie ja się zastanawiam czy naprzyszły sezon na tył nie wsadzić r19 10j et 40 ale to już jest kawał feli
  7. Poradzilem sie was i dodalem i wysylalem te foto do kalendarza wiec glosowac Pany na zdjecie Grudniowe:naughty: Tak jak obiecałem głos poszedł
  8. Ja wczorej nabyłem Jeremy Clarkson "Doprowadzony do szału" naprawdę przyjemnie się czyta na święta sprawię sobie jego resztę książek :gwizdanie:
  9. Powiem szczerze ze po paru godzinach grania nudne robi się tylko jeżdżenie i wygrywanie, moim zdaniem trochę słaby poziom mimo że mam experta ustawionego i wyłączone wszystkie wspomagacze Szkoda, że nie poszli troszkę w ślady GT żeby zrobić licencje, zawsze to jakieś urozmaicenie w grze
  10. Dlaczego ja musiałem zasuwać cały miesiąc za 3500 zł..a on by chciał zarobić tyle w jeden dzień na paru ślubach Ja to postawiłem sprawę jasno..chcesz to bierz..nie chcesz to out Stać mnie było żeby zapłacić więcej..ale po co.. żeby ksiądz rozbijał się furami z salonu? I tak za dobrze mają bo fanatyczne, starsze babki wnukom pieniędzy nie dadzą, a do kościoła połowę renty/ emerytury zaniosą. Na wsiach to już w ogóle masakra.. babki dają..a ksiądz w ogłoszeniach wyczytuje i wyczytuje i wyczytuje..a one siedzą i dyskutują kto ile dał :wallbash: Racja..jak kogoś autentycznie nie stać to powinien wziąć ślub za darmo.. a tak tysiące osób żyje na kocią łapę bo chcieli by..a nie mają pieniędzy. A jak kogoś stać..to dlaczego ma dorabiać tą czarną mafię :evil: :evil: jak kogos stac to kladzie talzena za pare skarpet, zeby sie ogolic jezdzi do fryzjera codziennie, jada i pije najdrozszy alkohol i ma w pupie. Jakby mnie bylo stac to bym dupe setkami podcieral i rzucil czarnuchowi-zebrakowi plikiem forsy w ryj Mrogal pełen szacun i podpisuje sie pod tym obiema rękami!
  11. ok dzięki szkoda, że ori kiere ciężko dorwać ale jak się sprawdza to trzeba szukać po serwisach :gwizdanie:
  12. Fly w innym wątku pisałeś, że do X-a masz kierownice, możesz jakąś polecić? gdzie będzie można odczuć jazdę a nie tylko kręcić jak zabawką
  13. Ja ostatnio męcze gears of war 3, i mogę śmiało polecić w przerwach forza 4 a w kolejce czeka jeszcze ace combat, saints row i bf3, chyba trzeba będzie pare dni urlopu wybrać, żeby to ogarnąć
  14. Powiem szczerze, że podoba mi się przód, zderzak, lampy, grill no i ten kolor naprawdę gratki fury, wnętrze też niczego sobie, brakuje mi tylko konsoli 2 din i nawigacji :gwizdanie: Fota jak najbardziej nadaje sie do kalendarza mój głos masz
  15. haha Duffy coś w tym jest, mi moja załatwiła psychologa który mnie wspiera i pomaga z tego wyjść
  16. Nic się nie dzieje, pozbywam się gratów i tyle :gwizdanie: koła już poszły, na wiosnę wyciągam gwint wkładam 1be, kupie jakieś 16 i auto będzie służyć jak zwykły dupowóz, kasa potrzebna na mieszkanie i remont :gwizdanie:
  17. Duffy błotniki seria :gwizdanie: reszta info w batalionie
  18. Egon wrzucaj tą fotę z pod mostu!! Mój głos napewno dostaniesz
  19. szafa odpowiedział(a) na mostwanted181 temat w Lifestyle i Hydepark
    Fly właśnie szukam dobrej kiery do x-klocka, na czym jeździsz, co możesz polecić ?
  20. Dziś mi to mocno siadło http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=312Sb-2PovA
  21. Fajnie się prezentuje jeszcze jak dasz ją niżej, opony węższe + koła w polerkę będzie bajka :gwizdanie: i jeszcze możesz na tył dać dystans bo strasznie się to koło chowa na tej fotce chyba, że to złudzenie optyczne
  22. na ich stronce jeszcze ich nie ma, a czekam z niecierpliwością
  23. Panowie ale coś w tym jest, w mojej byłej zabawce miałem dystanse 3cm na stronę i Pan na stacji diagnostycznej nie chciał mnie puścić Także jak trafi się na zgniłego starucha co na przekór wszystkiemu będzie chciał postawić na swoim to może zajść taka sytuacja! Ale z drugiej strony wtedy się zakłada zimówki i przechodzi bezproblemowo
  24. Wypraszam sobie, nie ukradłem a wypożyczyłem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.