Treść opublikowana przez szafa
-
[ALL B5] SZEROKA STAL A4
Ja bym szukał stali w 17, 16 są za małe jeszcze jak dasz niski profil czyt. 195/45 to będzie śmiesznie wyglądać to samo jak dasz wiekszy profil opony... Kiedyś widziałem na alle stale w rozmiarze 18 poszerzone odpowiednio 8,5 i 9,5 w rozstawie 5x112
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Pablo napisz na pw skąd i jak bierzesz filmy Od siebie dodam że ostatnio oglądałem kowboje i obcy i nie polecam
-
System operacyjny Android
ja podczas rootowania sgs+ zabiłem fona (usmażona płyta), poszedł do naprawy na gwarancji i jeszcze nie wrócił także nie wiem czy uda się go naprawić w ramach gwarancji... I zauważyłem że jak do tej pory mało romów wychodzi na ten tel ale z biegiem czasu może się to zmieni teraz osobiście wolałbym troszkę dołożyć i kupić sgsII
-
PS3 vs XBOX360
:polew: normalnie poprawiłeś mi humor tym zdaniem osobiście kupiłem kabel za 60 zł i jestem w pełni zadowlony z tego zakupu najlepiej kupić przetestować i jak coś wymienić jak nie będzie spełniać oczekiwań!
-
[ALL B5] 19 x 9,5 ET 30 ?
Wejść wejdzie o to się nie martwie ale auto straci na dynamice i to masakrycznie ale widok z tyłu będzie miazga właśnie pokaż co za kółko :gwizdanie:
-
[ALL B5] 19 x 9,5 ET 30 ?
U siebie mialem z przodu 9j et 22 r17 i przód wystawał jakiś 1cm, także u Ciebie będzie wystawać podobnie ja się zastanawiam czy naprzyszły sezon na tył nie wsadzić r19 10j et 40 ale to już jest kawał feli
-
[B5 AEB] Sedan 1.8T 201,5KM i 281,6NM, na koxie SPRZEDANA:(
Poradzilem sie was i dodalem i wysylalem te foto do kalendarza wiec glosowac Pany na zdjecie Grudniowe:naughty: Tak jak obiecałem głos poszedł
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
Ja wczorej nabyłem Jeremy Clarkson "Doprowadzony do szału" naprawdę przyjemnie się czyta na święta sprawię sobie jego resztę książek :gwizdanie:
-
Forza Motorsport 4
Powiem szczerze ze po paru godzinach grania nudne robi się tylko jeżdżenie i wygrywanie, moim zdaniem trochę słaby poziom mimo że mam experta ustawionego i wyłączone wszystkie wspomagacze Szkoda, że nie poszli troszkę w ślady GT żeby zrobić licencje, zawsze to jakieś urozmaicenie w grze
-
ile za slub
- ile za slub
Dlaczego ja musiałem zasuwać cały miesiąc za 3500 zł..a on by chciał zarobić tyle w jeden dzień na paru ślubach Ja to postawiłem sprawę jasno..chcesz to bierz..nie chcesz to out Stać mnie było żeby zapłacić więcej..ale po co.. żeby ksiądz rozbijał się furami z salonu? I tak za dobrze mają bo fanatyczne, starsze babki wnukom pieniędzy nie dadzą, a do kościoła połowę renty/ emerytury zaniosą. Na wsiach to już w ogóle masakra.. babki dają..a ksiądz w ogłoszeniach wyczytuje i wyczytuje i wyczytuje..a one siedzą i dyskutują kto ile dał :wallbash: Racja..jak kogoś autentycznie nie stać to powinien wziąć ślub za darmo.. a tak tysiące osób żyje na kocią łapę bo chcieli by..a nie mają pieniędzy. A jak kogoś stać..to dlaczego ma dorabiać tą czarną mafię :evil: :evil: jak kogos stac to kladzie talzena za pare skarpet, zeby sie ogolic jezdzi do fryzjera codziennie, jada i pije najdrozszy alkohol i ma w pupie. Jakby mnie bylo stac to bym dupe setkami podcieral i rzucil czarnuchowi-zebrakowi plikiem forsy w ryj Mrogal pełen szacun i podpisuje sie pod tym obiema rękami!- W co kto gra (X360 & PS3) ?
ok dzięki szkoda, że ori kiere ciężko dorwać ale jak się sprawdza to trzeba szukać po serwisach :gwizdanie:- W co kto gra (X360 & PS3) ?
Fly w innym wątku pisałeś, że do X-a masz kierownice, możesz jakąś polecić? gdzie będzie można odczuć jazdę a nie tylko kręcić jak zabawką- W co kto gra (X360 & PS3) ?
Ja ostatnio męcze gears of war 3, i mogę śmiało polecić w przerwach forza 4 a w kolejce czeka jeszcze ace combat, saints row i bf3, chyba trzeba będzie pare dni urlopu wybrać, żeby to ogarnąć- [ALL B5] Black With Red - na X5
Powiem szczerze, że podoba mi się przód, zderzak, lampy, grill no i ten kolor naprawdę gratki fury, wnętrze też niczego sobie, brakuje mi tylko konsoli 2 din i nawigacji :gwizdanie: Fota jak najbardziej nadaje sie do kalendarza mój głos masz- [B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
haha Duffy coś w tym jest, mi moja załatwiła psychologa który mnie wspiera i pomaga z tego wyjść- [B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Nic się nie dzieje, pozbywam się gratów i tyle :gwizdanie: koła już poszły, na wiosnę wyciągam gwint wkładam 1be, kupie jakieś 16 i auto będzie służyć jak zwykły dupowóz, kasa potrzebna na mieszkanie i remont :gwizdanie:- [B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Duffy błotniki seria :gwizdanie: reszta info w batalionie- [B5 AEB] Sedan 1.8T 201,5KM i 281,6NM, na koxie SPRZEDANA:(
Egon wrzucaj tą fotę z pod mostu!! Mój głos napewno dostaniesz- DIRT 3
Fly właśnie szukam dobrej kiery do x-klocka, na czym jeździsz, co możesz polecić ?- Muzyka w naszych autkach
Dziś mi to mocno siadło http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=312Sb-2PovA- [B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
Fajnie się prezentuje jeszcze jak dasz ją niżej, opony węższe + koła w polerkę będzie bajka :gwizdanie: i jeszcze możesz na tył dać dystans bo strasznie się to koło chowa na tej fotce chyba, że to złudzenie optyczne- [ALL] Gdzie kupić takie ramki na zegary ?
na ich stronce jeszcze ich nie ma, a czekam z niecierpliwością- [ALL B5] Dystanse zmieniające rozstaw śrub
Panowie ale coś w tym jest, w mojej byłej zabawce miałem dystanse 3cm na stronę i Pan na stacji diagnostycznej nie chciał mnie puścić Także jak trafi się na zgniłego starucha co na przekór wszystkiemu będzie chciał postawić na swoim to może zajść taka sytuacja! Ale z drugiej strony wtedy się zakłada zimówki i przechodzi bezproblemowo- [B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
Wypraszam sobie, nie ukradłem a wypożyczyłem - ile za slub