Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szafa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szafa

  1. Szafa mierzyłeś to osobiście miarką? bo ja bym powiedział, że minimalna różnica musi być Nie mierzylem az tak dokladnie, ale na wiosne sprubuje wpakowac 215/35 na 10,5 i 10 i wtedy zribie fotorelacje z pomiare
  2. Dobrze pokazuje, a co ma być inna ? Miałem u siebie wrzucone 215/35 na 8.5 i na 10j, średnica była taka sama, naciąg nie zmniejsza średnicy, weź to wreszcie zrozum!!
  3. Nie felg tylko opon...
  4. W tym roku termin zabukowany i choby nie wiem co się działo wpadne, jak nie audi to matizem żony:kox: Wrzuci się moje 18, uj***e pare zwoi:slina: i jakoś dojedziemy:decayed: Musze poznać tych wszystkich wariatów w realu:kox:
  5. okragle jak przyjda to sie pochwale ---------- Post dopisany 16-01-2014 at 17:56 ---------- Poprzedni post napisany 14-01-2014 at 01:10 ---------- http://i1174.photobucket.com/albums/r611/dropsone/3879180296_zps7b47e811.jpg mam takie:naughty:, ile monety dałeś, pisz na pw:wink: To jest Nas trzech:kox: Jak byście gdzieś widzieli dekielki piszcie pw:wink:
  6. Krzysiek jedna rzecz tylko mi nie pasuje do takiego projektu, a mianowicie brak porządnych fotek:thumbdown: Postaraj się i ogarnij porządną sesje:kox:
  7. To co wkleiłeś to już wogóle kicz i hała:facepalm: Proponuje najpierw samemu liznąć "tuningu" i wtedy dopiero zacząć podpowiadać komuś Koło jest jakie jest ale myślę że Gracek wyciągnie z niego co się da, i na sezon wszystkim opadnie szczena
  8. Dobre sa, szkoda ze dekielki nie dostepne w uzywce
  9. Dokładnie, w porównaniu z sportecami to opcja niestety dużo gorsza:thumbdown: Te koło teraz ma się nijak do klatki i kubłów, jeśli miałbyś wnętrze seryjne to nawet nawet, niestety teraz to jest taki misz masz:whistling:
  10. Z tym że jak padnie płyta to nie będą w stanie dojść do tego i bez zająknięcia wymienią na nową, miałem tak u siebie, dodatkowo miałem wgrany custom z rosji + root i nic się nie skapli:decayed:
  11. Jak w połowie sezonu, blacharka + malowanie to gdzieś góra 2 miechy roboty, koniec kwietnia początek maja auto ma być gotowe!! MustI co się odwlecze to nie uciecze hehe:kox:
  12. Przecież koła odesłał, pisał że jak by chciał upchać te fele na przód to by potrzebował błotniki z rs-a, a to mija się z celem:whistling:
  13. Moskal czytaj uważnie, pisał że tył wchodzi idealnie:wink:
  14. Dziś ćwiary idą do prostowania, zobaczymy czy da się coś z tego wyrzeźbić Pewnie gdzieś w lutym auto pójdzie na spawanie, a marzec kwiecień malowanie po całości:whistling:
  15. Plastikowe nadkola wyżnij nożykiem do tapet tuż przy tym progu co łączy się z błotnikiem, inaczej będzie szurać po oponie:wink:
  16. Przód po obniżeniu spokojnie się zrówna z rantem, a może nawet wskoczy do środka:wink: U mnie tak wyglądało przed obniżeniem A tak po obniżeniu:
  17. Nie wiem czy zaglądasz jeszcze na coś takiego jak gg ale posłałem Ci linka do fotek gdzie siedzi 4x9.5 et37:whistling: Mówisz jako tako,hmmm chciałbym by mój jako tako wyglądał
  18. Coś czuje namieszasz w tym sezonie
  19. Jak juz pisalem na raceism wreszcie dorosles do tej decyzji, moim jest mega grubo z przodu, dalbym jeszcze tylny czarny znaczek
  20. Nic nie odgapiasz, nie ja pierwszy na to wpadlem u mnie beda dodatki w czarnym polysku, razem z relingami
  21. Bartek nie kupuj nic co ma mniej jak 9j, jak roti wygląda na avancie możesz u mnie zobaczyć, w 19 szału nie robią, natomiast 18' i 9.5j myślę kręciły by karki:kox: Ewentualnie te 3sdm 4 x9.5 et40 3SDM model 0.01 ''18 8,5J+9,5J 5x112 (3809829004) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  22. Potrafię, proszę: Dz U 2007 nr 186 poz 1322 § 25. 1. Właściciel pojazdu umieszcza na pojeździe tablice z przodu i z tyłu w miejscach konstrukcyjnie do tego przeznaczonych, z wyjątkiem przyczep, ciągników rolniczych, motocykli i motorowerów, na których tablice umieszcza się tylko z tyłu, z zastrzeżeniem ust. 1a-2. 1a. W przypadku trójkołowego motocykla i pojazdu samochodowego posiadającego homologację według wymagań dla kategorii L5 oraz trójkołowego motoroweru i pojazdu samochodowego posiadającego homologację według wymagań dla kategorii L2, określonych w przepisach o homologacji pojazdów, tablice umieszcza się również z przodu, jeżeli posiadają specjalne miejsce do jej umieszczenia. 2. W przypadkach uzasadnionych konstrukcją ciągnika rolniczego tablice umieszcza się z przodu pojazdu. 3. Z przodu pojazdu umieszcza się wyłącznie tablicę jednorzędową, z wyjątkiem pojazdu, o którym mowa w ust. 1a, oraz ciągnika rolniczego, o którym mowa w ust. 2. 4. Z tyłu pojazdu umieszcza się tablicę jednorzędową albo dwurzędową w zależności od miejsca konstrukcyjnie do tego przeznaczonego, z zastrzeżeniem ust. 5. 5. Z tyłu przyczepy motocyklowej umieszcza się tablicę rejestracyjną motocyklową przeniesioną z motocykla, który ciągnie przyczepę. 6. Jeżeli pojazd nie ma specjalnego miejsca do umocowania tablic, to przednią i tylną tablicę umieszcza się w środku szerokości pojazdu, a gdyby to utrudniało jego eksploatowanie lub ograniczało widoczność tablicy - po lewej stronie pojazdu. Jeszcze jak byś się upierał że tablica może być za szybą to w Dz U 186 sporo uwagi jest pświęcone parametrom materiałów z których są wykonane tablice rejestracyjne i jest tam mowa o własnościach odbalaskowych powierzchni tablicy rejestracyjnej. Nie ulega watpliwości, że tablica umieszczona za szybą pojazdu nie spełnia parametrów odnośnie odbicia światła od swej powierzchni.
  23. Ja widzę że jasno jest określone gdzie tablica ma być, zresztą nie wygrasz, a mandat za brak tablicy to 500zł, w każdym razie w takim samochodzie każda kontrola = problemy, nie upie*** Cie za tablice to znajdzie co innego:whistling:
  24. Klasa:kox: Walnij jeszcze grilla na full black:whistling:
  25. Jesli ktoś ma tel galaxy s plus i9001, polecam najnowszy wypiek EHNDROIX V na bazie kitkata ROM: xdafileserver - for your daily dosis rom! GAPPSY: xdafileserver - for your daily dosis rom! Instalacja: - Download ROM - Download EhndroGapps - Wipe Cache - Wipe Dalvik / Cache - Flash EhndroiX V - Flash EhndroGapps - Restart Polecam! Więcej tutaj: [ROM][i9001][4.3.1] EHNDROIX IV (12.12.2013)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.