Treść opublikowana przez szafa
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Szafa mierzyłeś to osobiście miarką? bo ja bym powiedział, że minimalna różnica musi być Nie mierzylem az tak dokladnie, ale na wiosne sprubuje wpakowac 215/35 na 10,5 i 10 i wtedy zribie fotorelacje z pomiare
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Dobrze pokazuje, a co ma być inna ? Miałem u siebie wrzucone 215/35 na 8.5 i na 10j, średnica była taka sama, naciąg nie zmniejsza średnicy, weź to wreszcie zrozum!!
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Nie felg tylko opon...
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
W tym roku termin zabukowany i choby nie wiem co się działo wpadne, jak nie audi to matizem żony:kox: Wrzuci się moje 18, uj***e pare zwoi:slina: i jakoś dojedziemy:decayed: Musze poznać tych wszystkich wariatów w realu:kox:
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
okragle jak przyjda to sie pochwale ---------- Post dopisany 16-01-2014 at 17:56 ---------- Poprzedni post napisany 14-01-2014 at 01:10 ---------- http://i1174.photobucket.com/albums/r611/dropsone/3879180296_zps7b47e811.jpg mam takie:naughty:, ile monety dałeś, pisz na pw:wink: To jest Nas trzech:kox: Jak byście gdzieś widzieli dekielki piszcie pw:wink:
-
[B5 AFN] kolejne body rs4 b5
Krzysiek jedna rzecz tylko mi nie pasuje do takiego projektu, a mianowicie brak porządnych fotek:thumbdown: Postaraj się i ogarnij porządną sesje:kox:
-
[ALL B5] Audi S4
To co wkleiłeś to już wogóle kicz i hała:facepalm: Proponuje najpierw samemu liznąć "tuningu" i wtedy dopiero zacząć podpowiadać komuś Koło jest jakie jest ale myślę że Gracek wyciągnie z niego co się da, i na sezon wszystkim opadnie szczena
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Dobre sa, szkoda ze dekielki nie dostepne w uzywce
-
[ALL B5] Audi S4
Dokładnie, w porównaniu z sportecami to opcja niestety dużo gorsza:thumbdown: Te koło teraz ma się nijak do klatki i kubłów, jeśli miałbyś wnętrze seryjne to nawet nawet, niestety teraz to jest taki misz masz:whistling:
-
System operacyjny Android
Z tym że jak padnie płyta to nie będą w stanie dojść do tego i bez zająknięcia wymienią na nową, miałem tak u siebie, dodatkowo miałem wgrany custom z rosji + root i nic się nie skapli:decayed:
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Jak w połowie sezonu, blacharka + malowanie to gdzieś góra 2 miechy roboty, koniec kwietnia początek maja auto ma być gotowe!! MustI co się odwlecze to nie uciecze hehe:kox:
-
[ALL B5] Audi S4
Przecież koła odesłał, pisał że jak by chciał upchać te fele na przód to by potrzebował błotniki z rs-a, a to mija się z celem:whistling:
-
[ALL B5] Audi S4
Moskal czytaj uważnie, pisał że tył wchodzi idealnie:wink:
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Dziś ćwiary idą do prostowania, zobaczymy czy da się coś z tego wyrzeźbić Pewnie gdzieś w lutym auto pójdzie na spawanie, a marzec kwiecień malowanie po całości:whistling:
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
Plastikowe nadkola wyżnij nożykiem do tapet tuż przy tym progu co łączy się z błotnikiem, inaczej będzie szurać po oponie:wink:
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
Przód po obniżeniu spokojnie się zrówna z rantem, a może nawet wskoczy do środka:wink: U mnie tak wyglądało przed obniżeniem A tak po obniżeniu:
-
[ALL B5] Audi S4
Nie wiem czy zaglądasz jeszcze na coś takiego jak gg ale posłałem Ci linka do fotek gdzie siedzi 4x9.5 et37:whistling: Mówisz jako tako,hmmm chciałbym by mój jako tako wyglądał
-
[ALL B5] Audi S4
Coś czuje namieszasz w tym sezonie
-
[ALL B5] Audi S4
Jak juz pisalem na raceism wreszcie dorosles do tej decyzji, moim jest mega grubo z przodu, dalbym jeszcze tylny czarny znaczek
-
[B5 AJM] Moj Czarny AVANT na ViRuSiE :) , KW,19 Toureg koła , hydrografika
Nic nie odgapiasz, nie ja pierwszy na to wpadlem u mnie beda dodatki w czarnym polysku, razem z relingami
-
[B5 AJM] Moj Czarny AVANT na ViRuSiE :) , KW,19 Toureg koła , hydrografika
Bartek nie kupuj nic co ma mniej jak 9j, jak roti wygląda na avancie możesz u mnie zobaczyć, w 19 szału nie robią, natomiast 18' i 9.5j myślę kręciły by karki:kox: Ewentualnie te 3sdm 4 x9.5 et40 3SDM model 0.01 ''18 8,5J+9,5J 5x112 (3809829004) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
[ALL B5] Audi S4
Potrafię, proszę: Dz U 2007 nr 186 poz 1322 § 25. 1. Właściciel pojazdu umieszcza na pojeździe tablice z przodu i z tyłu w miejscach konstrukcyjnie do tego przeznaczonych, z wyjątkiem przyczep, ciągników rolniczych, motocykli i motorowerów, na których tablice umieszcza się tylko z tyłu, z zastrzeżeniem ust. 1a-2. 1a. W przypadku trójkołowego motocykla i pojazdu samochodowego posiadającego homologację według wymagań dla kategorii L5 oraz trójkołowego motoroweru i pojazdu samochodowego posiadającego homologację według wymagań dla kategorii L2, określonych w przepisach o homologacji pojazdów, tablice umieszcza się również z przodu, jeżeli posiadają specjalne miejsce do jej umieszczenia. 2. W przypadkach uzasadnionych konstrukcją ciągnika rolniczego tablice umieszcza się z przodu pojazdu. 3. Z przodu pojazdu umieszcza się wyłącznie tablicę jednorzędową, z wyjątkiem pojazdu, o którym mowa w ust. 1a, oraz ciągnika rolniczego, o którym mowa w ust. 2. 4. Z tyłu pojazdu umieszcza się tablicę jednorzędową albo dwurzędową w zależności od miejsca konstrukcyjnie do tego przeznaczonego, z zastrzeżeniem ust. 5. 5. Z tyłu przyczepy motocyklowej umieszcza się tablicę rejestracyjną motocyklową przeniesioną z motocykla, który ciągnie przyczepę. 6. Jeżeli pojazd nie ma specjalnego miejsca do umocowania tablic, to przednią i tylną tablicę umieszcza się w środku szerokości pojazdu, a gdyby to utrudniało jego eksploatowanie lub ograniczało widoczność tablicy - po lewej stronie pojazdu. Jeszcze jak byś się upierał że tablica może być za szybą to w Dz U 186 sporo uwagi jest pświęcone parametrom materiałów z których są wykonane tablice rejestracyjne i jest tam mowa o własnościach odbalaskowych powierzchni tablicy rejestracyjnej. Nie ulega watpliwości, że tablica umieszczona za szybą pojazdu nie spełnia parametrów odnośnie odbicia światła od swej powierzchni.
-
[ALL B5] Audi S4
Ja widzę że jasno jest określone gdzie tablica ma być, zresztą nie wygrasz, a mandat za brak tablicy to 500zł, w każdym razie w takim samochodzie każda kontrola = problemy, nie upie*** Cie za tablice to znajdzie co innego:whistling:
-
[ALL B5] Audi S4
Klasa:kox: Walnij jeszcze grilla na full black:whistling:
-
System operacyjny Android
Jesli ktoś ma tel galaxy s plus i9001, polecam najnowszy wypiek EHNDROIX V na bazie kitkata ROM: xdafileserver - for your daily dosis rom! GAPPSY: xdafileserver - for your daily dosis rom! Instalacja: - Download ROM - Download EhndroGapps - Wipe Cache - Wipe Dalvik / Cache - Flash EhndroiX V - Flash EhndroGapps - Restart Polecam! Więcej tutaj: [ROM][i9001][4.3.1] EHNDROIX IV (12.12.2013)