Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szafa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szafa

  1. Ciu ja jeszcze kół nie złożyłem a Ty już coś nowego szukasz:grin: ciekawe co tam teraz trafi:eusathink:
  2. szafa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Panowie szukam osoby z okolic katowic które by mi ogarnęła immo, kluczyki, przebieg w liczniku z fisem w aucie z 2000r.? Jak coś pw, oczywiście nie za darmo:wink:
  3. W przyszlosci chce zmienic lapka na cos nowszego, choc przetwornica to nie glupi pomysl trzeba przejrzec allegro
  4. Ja poleglem ale nie z winy mojej tylko bateria w lapku 15 minut i koniec :/ Nic szukam ogarnietej osoby z moich okolic co ogarnie mi kodowanie czyli immo i przebieg, oczywiscie nie za darmo
  5. Aha czyli podlanczam licznik wyciagam pin i programuje klucze? Ide probowac Dzieki
  6. Panowie szybkie pytanie bo sie pogubilem, mam jagera pol fis i chce wlozyc vdo pelen fis, z jagera nie umiem zczytac pinu wina kabla (zwykly allegro kkl) czy licznik nie chce wspolpracowac i moge jakos inaczej pokombinowac?? W ostatecznosci jest ktos z okolic Ruda Slaskiej, Zabrza, Gliwic, Katowic co by mi to ogarnal??
  7. Czorny co Ty kombinujesz hmm:eusathink:
  8. Lampy rozklejal mi Gwerty przy przerobce na bixa, poprosilem go tez by ich nie sklejal zrobilem to pozniej na silikonie i teraz bez problemu daja sie rozmontowywac
  9. Zderzak wygladzony metoda chalupnicza, czyli duzo wlokna szklanego + szpachla do wykonczenia
  10. Na te chwile ma byc poszerzony polift, ale to jeszcze kwestia czy ktos mi dopasuje go pod przednie blotniki, jak nie to sprzedam komplet polift przod tyl i kupie zderzak rs4 Z tylu nie bedzie zadnych dyfuzorow, nie przy tej mocy Ma byc clean
  11. Nie chce, powiem szczerze ze mi sie nie podoba, wole eu i ostatecznie mala blache
  12. Chcialbym die czyms pochwalic ale narazie cisza w temacie Blacharz ma obsuwe z innymi projektami i czekam na termin Jak cos sie zacznie dziac na bank sie pochwale Narazie wygladzony tylny zderzak rs4 Orwz cos tam kombinuje przy lampach
  13. Jest przech*** A miało być lekko poprawione daily hehe, gruby projekt:kox:
  14. Kolor nietypowy, pewnie w sloncu dopiero nabiera blasku Jesli chodzi o kola to moim zdaniem te 17 wieja tandeta, dodatkowo jeszcze profil nietypowy Jak juz szukac 17 to pokusilbym sie o lepszy wzor i na to opony 225/45 jesli chcesz miec tak jak fabryka dala
  15. Wow widze Czechowi skoczyl skill
  16. Podoba mi sie takie podejscie
  17. Slepy czytaj dobrze, pr,odem chce zejsc, choc tez tam miejsca nie ma pozytywny wariat, mam nadzieje oblukam gdzies na zlocie
  18. Ja pier:kox: Będzie miazga jak to poskładasz:slina: Czekam na dalsze up-y:jerk:
  19. szafa odpowiedział(a) na kaFFFar temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Tego brakowało, moim skromnym zdaniem jest idealnie:jerk: I na bank do mnie też trafi dokładka z cupry, robi mega robotę na ciemnym lakierze:kox:
  20. Zdecydowanie lepiej:kox: Upalony mógł by się uczyć od Ciebie:grin:
  21. Krycha juz nie badz taki skromny
  22. Bartosz pochwal sie jakie koszta tej zabawy, mam wolny komplet w piwnicy moze bym sie skusil
  23. Grubo siadl, ale bez dobrych odboi bedzie drzec opony
  24. szafa odpowiedział(a) na kaFFFar temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Znaczek przód i tył na czarno i jest całkowity kox:jerk:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.