Treść opublikowana przez szafa
-
[B5 APS] by czorny
Moim zdaniem kolorowanką tutaj nic nie zmienisz, zostaw jak jest:jerk:
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Oblukana wczoraj na evencie, na zywo robi duzo wieksze wrazenie jak na zdjeciach!! Jest maras
-
[B5 APS] by czorny
Milo bylo poznac wczoraj, auto robi mega wrazenie na zywo
-
Zabawki SIM - Symulacje realnej jazdy !!!
Dzieki Remik, kierownica jest na liscie do kupienia, narazie mam jakis tani badziew od brata i bede sie wdrazac jak juz calkiem ogarne przeprowadzke na nowe mieszkanie bede polowac na uzywke g25 ew. g27 pozdroo
-
[B5 APS] by czorny
Moim zdaniem jest idealnie:kox: Ale pewnie chcesz posadzić dupe do połowy felgi, żeby było widać że jest powietrze:decayed:
-
Zabawki SIM - Symulacje realnej jazdy !!!
Wreszcie udało mi się dorwać AC, po pierwszej jeździe na klawiaturze, powiem że jest ciężko:facepalm: Trzeba będzie poszukać jakieś kierownicy, mam pytanie jest możliwość zmiany ustawienia widoku że widać samochód z zewnątrz? I jeszcze jedno ściągając mody jak tory, auta itp. gdzie to później kopiować?? Ostatnio tylko na konsoli grałem i wypadłem z obiegu jeśli chodzi o pc
-
NISSAN GTR 3.8 V6 TT 2014 Black Edition
Gratuluje zabawki:kox: Mam andzieje podjedziesz na oem i będzie można podotykać
-
[ALL B5] Moja wymarzona czerwona strzała RS4 1.8T AEB(Zaczynamy projekt)
Odnosze to samo wrażenie, ale może to tylko takie pozory i wyjedzie czerwone rs4 w sedanie:kox:
-
[ALL B5] Moja wymarzona czerwona strzała RS4 1.8T AEB(Zaczynamy projekt)
Błotniki przednie, bierz póki są Audi rs4 błotnik błotniki Wrocław Stare Miasto
-
[B5 APS] by czorny
Czorny mogłeś to nie wpychać do środka tylko zrównać z konsolą a teraz powstał taki schodek, co do guzików można było w tunelu obok zapalniczki wkomponować, tak jak masz teraz to ani wygląda ani wygodne pewnie nie jest:wink: Ale rozumiem że to etap przejściowy:whistling: Na evencie jak Cie znajde pogadamy i zademonstrujesz co i jak
-
Poszerzenie przednich błotników o 6 cm. Jakieś pomysły ?
Reggi kupuj tyły z rs6 ostatnio Sid miał za 500zł/komplet i wspawaj do przednich, jak dobrze zabezpieczy posłuży pare lat:wink:
-
[ALL B5] Moja wymarzona czerwona strzała RS4 1.8T AEB(Zaczynamy projekt)
Z klejeniem nie ma tak łatwo ale fakt jak się poszuka wytrwale to napewno da się znaleźć Ostatnio były błotniki rs4 na przód za 800zł/szt ale widzę że już ogłoszenie nie aktualne
-
[B5 APS] by czorny
Czorny wstyd by Ci było to pokazywać, postaraj się bardziej i popraw to
-
[ALL B5] Moja wymarzona czerwona strzała RS4 1.8T AEB(Zaczynamy projekt)
Niestety z takim budżetem to daj sobie spokój, najpierw doprowadz auto mechanicznie, odłóż trochę gotówki a potem baw się w tjuningi:wink:
-
[B5 AWM Q] Biały Sedan US - erbete
Fajna baza Pomalowałbym progi i dokładki w kolor, trochę niżej ją położyć i cieszyć się jazdą
-
[ALL B5] Moja wymarzona czerwona strzała RS4 1.8T AEB(Zaczynamy projekt)
Zderzak przód się zgadza, przeszczepiając zderzak przedni warto kupić cały z belką bo belka poliftowa na bank nie spasuje, zderzak tył z kombi znacząco się różni, jedne wyjście tro kupno rs4 i zwykłego i zrobić przeszczep, ale to jak nie masz znajomego to ciężko będzie, bo mało kto chce się w to bawić Jeśli zdecydujesz się na zwykły zderzak s4 to znów będzie trzeba go poszerzać pod wersje rs4 bo błotniki są znacząco szersze a to też nie każdy chce zrobić i nie każdy umie dobrze poszerzyć, wiem po sobie jakie jaja z przodem są Co do kół to wzór spoko ale tylko i wyłącznie w 19, choć moim zdaniem te fele nie wyglądają wogóle, inna sprawa że nadkola rs4 są mega duże i koło mniejsze jak 18 będzie wyglądać słabo:whistling: Ale z tego co widzę jeszcze nic nie masz, a dostać ostatnio elementy z karoserii rs4 dość ciężko także proponowałbym najpierw kupić wszystko a potem zacząć się zastanawiać co i jak z czym połączyć :wink:Jak masz 10 000 zł na boku to uderz do kolegi Nosb, ma całe kompletne body i nawet dobrych blacharzy co zrobili już nie jedną rs4 w sedanie:kox:
-
[B5 APS] by czorny
Tego że to będzie aż tak szybko to się nie spodziewałem hehe Graty ale tylko utwierdziłeś mnie że zostaje wierny gwincie:decayed:
-
[ALL B5] Moja wymarzona czerwona strzała RS4 1.8T AEB(Zaczynamy projekt)
Niestety źle zrozumiałeś, do sedana przeszczepi tylko doły błotników tak jak w przypadku poniżej: Jak Ci wyjdzie będzie naprawdę na czym oko zaiwesić, czerwone rs4 w sedanie:kox:
-
[ALL B5] Moja wymarzona czerwona strzała RS4 1.8T AEB(Zaczynamy projekt)
Ale ma w planach przebudowe Zresztą w temacie można pisać co się chce Powodzenia w realizacji:wink:
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Poszła reszta hajsu:whistling:
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
235/35/18 najtanszy falken ale i tak 500 Dzięki, niestety za drogo jak narazie Dokładnie tak. To szczep zderzaka RSowego i i zwykłego. Duffy ma skorupę zderzaka, która nadaje się na takie szczepienia A ja mam taką kiere z RS'a jakbyś chciał Może kiedyś, w sumie to zależało by mi tylko na poduszce:wink:
-
System operacyjny Android
Aero 2
-
[B5 APS] by czorny
Czorny lecisz z tematem w tempie ekspresowm, też bym tak chciał
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Ogr jak sprzedaje? Przeciez to sa stare fele, tylko rant dolozony, a rotory mam wymienne
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
jest, ale dobry lepiarz polepi fest patrz tył u Egona Tyl u Egona byl nitowany i klejony zywica z tego co pamietam Mrogal kuknij czy masz jakies opony 235/35 w cenie do 300zl/szt