Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szafa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szafa

  1. Moim zdaniem kolorowanką tutaj nic nie zmienisz, zostaw jak jest:jerk:
  2. Oblukana wczoraj na evencie, na zywo robi duzo wieksze wrazenie jak na zdjeciach!! Jest maras
  3. Milo bylo poznac wczoraj, auto robi mega wrazenie na zywo
  4. Dzieki Remik, kierownica jest na liscie do kupienia, narazie mam jakis tani badziew od brata i bede sie wdrazac jak juz calkiem ogarne przeprowadzke na nowe mieszkanie bede polowac na uzywke g25 ew. g27 pozdroo
  5. Moim zdaniem jest idealnie:kox: Ale pewnie chcesz posadzić dupe do połowy felgi, żeby było widać że jest powietrze:decayed:
  6. Wreszcie udało mi się dorwać AC, po pierwszej jeździe na klawiaturze, powiem że jest ciężko:facepalm: Trzeba będzie poszukać jakieś kierownicy, mam pytanie jest możliwość zmiany ustawienia widoku że widać samochód z zewnątrz? I jeszcze jedno ściągając mody jak tory, auta itp. gdzie to później kopiować?? Ostatnio tylko na konsoli grałem i wypadłem z obiegu jeśli chodzi o pc
  7. Gratuluje zabawki:kox: Mam andzieje podjedziesz na oem i będzie można podotykać
  8. Odnosze to samo wrażenie, ale może to tylko takie pozory i wyjedzie czerwone rs4 w sedanie:kox:
  9. Błotniki przednie, bierz póki są Audi rs4 błotnik błotniki Wrocław Stare Miasto
  10. Czorny mogłeś to nie wpychać do środka tylko zrównać z konsolą a teraz powstał taki schodek, co do guzików można było w tunelu obok zapalniczki wkomponować, tak jak masz teraz to ani wygląda ani wygodne pewnie nie jest:wink: Ale rozumiem że to etap przejściowy:whistling: Na evencie jak Cie znajde pogadamy i zademonstrujesz co i jak
  11. Reggi kupuj tyły z rs6 ostatnio Sid miał za 500zł/komplet i wspawaj do przednich, jak dobrze zabezpieczy posłuży pare lat:wink:
  12. Z klejeniem nie ma tak łatwo ale fakt jak się poszuka wytrwale to napewno da się znaleźć Ostatnio były błotniki rs4 na przód za 800zł/szt ale widzę że już ogłoszenie nie aktualne
  13. Czorny wstyd by Ci było to pokazywać, postaraj się bardziej i popraw to
  14. Niestety z takim budżetem to daj sobie spokój, najpierw doprowadz auto mechanicznie, odłóż trochę gotówki a potem baw się w tjuningi:wink:
  15. Fajna baza Pomalowałbym progi i dokładki w kolor, trochę niżej ją położyć i cieszyć się jazdą
  16. Zderzak przód się zgadza, przeszczepiając zderzak przedni warto kupić cały z belką bo belka poliftowa na bank nie spasuje, zderzak tył z kombi znacząco się różni, jedne wyjście tro kupno rs4 i zwykłego i zrobić przeszczep, ale to jak nie masz znajomego to ciężko będzie, bo mało kto chce się w to bawić Jeśli zdecydujesz się na zwykły zderzak s4 to znów będzie trzeba go poszerzać pod wersje rs4 bo błotniki są znacząco szersze a to też nie każdy chce zrobić i nie każdy umie dobrze poszerzyć, wiem po sobie jakie jaja z przodem są Co do kół to wzór spoko ale tylko i wyłącznie w 19, choć moim zdaniem te fele nie wyglądają wogóle, inna sprawa że nadkola rs4 są mega duże i koło mniejsze jak 18 będzie wyglądać słabo:whistling: Ale z tego co widzę jeszcze nic nie masz, a dostać ostatnio elementy z karoserii rs4 dość ciężko także proponowałbym najpierw kupić wszystko a potem zacząć się zastanawiać co i jak z czym połączyć :wink:Jak masz 10 000 zł na boku to uderz do kolegi Nosb, ma całe kompletne body i nawet dobrych blacharzy co zrobili już nie jedną rs4 w sedanie:kox:
  17. Tego że to będzie aż tak szybko to się nie spodziewałem hehe Graty ale tylko utwierdziłeś mnie że zostaje wierny gwincie:decayed:
  18. Niestety źle zrozumiałeś, do sedana przeszczepi tylko doły błotników tak jak w przypadku poniżej: Jak Ci wyjdzie będzie naprawdę na czym oko zaiwesić, czerwone rs4 w sedanie:kox:
  19. Ale ma w planach przebudowe Zresztą w temacie można pisać co się chce Powodzenia w realizacji:wink:
  20. 235/35/18 najtanszy falken ale i tak 500 Dzięki, niestety za drogo jak narazie Dokładnie tak. To szczep zderzaka RSowego i i zwykłego. Duffy ma skorupę zderzaka, która nadaje się na takie szczepienia A ja mam taką kiere z RS'a jakbyś chciał Może kiedyś, w sumie to zależało by mi tylko na poduszce:wink:
  21. Aero 2
  22. Czorny lecisz z tematem w tempie ekspresowm, też bym tak chciał
  23. Ogr jak sprzedaje? Przeciez to sa stare fele, tylko rant dolozony, a rotory mam wymienne
  24. jest, ale dobry lepiarz polepi fest patrz tył u Egona Tyl u Egona byl nitowany i klejony zywica z tego co pamietam Mrogal kuknij czy masz jakies opony 235/35 w cenie do 300zl/szt

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.