Treść opublikowana przez szafa
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Napisz potem jak z jakością i dopasowaniem
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
ja tez, z tyłu koza jak na Ciebie Ogólnie jest koza, przód 60, tył 61, ale to koniec sezonu i nie chciało mi się bawić. Zresztą z tyłu niżej się nie da bo trze, blacharz musi poprawić wewnętrzne nadkola ale to na wiosnę się ogarnie, chyba że mi już przejdzie to zostanie jak jest. Jazda po mieście totalnie bezstresowa
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Black piano tak jak rączki i klamki
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Customy, i takich już nie dostaniesz
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Znajomy robił, zresztą są podpisane Fakt faktem trochę słabo wyszły ale to pewnie z braku czasu i pośpiechu, ale jak to się mówi "darowanemu koniowi w zęby się nie patrzy" Może uda się kiedyś zrobić lepsze zdjęcia, a może po prostu słaba modelka Rury jak już pisałem zostają bo mi mega pasują
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Ja po fotkach mam mieszane uczucia, ale dzięki
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Doszły fotki Uprzedzę pytania, tak auto jest przed porządną polerką i czyszczeniem
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Dziwne że Ci tak zjada, w ośce nie ma tego problemu przynajmniej u mnie, opony po 20 tys. równo zużyte a gleba była na 56.5 cm Aaaa zbieżności jeszcze nigdy nie robiłem bo nigdzie nie dali rady ustawić
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Gratulacje, oby to teraz jexdziło bezawaryjnie a zima tuż tuż
-
[B5 Ajm] Black Bitch, B5 Fl Tdi, 18",gwint, Xenon, Przelot
Czarne ewentualnie srebrne Kolorowanki sprawdzają się tylko na większych przy tarczach od 345
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Wlasnie w tym przypadku raczej nie masz co liczyc na zaproszenie a sam sens drappera niestety nie ma odzwierciedlenia w tym aucie... Ale oczywiscie Twoj cyrk, Twoje malpy
-
poszerzane felgi stalowe a4 b5 15-16" (szeroka stal)
Odpusc sobie takie rozmiary, chyba ze zimowka ale lepiej zainwestowac w jakies oem alu z audi niz stalowki... Jesli rozmiar na lato to tym bardziej sie nie oplaca, jak juz to tylko i wylacznie poszerzone dojazdowki z audi tt w rozm r18
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Wszystko pieknie, ladnie, ale ta wlepa dappera nie bedac zrzeszonym z nimi to taka trocha wiocha, ale to tylko moje skromne zdanie
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Co to za model? Wygladaja mega agresywnie, widzialbym je w pewnym niebieskim sedanie Kupiles je czy sie jeszcze zastanawiasz? Jak bym nie mial recaro to pewnie szukalbym cos w tym stylu
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Właśnie wklejaj foty bo kompa mam wlaczonego 24 na dobe i czekam Juz mi oczy popuchły^^ Panowie ale kiedy foty wkleje nie zależy ode mnie Fotograf w tym tyg. jest na szkoleniu i na przyszły tydzień dopiero zajmie się obróbką, sam czekam jak na zbawienie Jak tylko dostanę uchylę rąbka tajemnicy
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Przedni zderzak jest zespawany z dokładką i zaspawana wnęka na rejestrację, tylny oryg. z rs4 z zaspawanymi wnękami na kratki Właśnie dostałem info że przyszły tydzień będą ale może w piątek z qmplem podskocze i porobimy jeszcze jakieś nocne foty Dzięki, mi o dziwo też mito bardziej siedzi Chryslery może w przyszłym sezonie wrócą na wąskim kole w złocie a mito zostanie na tych wiadrach, zależnie od mamony i czy uda się trafić bębny i ranty tanio Myślę że i z rs4 było ciekawie
-
[ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
Lecisz z tematem, jest szansa gdzieś pomacac auto jeszcze w tym sezonie?
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
Moim zdaniem jest calkiem fajnie na tym kole
-
B5 1.8T AEB , Gwint , RECARO RS4 , BIX - SPRZEDANE
Wywal te drl z długich albo wsadź ledy o żółtej barwie, tak jest spoko
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Mrogal nie mam foty ale wychodzi lekki rancik z srodka Dzis byla sesja, wkrotce beda jakies efekty
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Znajomy dziś machnął fote Jutro sesja
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
Wszystko pieknie, ale to halo jakos mi do niczego nie pasuje, albo dodaj do dlugich zolta zarowke i wtedy jakos sie to bedzie zgrywac albo przyciemnij folia
-
[ALL B5] Moja wymarzona czerwona strzała RS4 1.8T AEB(Zaczynamy projekt)
Jednak Kowi miales racje, duzo gadki zero efektow, zaloze sie ze auto zostanie w serii, i za niedlugo bedzie post do zamkniecia sprzedane
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Nie kazdemu sie dogodzi, docelowo ma byc zrobione na patencie Kowiego
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Nie chce tych co ma pół forum Na żywo jest dużo lepie, w niedziele prawdopodobnie będzie sesja to potem ocenicie