Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szafa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szafa

  1. Jeśli uda się dostać polifta z dokładką pdc w dobrym hajsie to pokombinuje Ale racze szukam rs-a na przód i jakiejś dokładki na tył pod jeden wydech, ewentualnie poszukam tylnego rs-a bez kratek za parę groszy
  2. Ładnie siadła
  3. Jak Cie lubię, tak powiem że pier**lisz głupoty Czołówka jeśli chodzi o b5 na świecie... Michał spotkamy sie na jakimś zlocie, spocie to przyznasz mi rację
  4. szafa odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    No oby jeszcze muszę chłodnice i jednego węża znalezsc: D Mnie w tym roku też czeka trochę kabelkologi, szyby, fis, spryski Ale widząc co Ty masz to u mnie to bułka z masłem
  5. Było ciemno a Ty stałeś 5m od samochodu Także się nie liczy
  6. Weź. Do każdego auta można się przyczepić a właściciel wie o tym najlepiej (a czasem tylko on to widzi). Idealnie zrobione jest auto, które wyjeżdża z fabryki i to też nie zawsze. Racja ale wyrzekam się mówienia/pisania że mam auto idealne, po co ktoś ma mnie potem smarować że zachwalałem a jest inaczej, wolę jak się sam ktoś miło rozczaruje
  7. W moim przypadku dobra to pojęcie mocno na wyrost Znaczy mechanicznie napewno ale stylistycznie można by dużo rzeczy zrobić lepiej, dokładniej
  8. A widzisz sam nie wiem że coś lata, jak to mówią nie masz fejsa nie żyjesz Ale obiecuję że w tym roku będzie więcej konkretnych fot
  9. Dołóż na przód dokładkę z cupry, nada przodowi agresywności
  10. szafa odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    3mam kciuki by gładko poszło
  11. Żadna panika ale jak będzie kupiec na koła to sprzedam, zresztą mam nowy plan na koło Praca zawsze się znajdzie, a jak nie to zawsze idzie wyjechać A kopalnia to Sośnica-Makoszowy! Auto ma się dobrze a z racji okrągłej liczby na liczniku zafundowałem mu nowe hamulce zakupione u Oszukisty, dzięki! Wpadł cały komplet ferodo przód i tył, łożyska, koronki abs i czujniki co zostały z dawnych zakupów W następnej kolejności czeka rozrząd bo na aktualnym już 53 tys km., a później gwint, osłona miski od Duffiego i można kłaść suke W tym roku jeszcze zastanawiam się co do koloru kół ale chyba wrócę do korzeni i wpadnie złote mito z jakimś oklejeniem na aucie albo w formie klasycznej Chyba że macie jakieś propozycje co do setupu na 2015 to walcie śmiało
  12. Dokładnie, esp i abs działają i pozwalają kontrolować samochód Przy ruszaniu działa esp, przy hamowaniu abs!
  13. Ładnie się tu dzieje
  14. Gratulacje
  15. Plany zacne Ja już rozpuściłem wici, jak coś się trafi zadzwonię
  16. Kowi przemysl to bo dodatkowo Czorny pisal ze po montazu 320 zmienia sie et i kolo wychodzi na zewnatrz!
  17. na forum zwane parówa stajl, jak jest bez relingów Ostatnio widzialem u siebie b5 bez relingow na glebie i powiem Ci ze przeszlo mi to przez mysl posadz dobrze i bedzie sztos
  18. Przy tym et proponuje 215/35 i powinno nieźle siąść
  19. To po co ładujesz w nią wszystko jak nikt Ci potem tej kasy nie odda?? Praktycznie wszystkie projekty idą na części, moim zdaniem jak masz plan na inne auto to tą kase odłóż fanty sprzedaj i szukaj już kupca
  20. Pakuj 225/35, całkiem wysoki profil ale jeszcze wygląda i nadaje się na daily
  21. Auto zostanie, ale będzie na zwykłym kole rs-owym w najgorszym wypadku Choć wątpie że ktoś mi da za koła tyle ile bym chciał także pewnie nic się nie zmieni
  22. Niestety ale już hajs nie pozwoli mi na to, może nawet koła będą na sprzedaż Też jestem ciekaw jak się to spisze! Ale możliwe że nawet na auto nie wleci, wszystko z wiosną się okaże!
  23. W pełni to popieram, a nie wyjeżdżanie z mniejszością religijną i tolerancją tylko w jedną stronę! Chcesz mieszkać szanuj nasze zasady, i nie obnoś się z swoimi, chcesz się obnosić wypie****!
  24. Żeby nie było że nic się nie dzieje, odebrałem amortyzatory z przeróbki, zostały skrócone tył 8cm, przód 4cm, utwardzone na meeeeega beton do tego jak hajs pozwoli dojdą customowe sprężyny, bycze jaja na odboje i nie powinno być już przycierek Choć ostatnie wydarzenia w branży raczej spowodują wyprzedaż, ale nie ma co zasmucać, poniżej foty gwintu z regeneracji Pzdr

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.