Treść opublikowana przez szafa
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Wreszcie, bo bez dobrych fotek nawet konkretne auto wygląda mało smacznie, a uciebie tych zdjeć brakuje od dawien dawna Wiem
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Jak dobrze pójdzie to wiosna 2015 powinno być tak, a nawet deczko niżej nie ciekawie to wyglada , rs duzo duzo lepszy Faktycznie średnio to wygląda Odświeżę temat Po długich bojach z znalezieniem w okolicy firmy co wykona customowe springi wg. mojego projektu, udało się, firma okazała się być 300m od domu hehe Tak więc gwint skończony, przód zregenerowany na grubej ladze, skrócony skok tłoka o 4cm i usztywniony z seryjnymi springami ss, tył zregenerowany, skrócony skok tłoka o 8cm, usztywniony z customowy springami z drutu Q14 skrócone względem serii o ok. 10cm, twardość zwiększona o około 40%, , seria była z drutu Q11, także powinna być odczuwalna różnica Poniżej fota jak to wyszło: W przyszłym tyg. auto idzie prawdopodobnie do blacharza, jak nie to po świętach, będą rzeźbione wewnętrzne nadkola, tylny i przedni zderzak do poprawki, lusterka pod kolor i część plastików w czarny połysk Mam nadzieję do 24 kwietnia poskładać całość ale to się zobaczy W planach jest też zakup aparatu, także powinno być trochę fotek w tym roku pzdr
-
Jak ugrać 1cm na przednim zawiasie.
To zostaje szukac innych sprezyn, ewentualnie zrobic na zamowienie, albo tylko gwinta na przod poszukac
-
Jak ugrać 1cm na przednim zawiasie.
Dobrze rozumiem ze z przodu zostawisz wyzszy profil a na tyl dasz nizszy zeby sie to zrownalo z przodem?? Nie kombinuj w ta strone, pojezdzij troche pewnie przod sie ulozy
-
B5 1.8T AEB , Gwint , RECARO RS4 , BIX - SPRZEDANE
Właśnie, koło jest a fot jeszcze nie ma, Musti dajesz!
-
[B5 AWM Q] Biały Sedan US - erbete
Jest dobrze
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Wyszlo swietnie
-
215/35/18 przy obniżeniu -40
Ostatecznie zostałbym przy tym co masz i jedynie pomyślał nad regeneracją tylnych amorów by nie przycerało Inaczej nie ma sesnu zmieniać opon, a jeśli przyciera a amory dobre to trzeba zmienić koło by bardziej weszło w bude!
-
[A4 B5 ADP] 1.6 przedlift seryjnie seryjna :)
Avus robi robote ale w 18, 17 dobra na zime
-
215/35/18 przy obniżeniu -40
Jesli nie masz w planie gwintu i posadzenia budy bardziej czyli w okolice 60cm do nadkola to odpusc sobie ten rozmiar Zrobi sie duza szpara i bedzie wygladac to mocno srednio!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam! Do zobaczenia na rudzkich drogach
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
- obnizenie zawieszenia A4 B5
Bez przesady, poprostu bedzie mniejszy komfort i przy wystajacych kolach z tylu moze przycierac, bo zazwyczaj tyl jest miekki Jesli budzet nie pozwala zaszalec kupuj supersporta albo fk, bedziesz zadowolony! Co do porownania org buty adidas i skarpetki od turka to brak slow, pewnie jeszcze najlepiej jak metki bedzie widac Kiedyś kumpel mnie przewiózł mk3 na ta technixie: Czy to wymaga jakiegoś komentarza? Nie no nie gadaj że droższe gwinty typu bil,h&r, weitec, kw różnią się od tych tańszych firmą btw ani supersport ani fk to nie jest półka cenowa rzędu 1000 za nówkie btw2 nie dalej jak kilka dni temu na olxie poszedł idealny H&R do ośki w inoxie za 1400zł w ciągu kilkunastu minut ktoś go powinął więc trzeba polować cały czas Czy napisałem gdzieś że nie ma różnicy? Napisałem że jeśli trzyma go budżet a chce obniżyc to warto kupić tańszy odpowiednik, nie skręcony na maxa będzie dawać jakiś komfort, zresztą sam mam ss-a i uważam że jest bardzo komfortowy, jedynie tył dla mnie jest za bardzo miękki Racja że warto szukać ale wszyscy wiedzą że trafić dobry gwint do q w rozsądnych pieniądzach to trzeba na bieżąco przeglądać portale i jak coś się trafi to nie zastanawiać się Bf10 czy będzie Ci ocierać to bardziej zależy od szerokości i et felgi, ale jak amsz 16 to pewnie jakieś org alu z audi także tu jak nie przesadzisz z obniżeniem nie powinno być problemów z przycierkami!- obnizenie zawieszenia A4 B5
Bez przesady, poprostu bedzie mniejszy komfort i przy wystajacych kolach z tylu moze przycierac, bo zazwyczaj tyl jest miekki Jesli budzet nie pozwala zaszalec kupuj supersporta albo fk, bedziesz zadowolony! Co do porownania org buty adidas i skarpetki od turka to brak slow, pewnie jeszcze najlepiej jak metki bedzie widac- Jak przewieźć 2 rowery autem?
Jak jedziesz w dwie osoby, to rozłóż siedzenia tylne, odepnij przednie koła i tak zapakuj rowery Jeśli chcesz bagażnik proponuje na dach, w moim odczuciu bezpieczniejszy- B6 DIVISION
Dzięki, już szukam tematu- B6 DIVISION
Witam, widze że trzeba chyba sie tutaj wbić jak B5B zabity dechami.Fajna fotka Kasjan [emoji1] Czyje srebrne b6, trzecie od prawej ?? Bo jest- System operacyjny Android
Pablo a masz pewne g2 32gb?- [B5 AQD] Czarny sedan 2.8 v6 30v + KW + prosiaki 19"
Moim skromnym zdaniem zmiana koloru na minus, poszedłbym w jakiś ciekawy odcień srebrnego z grubym ziarnem, bo na razie tak szczenięco to wygląda W każdym razie miejscówka z potencjałem- A4 B5 TDI by a4-freunde
Obrysy na czarnym aucie robią robote! Ale fakt żółte halo nie teges- Audi A4 B5 Green Dapper! :) Zrobiony nie Kupiony
W civach nie siedzę ale wiem jedno oba auta jak narazie to ulepy! Oczywiście przyklejaj sobie co chcesz, ostatnio też mocno popularne są wlepy raceism.pl, myślę że dobrze się wpasuje do Twojego stylu, czyt. nijaka gleba, nijakie koło, auto pewnie na fatra! pzdr- s4 bez rodowodu - świeże foto
Dzieki, ale szukam calego kompletu fajnie ze taki projekt trafil do kumatej osoby co go jeszcze bardziej dopiesci Czekam na konkretna sesje!- s4 bez rodowodu - świeże foto
Klasa ile za te carbony?? Popielniczke i ramke biegow tez masz??- [B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Czekam z niecierpliwością jak to poskładasz- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Nankangi są dobre, może trochę w deszczu słabiej trzymają, ale dużej różnicy np do dunlopa nie odczułem Kowi nie wiem jakim cudem odczuwasz różnicę miedzy szerokościami jak opony masz takie same? U mnie z 10j na przodzie nic nie czuć a mam 225/35, z drugiej strony mamy w miarę równe drogi - obnizenie zawieszenia A4 B5