Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szafa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szafa

  1. Widać fura trafiła w dobre ręce, trzymam kciuki za projekt, aktualna oklejka mega trafiła w mój gust i wizerunek auta
  2. Zdjecie u rodzicow, gdzie robie wszystkie naprawy, tjuningi u mnie jest garaz do kupienia za jedyne 45 tys. zl, moze kiedys cos sie pokonbinuje na ta chwile mam inne priorytety Wpadł pakiet zima, przy okazji wymieniłem z tyłu wklady z kw V1 na kw V2, jest dużo sztywniej, polecam taki zabieg
  3. hyh żeby tak siadł torche by tego trzeba wpakować Tak patrze na auto i coraz mocniej korci na air ride, fajnie usiadła
  4. Dzięki jeszcze raz, szkoda że tylko na fotach, ostatnio mam pecha i jak nie z przodu ktoś lekko odrapał zderzak tak teraz ktoś mi lekko puknął w tylny zderzak, i znów będzie trzeba malować ehhh :/ W każdym razie auto brudne i uziemione, zmieniam wkłady z V1 na V2
  5. Miło się czyta że nie tylko mnie się podoba Kolejne foty, tym razem od kolegi po mojej kolorowance ps. wiem koza z tyłu ale auto od jest tak ustawione że wchodzi żona z dzieckiem oraz bagaż i siada jak przód
  6. Dzieki Panowie, milo slyszec Tomek tak to mito race 2000
  7. Dajesz 3k zl i sa Twoje Odświeżę temat, jak widać auto ma się dobrze Wpadło zawieszenie kw inox V1, , cyfrowa zmieniarka dension, dzięki Kajakowi wreszcie jest sterowanie fisem, jeszcze na montaż czeka wiązka tempomatu i spryski lamp, oraz dokończenie wiązki pod wyświetlanie drzwi na fisie oraz wymiana zamka lewych drzwi - dzieki Faf Teraz fotki jak auto wygląda w tym sezonie Pozdrawiam
  8. Dokladka z pospawanymi.wlotami wyglada mega!! Dekory faktycznie do poprawki, fajnie jak by tylko gora swiecila
  9. Również podepnę się pod temat, pacjent to a4 b5 00', mianowicie po wymianie manetki na sterowaną fisem zaświecił mi się błąd abs, po odczytaniu błędów wyskoczyło 01044 oraz 00778 próbowałem kodować sterownik abs ale nie przynosi żadnych skutków, w Vagu otwieram ABS koduje w 11 - 09555, potem funkcja 7 - 04255 i jest ok, sterownik zakodowany i wyświetla się kod. Ale zamykam sterownik , otwieram ponownie i znów kodowanie na 000000 :/ Jakieś sugestie, vaga mam 311,2-n? Chyba że znajdzie się ktoś chętny z okolic Katowic to bym podjechał, oczywiście odpłatnie! Jak coś proszę pisać! Pozdrawiam
  10. Bardzo dobry przyklad jak za duzy profil opony psuje felge, bylo dac 225/35 i felga optycznie wygladala by na wieksza
  11. Sam wywolujesz wilka z lasu. Ale tylko utwierdzasz w przekonaniu ze to nie z "Nami" jest problem, tylko z Toba. Wiekszosc zapomniala co sie dzialo, tylko Ty nakrecasz atmosfere. Nie pisze juz o tym ze przypi.... sie do osob ktore w zaden sposob z Toba nie wojowaly, a mimo wszystko piszesz uszczypliwe komentarze.
  12. Widzisz problem polega na Ty, że pozwoliłeś na bajzel i bagno w waszym nowym miejscu. A jesteś klubowiczem A4K. I nie zareagowałeś ani razu jak sobie panienki folgowały - prawda ? Tak jak już pisałem sio przerabiać RSy na dizle. Brawo, zachowanie godne doroslego czlowieka
  13. Foty wyszły świetne ale to zasługa dobrej modelki Jak by Ci przeszła przez myśl sprzedaż to ustawiam się w kolejce
  14. Powiem szczerze, że nie wiem, chodzi po głowie rs6 c5, albo a4 b7, b8 albo coś małego pokroju kia ceed gt czy jakiś inny hot hatch! Za dużo tego i człowiek nie wie dokładnie co wziąć, napewno nie jest pewne że będzie audi, bo beemki, volvo też chodzą po głowie Ale na tą chwile tak daleko nie wybiegam
  15. Dokladnie Zeby je upchac do zwyklej budy musialbys przod dac na tyl, a w tylnych felgach zmienic ranty z 4.25 na 3 cale i zrolowac blotniki Cena za customy na gotowo z oponami, dystansami i rotorami z mito 9k zl Dzieki, fajnie ze moje wypociny przekoanly kogos do kombi
  16. Wpadły zimówki i tak to na tą chwile wygląda, w najbliższym czasie wpadną jeszcze kapsle audi Jeśli chodzi o plany to trzeba kilka rzeczy ogarnąć, a co dalej się okaże Auto odebralem z malego spa http://images.tapatalk-cdn.com/15/11/15/afc1bef70f2476b1d971c236bc09ca1b.jpg[/img] Na pokladzie seria zawias W kazdym razie w najblizszym czasie, zawias, kola letnie 18, zimowe 16 i zimowe 19 ida na sprzedaz Plan na przyszly rok to oem kolo z normalna opona, kit -40 na dobrych gratach, doposazyc wnetrze, poprawic f*ck upy i szporujemy na cos mlodszego i szybszego
  17. szafa odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Multimedia, Nawigacja i Elektronika
    Mialem podobna kasete, dobrze kolega prawi, jakosc dzwieku z tego byla porazajaca, lepiej zainwestowac w yatoura
  18. szafa odpowiedział(a) na 7ups temat w Audi A6/S6/RS6
    Fura piekna! Kolo idealnie do niej siadze! Czekam z niecierpliwoscia na przymiarki
  19. Musisz mnie przewiesc
  20. Wszystko idealnie Tylko jedno. Znaczek s4 na dizlu? W slabym dieslu [emoji12] wysłałbyś coś do kalendarza Cos podesle
  21. Dzieki, fajnie ze sie podoba, ja mam codziennie banan jak na nia patrze [emoji12] Hmm ciezko powiedziec przod jakis no name na grubej ladze skrocony tlok o 4cm + utwrdzenie na beton ze springami z supersporta, tyl supersport skrocony tlok 6cm + utwardzenie na beton i springi na zamowienie z drutu 14mm na wzor sprezyn z ss tylko ze ciasniej zwiniete co dalo efekt ze jest krotsza o 10cm Przod stoi na jakies 58cm, tyl w okolicach 60-61cm, niestety z tylu trzymia mnie wewnetrzne nadkola. Jak auto zostanie tyl sie jeszcze wyciagnie i odbuduje od podstaw nakola by pomiescily cale kola na miesistej oponie albo 305 albo 285
  22. Auto żyje i ma się dobrze, a z racji braku czasu nic się nie dzieje, w międzyczasie wpadły porządne fotki Więcej fot pod linkime niżej https://goo.gl/photos/q9xmT5Yeim4ubYtS8

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.