Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szafa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szafa

  1. Opuścisz auto i koło się schowa, nie ma co patrzeć na podniesionym lewarku!
  2. A moim zdaniem albo jakiś grafit albo zostać przy srebrnym z jakimś grubym ziarnem, kolorowanki nie są dla takich aut Powywalaj wlepy z klapki i tylnej blędy, pasek z przedniego zderzaka, daj seryjne halo ewentualnie dopasuj z octavi, opony 215/35 i deczko niżej I wtedy wrócisz do zadbanej serii która będzie się wyróżniać z pośród innych aut
  3. szafa odpowiedział(a) na karpatka temat w Audi A4 B5
    SS jest olejowy Szczerze nie wiem bo nigdy nie miałem z takimi do czynienia, najlepiej zadzwonić do kolesia i podpytać
  4. szafa odpowiedział(a) na karpatka temat w Audi A4 B5
    Jeśli niska cena czyli około 400zł to bym wziął i od razu tył do regeneracji Ja polecam tą firme: Mechanika Pojazdowa - Naprawa Amortyzatorów ul. Fabianowo 22, 60-005 Poznań, Tomasz Barański tel.: +721 206 147
  5. szafa odpowiedział(a) na karpatka temat w Audi A4 B5
    Są twardsze jak zwykłe odboje i wytrzymalsze Resztę poczytaj tutaj: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/266676-bycze-jaja/
  6. szafa odpowiedział(a) na karpatka temat w Audi A4 B5
    Przód spoko, tył jeśli używany od razu bym dał do regeneracji, wymiana standardowych odboi na bycze jaja i będzie śmigać
  7. Te auto wyjezdza tylko w ladna pogode, na paru km kiwki takze mysle ze nic sie nie stanie albo jak bedzie wyjezdzac to schowie za kratki i po klopocie
  8. Gracek jak zwykle mega podejscie do detali Podoba mi sie Przeca to material to nic nie narobi
  9. Jozek pewnie sie powtarzam ale bardzo podoba mi sie Twoje podejscie do tematu!! Oby tak dalej Jak wyprobujesz srodki daj jakas recenzje, jak zapach i wyglad po pielegnacji
  10. szafa odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Silka moze kiedys, narazie zostaje hata i jakis lekki trening
  11. szafa odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    A mogby ktos jakas rozpiske kiedy co i jak i po ile? Mam drazek i lamana sztange Musze sie przelamac i zaczac cos wiecej robic niz tylko bieganie
  12. szafa odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Zeby mi sie tak chcialo jak mi sie nie chce Pany podrzuccie jakies cwiczenia co mozna w domu robic na gorne partie :> ile seri i powtorzen?
  13. Moze przycierac, zreszta bedzie wygladac jak kolo z innego samochodu, za wysoki profil do b5
  14. szafa odpowiedział(a) na Mortiis temat w Audi
    Siemka, widze i tu Cie przywialo Dzialaj bo dobrze zrobionych b4 jest coraz mniej pzdr
  15. Tak, bez opon, dystansow, z jednym typem rotora i troche waskie Takze wydaje mi sie ze duzo bym nie chcial, same opony to 2k
  16. Nje staci ćęMito puszcze za 500zl Customy zostaja do konca! mito lipa Customy tylko w komplecie z mito itp po znajomosci 9k
  17. Nje staci ćęMito puszcze za 500zl Customy zostaja do konca!
  18. Można powiedzieć kopia mojej Uważaj na dekle bo ciężki temat a nowe w aso 400zł/komplet
  19. Obyś nie żałował swojej decyzji, białych aut jak mrówek w ostatnim czasie Szkoda nie wygładziłęś całej lini auta albo chociaż nie dołożyłeś progów s4, auto nabrało by świeżości W każdym razie czekam na foty gotowca
  20. Miejmy nadzieję że wkrótce znajdzie się jakiś fotograf co dobrze uchwyci auto Na razie zostaje jak jest, jak się trafi zderzak w mega cenie to kupię i zobaczymy Najbliższe plany to wymienić na regenerowane zaciski tylne, rozrząd i wyszykować koła na sezon Z racji że jednak tylny zderzak wyszedł łyso,zakupiłem poniższy dyfuzor z passata i zobaczymy jak się to uda spasować Koło na ten sezon jakie wpadnie to custom w złocie, dlatego poszukuje ciekawego odcienia złota, najlepiej kod lakieru, metalizacja nie wchodzi w grę, koszt w okolicach 1600zł za 4 rotory nie jest dla mnie do przełknięcia Z innej beczki dziś rozmawiałem z firmą robiącą wszelkiej maści springi i jest szansa że ogarną mi komplet do gwintu na tył, będzie twardo Jeśli zestaw spełni moje oczekiwania będzie opcja kupienia sprężyn a nawet kompletnej przeróbki gwintu ps. wreszcie posprzątałem pierwszą stronę
  21. Można powiedzieć że i tak jestem pionierem ale zobaczymy, na tą chwile zostaje jak jest i szukam rs-a na przód, chce żeby sobie leżał w piwnicy jak mi się odwidzi polift, a w razie w na rs-a w idealnej kondycji zawsze znajdzie się kupiec, bo jak by nie patrzeć tych zderzaków jest coraz mniej
  22. Jeśli uda się dostać polifta z dokładką pdc w dobrym hajsie to pokombinuje Ale racze szukam rs-a na przód i jakiejś dokładki na tył pod jeden wydech, ewentualnie poszukam tylnego rs-a bez kratek za parę groszy nie rób rsa, straci urok moim zdaniem Straci nie straci, w piwnicy mogą leżeć
  23. Będzie rozpie*** na sezon

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.