Treść opublikowana przez szafa
-
Chiptuning AJM
U mnie wyszlo 149,5hp i 385Nm czy 365nm nie pamietam dokladnie
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Przy powietrzu tylko i wylacznie 19 i min. 9j, bo inaczej wyjdzie podobnie jak na obecnych czyli slabo moim zdaniem Ewentualnie ten sam wzor co masz ale w 19 z nizsza opona!
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Przy tych roti wyjdzie tak samo, ale jak uwazasz...
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Zobacz u mnie w temacie sa foty na roti, moim zdaniem slabe kolo, szukaj cos lepszego, moze cos z podjebek Vossena w 19, min 9j i na to 215/35?
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Jaki rozmiar? jak 19 i wpadnie 215/35 to jestem na tak
-
Strefa biegaczy, triathlon
Oj to takiego samozaparcia nie mam, ale trzeba się przyłożyć
-
Strefa biegaczy, triathlon
A spróbuje się z Wami Choć u mnie to bardziej rekreacyjnie, na razie najwięcej co przebiegłem to 15km w 1:38h A tak średnio koło 5km w jakieś 30 minut, zależnie od nastroju i pogody.
-
[B5 AFN] White pearl sedan RS4 body
Czemu? że samo poszerzenie wspawał?? U mnie też były mocno bite ale ogarnął i mam całe wspawane, ale jak ma popękać to i tak popęka
-
[ALL B5] szerokie s4
Duffy napewno jedna od Ciebie wezne ale narazie jestem splukany, mam nadzieje ze na wiosne oferta bedzie nadal aktualna
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
A T weź odśwież temat i podrzuć foty z roboty
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Kowi nie kuś, czeka mnie rozrząd, hamulce, amory, sprężyny ehhh
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Następny
-
[B5 1Z] A4 TDi
Przez zimę skupiam się na środku, włożenie klimy, poliftowa deska, konsola polift 2Din, i jak się uda dorwać w dobrej kasie to nakładki na pedały z rs4[emoji6] , Jak zostanie jakaś lewa kasa to będę chciał poszerzyć troszkę tył Super plany, a znając Ciebie to je szybko zrealizujesz Dokładnie Ja też muszę się wziąć za środek, kabelkologia mnie czeka, nakładki podobno pasują też z scody i seata i są tańsze niż z rs4
-
[B5 1Z] A4 TDi
Slepy ładnie poszedłeś
-
B6 by Armi - sesja s.25
Armi wyszlo swietnie
-
Limo by Kasku&Nosb:)
To jest choroba Graty fury
-
[B5 AFN] CZIKITA projekt EVO RED 2 + S4 RS4 Limo
Bez przesady, jak sie nie przegina i dba o cisnienie w oponach to wszystko bedzie dobrze Co do wnetrza, dla mnie brak slow, zanim zaczales je mazac bylo dobrze, wystarczylo zmienic kierownice...
-
[B5 AJM] WHITE BITCH AWX 163 HP 360 NM GWINT 18
Szkoda auta, ale wazne ze Wam sie nic nie stalo! Bedzie inne b5 czy juz raczej cos mlodszego?
-
[B5 1Z] A4 TDi
Fota gniecie!!
-
A4 Diesel
Żadna filozofia, czarny akryl, dobrze odtłuścić, 2 - 3 warstwy, 24h żeby dobrze wyschło i trzyma jak wściekłe
- A4 Diesel
-
A4 Diesel
Kaffar co tam ciekawego? Koła się sprzedały?
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
- [B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Dzieki!! Zobaczymy, zloto chodzi za mna ale sam nie wiem musze to przemyslec. W kazdym razie srebrny znaczek nigdy nie wroci- [B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Dobra koleś się wreszcie odezwał, próbuje mi wmówić że to moja wina, ale ogarnie się, jak bym wcześniej skojarzył zostawiłbym auto Grakowi i byłbym zadowolony ! - [B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!