Treść opublikowana przez szafa
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
Z kratkami czy bez i tak jest za***iście
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Na zywo jest lepiej, na tych fotach wogole srednio to wyglada, poczekajcie na jakies lepsze fotki
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Kupiłem jakiś czas temu na allegro, nie pamiętam a kartony dziś wyepiłem, na aucie siadły mega
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Slavko nie taki bliski znajomy żeby za free robić Z przodu ranty się chowają w nadkolach, trochę się wycieło i już nic nie chaczy, tył muszę ogarnąć ale to po wyjeździe Wpadły końcówki wydechu Q80 czy 90, dupcia teraz jest w pytę Potem wrzucę jakieś foty
-
System operacyjny Android
Moim zdaniem nie warto, lepiej dolozyc i kupic karte nowa z gwarancja niz kupic teraz to a potem i tak kupisz inna karte!
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
Czyżby ate ceramić? Mi nie pyliły przez pierwsze 10k km, potem tak jak normalne Fajnie że jednak odbudowujesz bo były słuchy że "pier***" i zmienisz na b8
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Slavko niestety z tą lampą nic więcej się nie da zrobić, zderzak chyba się powyginał od tego naciągania Co do lusterek pójdą w kolor, chromowane jakoś źle mi się kojarzą Dziś wpadły opony falken ziex w rozmiarze 235/35/18 na tył i naciąg jest akceptowalny w porównaniu do tego co było wcześniej, a opony z tyłu poszły na przód Deczko wyższy profil, auto nabrało masywności i ranty są bezpieczniejsze Efekt taki że przód trze, tył trze o plastikowe nadkola i mocowanie przedniego zderzaka, jutro się albo podocina co nie co albo dam kapke wyżej co pewnie miska doceni bo w tym sezonie nie dam rady finansowo na osłonę z blachy W wtorek pierwsza dłuższa podróż na tym zestawie do głogowa to potem zdam relacje jak nie dostane zawału przy skoku Poniżej 2 marne foty: https://lh5.googleusercontent.com/-MihJL0aO5S0QhJ2Q-MR9xSljgz30-AMGOmJHK-fWHU=w1167-h875-no Spasowanie przodu https://lh5.googleusercontent.com/-94ZEFUcVRxc/U_Y_cfhhnXI/AAAAAAAADBc/EiF6tKmr5SM/w656-h875-no/IMG_20140821_194829.jpg Jutro wpadną nowe końcówki wydechu, i potem jak starczy grosza znajomy zrobi sesje, a jak nie to dopiero w wrześniu będą jakieś foty
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Dobry przykład że nie trzeba mega drogich kół by auto wyglądało świetnie
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Przemek auto wyszło słodko, motyw na bagu dobry Ale te koła są jak najszybciej do zmiany, w 19 jeszcze te koło robi szał, niestety w 18 jest słabe Wogóle gdzie to na wczasy śmigasz, może będzie można Cie gdzieś ustrzelić?? Napisz też coś więcej o zawieszeniu, jakie podzespoły, kompresor i jak się sprawuje
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Opuszczony tył i przód Jeszcze trochę roboty jest, ale mam nadzieje w weekend uda się jakieś fotki strzelić
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Mały up, z racji że czekam na opony, wpadł gwint na przód na grubej ladze I auto już siedzi znacznie przyjemniej, poprawione co nie co, zamontowane nadkola, jutro dalsza zabawa z poprawkami Szybka fota przodu Pozdroo
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
Ale nie fart, chyba za niedługo zmienie nick na slepy2 To cofam co napisałem
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
Szkoda, pewnie kolejny projekt pójdzie na żyletki Ale żeby przesiadka na krawata Powodzenia
-
[ALL B5] szerokie s4
Bedą wystawać, ale będzie szał
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
Świr miło było poznać, kawały z jąkałami dalej mnie rozbrajają "ch ch h h hu c**j niech będą bułki" Auto fajne, kolor koła mimo że miał wyjść inny fajnie pasuje do auta Jak znajdziesz chwile poszukaj tej listwy z tylnego zderzaka przedlifta i sypnij danymi na pw
-
[B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!
tak, tylko weź pod uwagę że są mocno rozepchane błotniki
-
[B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!
Auto dobrze wygląda na fotkach i na żywo Miło było poznać Dorzuć jeszcze dokładkę z cordoby i będzie miazga
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Czorny to mój idol
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Dzięki za zlot i towarzystwo, miło było wszystkich poznać My z małym defektem po 130km ale dojechaliśmy cali
-
[ALL A6] C6 Sline Avant, kolejne auto do modzenia
Klasa sama w sobie
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Poszerzony fl Zostal poprawiony i teraz wyglada zdecydowanie lepiej, w tym tyg zaladuje zawias, poprawie co nie co i bedzie sesja
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Panowie spokojnie, narazie auto poskladane na pale, przyjdzie czas bedzie sesja narazie tylko taka fotke mam
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
A ja zaczynam dopiero auto skladac
- [ALL B5] Audi S4