Treść opublikowana przez szafa
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Panowie okazalo sie ze fele zamiast 10,5 maja 11 cali i tu powstal mega dylemat mialy wpasc nankangi 225/35 ale w tej sytuacji chyba nie wejda Moze ma ktos na deal 2 szt 235/35, 235/30 lub 255/30, jak cos pw!
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Savo dzięki, przekonałeś mnie że poszerzony polift to gra warta świeczki:kox:
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Kto pyta nie bladzi, ciekawe cxy kogos znajdziesz i za ile ---------- Post dopisany at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ---------- Jeszcze sie zastanawiam, 3 kolory za mna chodza, zostawic zloty, jasny szsry albi ciemny grafit :confused: jutro robie misz masz z rotorami policze wszystko i zdecyduje co i jak
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
dużo pierdolenia z obszyciem foteli skóra? Hehe dokladnie, a szczerze jak nie masz znajomego co spawa to nikt sie tego nie podejmie :/ Za duzo pierdolenia i kazdy sie wymiguje ze nie warto... A z nowosci kola i lampy gotowe, jeszcze tylko przemalowac rotory i mozna zakladac opony
-
czysczenie kompa
Mozesz sprobowsc na tej starej pascie skrecic ale jutro radzilbym podskoczyc do sklepu po paste i na nowo przesmarowac zeby karta sie nie grzala...
-
[ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
U mnie wachacze oparły się o bude na 56,5 z przodu Dziwne że u Ciebie nie chce zejść niżej, pojeździj trochę buda sama się uklepie i zejdzie jeszcze trochę
-
NISSAN GTR 3.8 V6 TT 2014 Black Edition
Gratulacje nowej fury, plany zacne, mam andzieje będzie mi dane keidyś pomacąc na jakimś zlocie
-
[B5 APS] by czorny
Kaju ja napisałem jaką cenę mi powiedział, u mnie zestaw miał być na 2 kompresorach, wszystko skręcane, przewody zbrojone i jakaś zabudowa Wiadomo że można zrobić taniej ale dla mnie zawsze liczy się niezawodność i pod tym względem miał być zestaw skonfigurowany
-
[B5 APS] by czorny
ten to się nie piertoli w tańcu:jerk:, pisz mnie koszta na pw ile i jak, bo musze żonie powiedzieć ile jeszcze ma doskładać Pewnie koło 8k, przynajmniej tyle mi powiedział
-
[ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
Kiedy wpadnie jakaś dobra sesja? Bo w sumie już tylko tego brakuje:naughty:
-
[ALL B5] szerokie s4
Bo nie będzie, ale mogę mieć w piwnicy zderzak tak w razie w:decayed: spuszczam uszy bo dobrze Cię rozumiem ;-) Właśnie kto jak kto ale Ty pewnie dobrze to rozumiesz:grin:
-
[ALL B5] szerokie s4
Bo nie będzie, ale mogę mieć w piwnicy zderzak tak w razie w:decayed:
-
[ALL B5] szerokie s4
zdjecia będą jak będzie to w miare w całości bo teraz to bez sensu, chcę się jako tako poskładać do zlotu w ostrowie szafa dam znać w weekend Spoko z tym się nie spieszy, pewnie i tak jak już odbiór osobisty jak brat w tamte rejony na delegacje pojedzie:wink:
-
[ALL B5] szerokie s4
Duffy jak byś sprzedawał Twój zderzak rs rzuć na pw fotki i cenę
-
[B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!
Urlop w lipcu mam, a na oem tylko week Zobaczysz na zywo to zmienisz zdanie co do felgi ---------- Post dopisany 08-06-2014 at 12:18 ---------- Poprzedni post napisany 03-06-2014 at 21:45 ---------- https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/t1.0-9/10440712_594570480657603_7862923612907407902_n.jpg Dobry przykład że żeby auto robiło ŁAŁ to dużo nie trzeba, czysta bużka, dobre szerokości i spasowanie Ujęcie klasa
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
Jaki sline? :> Zwróć uwagę że kolega ma b6:whistling: Cymek kiedy jakaś sesja?? Sesja była w sobotę do magazynu VW Trends.Jak wszystko będzie ogarniete zaktualizuje wątek. Wow, to gratuluje i czekam an efekty:kox:
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
Jaki sline? :> Zwróć uwagę że kolega ma b6:whistling: Cymek kiedy jakaś sesja??
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
Myślę żę cena jest bardzo atrakcyjna:kox: Ale jak to zawsze jest, milion pytaczy i żadnego zdecydowanego:grin:
-
Zimmermann SPORT 288mm = 229zł/szt 312mm =249zł/szt od ręki :))
Witam, w jakiej cenie gładkie tarcze 312 oz, olej motul do 1,9tdi ajm, filtr oleju, filtr kabinowy, filtr paliwa? Z góry dziękuję!
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
Krycha jaki wstyd, jest klasa:jerk:
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
uuuuuuuu Krycha wjechał na salony:kox: Czerwony dywan:grin: Graty:jerk:
-
System operacyjny Android
Polecam rom EHNDROIX V z niżej w/w linka ale wypust 14.3.23 i gapsy slim 4.4.2 http://supportsamsung.pl/topic/10925-romi9001442kitkat-ehndroix-v/page-1 Wszystko działa, bt, wifi, bateria nawet do 2 dni trzyma jak tylko dzwonisz, jak coś więcej to jeden dzień Jade na nim od początku i uważam że jest to najbardziej dopracowany rom:wink: POLECAM!
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
O Też się doczekać nie umiem, jestem mega ciekaw jak to wyjdzie Akryl w sprayu, poszedłem do mieszalni na wirku i tam nabił do puszki, jest niebo lepszy jak zwykły spray:wink: Kola juz prawie gotowe
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Ja tam widze polysk Reggi zdjecie tylko podgladowe, brakuje mi tylko navi i podlokietnika Kiera jak sie kiedys trafi to sie moze zmieni choc ja tqm za bardzo rosnicy nie widze
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
W miedzyczasie jak auto sie przebudowywuje powoli wdrazam w zycie projekt czarne wnetrze plus el szyby na tyl Docelowo ma byc tak: Pozdroo