Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szafa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szafa

  1. Panowie okazalo sie ze fele zamiast 10,5 maja 11 cali i tu powstal mega dylemat mialy wpasc nankangi 225/35 ale w tej sytuacji chyba nie wejda Moze ma ktos na deal 2 szt 235/35, 235/30 lub 255/30, jak cos pw!
  2. Savo dzięki, przekonałeś mnie że poszerzony polift to gra warta świeczki:kox:
  3. Kto pyta nie bladzi, ciekawe cxy kogos znajdziesz i za ile ---------- Post dopisany at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ---------- Jeszcze sie zastanawiam, 3 kolory za mna chodza, zostawic zloty, jasny szsry albi ciemny grafit :confused: jutro robie misz masz z rotorami policze wszystko i zdecyduje co i jak
  4. dużo pierdolenia z obszyciem foteli skóra? Hehe dokladnie, a szczerze jak nie masz znajomego co spawa to nikt sie tego nie podejmie :/ Za duzo pierdolenia i kazdy sie wymiguje ze nie warto... A z nowosci kola i lampy gotowe, jeszcze tylko przemalowac rotory i mozna zakladac opony
  5. Mozesz sprobowsc na tej starej pascie skrecic ale jutro radzilbym podskoczyc do sklepu po paste i na nowo przesmarowac zeby karta sie nie grzala...
  6. U mnie wachacze oparły się o bude na 56,5 z przodu Dziwne że u Ciebie nie chce zejść niżej, pojeździj trochę buda sama się uklepie i zejdzie jeszcze trochę
  7. Gratulacje nowej fury, plany zacne, mam andzieje będzie mi dane keidyś pomacąc na jakimś zlocie
  8. Kaju ja napisałem jaką cenę mi powiedział, u mnie zestaw miał być na 2 kompresorach, wszystko skręcane, przewody zbrojone i jakaś zabudowa Wiadomo że można zrobić taniej ale dla mnie zawsze liczy się niezawodność i pod tym względem miał być zestaw skonfigurowany
  9. ten to się nie piertoli w tańcu:jerk:, pisz mnie koszta na pw ile i jak, bo musze żonie powiedzieć ile jeszcze ma doskładać Pewnie koło 8k, przynajmniej tyle mi powiedział
  10. Kiedy wpadnie jakaś dobra sesja? Bo w sumie już tylko tego brakuje:naughty:
  11. Bo nie będzie, ale mogę mieć w piwnicy zderzak tak w razie w:decayed: spuszczam uszy bo dobrze Cię rozumiem ;-) Właśnie kto jak kto ale Ty pewnie dobrze to rozumiesz:grin:
  12. Bo nie będzie, ale mogę mieć w piwnicy zderzak tak w razie w:decayed:
  13. zdjecia będą jak będzie to w miare w całości bo teraz to bez sensu, chcę się jako tako poskładać do zlotu w ostrowie szafa dam znać w weekend Spoko z tym się nie spieszy, pewnie i tak jak już odbiór osobisty jak brat w tamte rejony na delegacje pojedzie:wink:
  14. Duffy jak byś sprzedawał Twój zderzak rs rzuć na pw fotki i cenę
  15. Urlop w lipcu mam, a na oem tylko week Zobaczysz na zywo to zmienisz zdanie co do felgi ---------- Post dopisany 08-06-2014 at 12:18 ---------- Poprzedni post napisany 03-06-2014 at 21:45 ---------- https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/t1.0-9/10440712_594570480657603_7862923612907407902_n.jpg Dobry przykład że żeby auto robiło ŁAŁ to dużo nie trzeba, czysta bużka, dobre szerokości i spasowanie Ujęcie klasa
  16. Jaki sline? :> Zwróć uwagę że kolega ma b6:whistling: Cymek kiedy jakaś sesja?? Sesja była w sobotę do magazynu VW Trends.Jak wszystko będzie ogarniete zaktualizuje wątek. Wow, to gratuluje i czekam an efekty:kox:
  17. Jaki sline? :> Zwróć uwagę że kolega ma b6:whistling: Cymek kiedy jakaś sesja??
  18. Myślę żę cena jest bardzo atrakcyjna:kox: Ale jak to zawsze jest, milion pytaczy i żadnego zdecydowanego:grin:
  19. Witam, w jakiej cenie gładkie tarcze 312 oz, olej motul do 1,9tdi ajm, filtr oleju, filtr kabinowy, filtr paliwa? Z góry dziękuję!
  20. Krycha jaki wstyd, jest klasa:jerk:
  21. uuuuuuuu Krycha wjechał na salony:kox: Czerwony dywan:grin: Graty:jerk:
  22. Polecam rom EHNDROIX V z niżej w/w linka ale wypust 14.3.23 i gapsy slim 4.4.2 http://supportsamsung.pl/topic/10925-romi9001442kitkat-ehndroix-v/page-1 Wszystko działa, bt, wifi, bateria nawet do 2 dni trzyma jak tylko dzwonisz, jak coś więcej to jeden dzień Jade na nim od początku i uważam że jest to najbardziej dopracowany rom:wink: POLECAM!
  23. O Też się doczekać nie umiem, jestem mega ciekaw jak to wyjdzie Akryl w sprayu, poszedłem do mieszalni na wirku i tam nabił do puszki, jest niebo lepszy jak zwykły spray:wink: Kola juz prawie gotowe
  24. Ja tam widze polysk Reggi zdjecie tylko podgladowe, brakuje mi tylko navi i podlokietnika Kiera jak sie kiedys trafi to sie moze zmieni choc ja tqm za bardzo rosnicy nie widze
  25. W miedzyczasie jak auto sie przebudowywuje powoli wdrazam w zycie projekt czarne wnetrze plus el szyby na tyl Docelowo ma byc tak: Pozdroo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.