Treść opublikowana przez szafa
-
[B5 Afn] Avant Oem+ Daily By Kraver [Rs6]
Myslales moze nad pomalowaniem progow i dokladek? Bo to chyb jedyna rzecz ktora mozna poprawic z zewnatrz
-
Praca Magisterska - Tester karty graficznej - prośba o test
Niestety nie pomogę, program nie współpracuje z moim kompem
-
[B5 APS] by czorny
kosa:kox:
-
Praca Magisterska - Tester karty graficznej - prośba o test
Jak nie zapomne to jutro przetestuje swojego staruszka ;-)
-
Samsung Galaxy i9300 czy i9305 LTE?
Pisz do kolegi Pablo http://a4-klub.pl/members/pablo-5567/
-
[ALL B5] szerokie s4
Nie ma, bo to seria 528 i nie ma się czym na razie chwalić
-
[ALL B5] szerokie s4
Mam podobnie, pewne sprawy zjebały się na samym końcu ale zawsze jest ta cienka nitka nadziei 3mam kciuki by wszystko się ułożyło! ps. opony założone, nawet na 9j fajnie się ułożyły, dzieki:wink:
-
[ALL B5] szerokie s4
Co poszlo nie tak??
-
[B5 AHL] Nie taki znowu typowy Szarak - AVUS
Efekt spoko tylko na jak długo?? Czemu nie wysłałeś do Raggi do obszycia, efekt lepszy i trwalszy:wink:
-
[ALL B5] Audi S4
Boczek wyszedł za***iście, tak powinno być od początku:wink: Co do samej transformacji z kołem i oponą to jest mocno wstecz w porównaniu z poprzednim setupem, jakoś do mnie nie przemawia ale może na żywo jest lepiej:whistling:
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Niestety to koło w pojebce wygląda tylko w 19 z naleśnikiem, tu niestety nie wróżę sukcesu nawet jak wleci air:whistling:
-
A4 Diesel
Przód wygląda genialnie:jerk:
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
Gratulacje dzbanka:kox: I również jestem za silnikiem zamiast air-a:naughty:
-
[ALL B5] Czarnuch na Kultowych REMOTEC'ACH- Nowe Foty
Bardzo fajnie to wszystko siadło:jerk:
-
[ALL B5] Czarnuch na Kultowych REMOTEC'ACH- Nowe Foty
Czekamy:whistling:
-
Pneumatyk / Gwint ?
Paru znajomych u nich robilo i narzekali na szczelnosc i wykonanie, ale zrobisz jak uwazasz, w kazdym razie ja bym im nie oddal samochodu...
-
[ALL B5] Czarnuch na Kultowych REMOTEC'ACH- Nowe Foty
Spasuje to wszystko i wrzucaj zdjęcia, bo zapowiada sie grubo:slina:
-
Pneumatyk / Gwint ?
Czarny niestety jak nie wiesz nie wprowadzaj ludzi w błąd, przy AR jak najbardziej wymagane są amortyzatory:wink: Neemzi wszystko zależy od Twojego budżetu i to komu dasz do zrobienia zestaw AR, na pewno podstawa to dobrej firmy amory, z drugiej strony na gwincie jest większa możliwość regulacji, wszystko zależy od własnych priorytetów, jak bym miał robić do siebie air to na pewno na gwincie, ale to tylko dlatego by móc potem dobrze wyregulować wysokość auta podniesionego:wink: Polecam skontaktować się z Nimi: https://pl-pl.facebook.com/AirRideAndCoilover doradzą podpowiedzą i wyjaśnia co i jak
-
B5 1.8T AEB , Gwint , RECARO RS4 , BIX - SPRZEDANE
Fajnie się świeci, ale weź ją trochę bliżej ziemi połóż
-
[B8 CAGA] czarny kot
Tak jak pisalem na raceism, dla mnie mega sztos kolor siadl idealnie
-
[ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
Ja piernicze, jest kox:slina: Pisze się na cambery na tył
-
Jakie zegarki nosicie?
Dopiero raczkuje w temacie zegarków, ale myślę że się to rozwinie Miałem w swoim życiu parę casio, adidas, jakieś malboro ale większość albo pogubiłem albo popsułem:facepalm: Aktualnie mam 2 z których korzystam na codzień 1. Casio Edifice ef-543 2. Do sportu Zegarek pulsometr Beurer PM 70 Dodatkowo czekam na parę chińczyków w automacie:whistling:
-
[B5 APS] by czorny
Parametry idealne, dawaj więcej:jerk:
-
[ALL B5] Audi S4
Tak jak na początku byłem przeciwnikiem tak widząc auto w realu stwierdzam że wyszła lepsza petarda jak na sportecach:kox:
-
[B5 APS] by czorny
Koło dobre ale czy przebije porschaki:eusathink: Będzie kox:jerk: Chyba 18:whistling: