Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szafa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szafa

  1. Jednak wyszło grubo:kox: Czorny a napisz mi jak się naciągły te 225/35, bo myslę wpakować je na 10.5, tylko pytanie czy wejdą
  2. szafa odpowiedział(a) na danko93 temat w Audi A4 B5
    Odpuść sobie, szkoda hajsu a to i tak nie będzie wyglądać
  3. Jak chcecie dokładkę z cupry to propnonuję pospawać i pomalować dokładki, wtedy bedzie to miało ręce i nogi:wink:
  4. Bez foty się nie lczy:decayed:
  5. qr** nie wiem na pierwszej fotce wyglada to slabo Mam nadzieje poprawisz ten zderzak do nastepnych fot
  6. szafa odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    E tam beton fajny jest:kox:
  7. Ale nie chce mi się szukać, wysyłać, podmieniać, te są igły i pójdą w kolor:wink:
  8. Tak są chromowane, ale już niedługo pójdą w kolor:wink: Slepy to pomysl co ja czuje, wszyscy auta gotowe po zlotach sie bujaja a ja w ciemnej dziurze jestem Gnac nikogo nie bede ma byc dobrze zrobione a kiedy odbiore to sie zobaczy, oby na ostrow zdazyc łączę się z toba w cierpieniu, Dzięki, a Ty już smigasz, czy jeszcze wala się po mechanikach?
  9. Lusterka odkupione od Duffiego w tamtym roku A co z nimi nie tak? W tym roku będą już w kolorze:jerk:
  10. Slepy to pomysl co ja czuje, wszyscy auta gotowe po zlotach sie bujaja a ja w ciemnej dziurze jestem Gnac nikogo nie bede ma byc dobrze zrobione a kiedy odbiore to sie zobaczy, oby na ostrow zdazyc
  11. Z dawcy coś zostało ale to był zderzak z innego auta:decayed: Dokładnie, tamten rok nie był za szęśliwy dla mnie i miałem 2 lekkie stłuczki, w jednej ucierpał zderzak, w drugiej maska:facepalm: Dlatego też zapadła decyzja o body rs4, b auto całe nadaj się do malowania:wink: Lusterka tylko podgrzewane od Duffiego z s4:wink: Wracając do zderzaka będzie wyprowadzony tak jak powinien, a przy okazji kupię zderzak rs4 który będzie leżeć w piwnicy i w zależności od nastroju będą wymieniać Ale na tę chwilę mam inne poważniejsze wydatki nie związane z autem Jak coś więcej się ruszy podrzucę fotki! Stay tuned:kox: ---------- Post dopisany 20-05-2014 at 19:03 ---------- Poprzedni post napisany 17-05-2014 at 15:23 ---------- Dziś oficjalnie auto poszło na cięcie:kox: Także za jakieś 1.5 miesiąca pochwalę się fotkami z prac i gotowym produktem
  12. Lecisz ostro z tematem kiedy bedzie pomalowany??
  13. Totalny bezsens pakować 10 cali w r16 do b5:facepalm: Moja rada odpuść, żeby to jakoś wyglądało musiałbyś wpakować 215/35/16 i posadzić auto na progach a i tak zostanie dziura w nadkolu...
  14. szafa odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Slepy qr** dzwigles poprzeczke mega wysoko Grill daj w polysk i juz calkiem szczena obije mi kolana
  15. podłożył podkładki pod śruby przy kole do foty:grin: ... Dobre, cza przetestować
  16. Rooney na foto wygląda jak by wpadł camber na tył, prawda czy zdjęcie buja?
  17. ze zderzakami nie jest tak zle, trzeba tylko szukac kupisz za 500-600 pln wiado moze nie bedzie calkiem kompletny ale powolutku sobie dokompletujesz. Teraz wyglada jak kaleka moze z kolem i gleba to sie zgubi, porzeszenie trzeba by przedluzyc jakos sprytnie po bocznej lini zderzaka do dolu wtedy bedzie lepiej wygladac Mroguś jak będziesz gdzieś widzieć daj znać, byle nie był popękany, może być goły A z tym jeszcze powalcze, może da się go poszerzyć na dole by linia się zgrała...
  18. Na pewno coś trzeba zrobić bo na tą chwile mam załamkę Ale cieszy mnie pojemność błotników, myślę że spokojnie 10j et10 z przodu powinno się schować
  19. Przeszło mi to przez myśl ale mocno ogranicza mnie już budżet wyskoczyło pare niespodziewanych wydatków + trudna sytuacja w pracy:thumbdown: A inna sprawa że zderzaków brak:kwasny:
  20. co ty gadasz, fajnie jest Ale nie pisalem ze nie fsjnie, poprostu hajsu na wszystko nie ma ---------- Post dopisany 16-05-2014 at 16:06 ---------- Poprzedni post napisany 24-04-2014 at 19:44 ---------- Żeby nie było że nic się nie dzieje, blacharz miał dostać auto w czwartek niestety miał wypadek i znów termin się przesunął Ale coś się powoli dzieje, z nudów założyłem przednie błotniki i dałem qmplowi zderzak do przypasowania pod rs-y:whistling: Zderzak w wersji roboczej, i mam mieszane odczucia Nie wiem może na glebie z kołem będzie to grać ale na razie nie wiem jakoś za szerokie te błotniki by fajnie spasować zderzak z polifta, za wąski jest na dole:whistling: W każdym razie powoli do przodu:wink:
  21. o ciu współczuje, ale ważne że Wam się nic nie stało! Auto się wyklepie:wink:
  22. szafa odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Zwykły czarny silikon, dobrze odtłuścić i nic nie cieknie ani paruje:wink:
  23. szafa odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Slepy nie wiem, ale jak trafisz za 140 to weź 2 bo też czeka mnie zakup
  24. szafa odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Allegro z przesyłką wychodzi 167,80 zł NOWA DOKŁADKA ZDERZAKA SEAT LEON CUPRA R 1ML805903 (4203331088) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.