Treść opublikowana przez szafa
-
[B5 APS] by czorny
Jednak wyszło grubo:kox: Czorny a napisz mi jak się naciągły te 225/35, bo myslę wpakować je na 10.5, tylko pytanie czy wejdą
-
Carbon na maske jaki kolor?
Odpuść sobie, szkoda hajsu a to i tak nie będzie wyglądać
-
Dokładka z Cupry czy malowanie dokładek w kolor?
Jak chcecie dokładkę z cupry to propnonuję pospawać i pomalować dokładki, wtedy bedzie to miało ręce i nogi:wink:
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Bez foty się nie lczy:decayed:
-
[B5 APS] by czorny
qr** nie wiem na pierwszej fotce wyglada to slabo Mam nadzieje poprawisz ten zderzak do nastepnych fot
-
[B5 1Z] A4 TDi
E tam beton fajny jest:kox:
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Ale nie chce mi się szukać, wysyłać, podmieniać, te są igły i pójdą w kolor:wink:
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Tak są chromowane, ale już niedługo pójdą w kolor:wink: Slepy to pomysl co ja czuje, wszyscy auta gotowe po zlotach sie bujaja a ja w ciemnej dziurze jestem Gnac nikogo nie bede ma byc dobrze zrobione a kiedy odbiore to sie zobaczy, oby na ostrow zdazyc łączę się z toba w cierpieniu, Dzięki, a Ty już smigasz, czy jeszcze wala się po mechanikach?
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Lusterka odkupione od Duffiego w tamtym roku A co z nimi nie tak? W tym roku będą już w kolorze:jerk:
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Slepy to pomysl co ja czuje, wszyscy auta gotowe po zlotach sie bujaja a ja w ciemnej dziurze jestem Gnac nikogo nie bede ma byc dobrze zrobione a kiedy odbiore to sie zobaczy, oby na ostrow zdazyc
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Z dawcy coś zostało ale to był zderzak z innego auta:decayed: Dokładnie, tamten rok nie był za szęśliwy dla mnie i miałem 2 lekkie stłuczki, w jednej ucierpał zderzak, w drugiej maska:facepalm: Dlatego też zapadła decyzja o body rs4, b auto całe nadaj się do malowania:wink: Lusterka tylko podgrzewane od Duffiego z s4:wink: Wracając do zderzaka będzie wyprowadzony tak jak powinien, a przy okazji kupię zderzak rs4 który będzie leżeć w piwnicy i w zależności od nastroju będą wymieniać Ale na tę chwilę mam inne poważniejsze wydatki nie związane z autem Jak coś więcej się ruszy podrzucę fotki! Stay tuned:kox: ---------- Post dopisany 20-05-2014 at 19:03 ---------- Poprzedni post napisany 17-05-2014 at 15:23 ---------- Dziś oficjalnie auto poszło na cięcie:kox: Także za jakieś 1.5 miesiąca pochwalę się fotkami z prac i gotowym produktem
-
[B5 APS] by czorny
Lecisz ostro z tematem kiedy bedzie pomalowany??
-
10j na tyle
Totalny bezsens pakować 10 cali w r16 do b5:facepalm: Moja rada odpuść, żeby to jakoś wyglądało musiałbyś wpakować 215/35/16 i posadzić auto na progach a i tak zostanie dziura w nadkolu...
-
[B5 1Z] A4 TDi
Slepy qr** dzwigles poprzeczke mega wysoko Grill daj w polysk i juz calkiem szczena obije mi kolana
-
[B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!
podłożył podkładki pod śruby przy kole do foty:grin: ... Dobre, cza przetestować
-
[B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!
Rooney na foto wygląda jak by wpadł camber na tył, prawda czy zdjęcie buja?
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
ze zderzakami nie jest tak zle, trzeba tylko szukac kupisz za 500-600 pln wiado moze nie bedzie calkiem kompletny ale powolutku sobie dokompletujesz. Teraz wyglada jak kaleka moze z kolem i gleba to sie zgubi, porzeszenie trzeba by przedluzyc jakos sprytnie po bocznej lini zderzaka do dolu wtedy bedzie lepiej wygladac Mroguś jak będziesz gdzieś widzieć daj znać, byle nie był popękany, może być goły A z tym jeszcze powalcze, może da się go poszerzyć na dole by linia się zgrała...
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Na pewno coś trzeba zrobić bo na tą chwile mam załamkę Ale cieszy mnie pojemność błotników, myślę że spokojnie 10j et10 z przodu powinno się schować
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Przeszło mi to przez myśl ale mocno ogranicza mnie już budżet wyskoczyło pare niespodziewanych wydatków + trudna sytuacja w pracy:thumbdown: A inna sprawa że zderzaków brak:kwasny:
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
co ty gadasz, fajnie jest Ale nie pisalem ze nie fsjnie, poprostu hajsu na wszystko nie ma ---------- Post dopisany 16-05-2014 at 16:06 ---------- Poprzedni post napisany 24-04-2014 at 19:44 ---------- Żeby nie było że nic się nie dzieje, blacharz miał dostać auto w czwartek niestety miał wypadek i znów termin się przesunął Ale coś się powoli dzieje, z nudów założyłem przednie błotniki i dałem qmplowi zderzak do przypasowania pod rs-y:whistling: Zderzak w wersji roboczej, i mam mieszane odczucia Nie wiem może na glebie z kołem będzie to grać ale na razie nie wiem jakoś za szerokie te błotniki by fajnie spasować zderzak z polifta, za wąski jest na dole:whistling: W każdym razie powoli do przodu:wink:
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
o ciu współczuje, ale ważne że Wam się nic nie stało! Auto się wyklepie:wink:
-
[B5 APS] by czorny
- [B5 1Z] A4 TDi
Zwykły czarny silikon, dobrze odtłuścić i nic nie cieknie ani paruje:wink:- [B5 1Z] A4 TDi
Slepy nie wiem, ale jak trafisz za 140 to weź 2 bo też czeka mnie zakup- [B5 1Z] A4 TDi
Allegro z przesyłką wychodzi 167,80 zł NOWA DOKŁADKA ZDERZAKA SEAT LEON CUPRA R 1ML805903 (4203331088) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. - [B5 1Z] A4 TDi