Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szafa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szafa

  1. szafa odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Dzieki;) z zewnątrz jest tak jak chciałem, choć chodzi mi po głowie Dokladka z cupry:rolleyes: Teraz czas na środek bo już patrzeć nie mogę na ta bide:( Właśnie tak się zastanawiałem czy dokładka wpadnie, myślę że to razem z lampami zwieńczyło by przód:jerk:
  2. Bardzo dobrze, kiedy będzie pomalowany?
  3. mrogal płacze http://4.s.dziennik.pl/pliki/2001000/2001234-portfel-643-482.jpg Byq nie masz co płakać, odwaliłeś kawałe dobrej roboty, a Artek zwieńczył robotę dobrym kołem:jerk:
  4. szafa odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Wpadna czarne ramki lamp i zobaczymy jak bedzie:wink:, ale raczej zostanie ciorny:decayed: Czarny znaczek daje agresora Czekam na reszte zdjec
  5. Tego brakowalo juz za czasow Mrogala Jest petarda
  6. Tak zgadza sie, ale tylko w wersji jak u Slavko Moim zdaniEm tylko porownywalny jest polift zespolony z dokladka bez miejca na tablice:D
  7. Goń tego esa a zostaw oem:wink:
  8. szafa odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Po Twoich fotkach tylko mnie utwierdziłeś w przekonaniu że kupując końcówki Q80 dobrze zrobiłem:decayed:
  9. Kris bardzo fajnie Ci to wyszło, ale RS Maxa strasznie wysoko zawyża Ci poziom
  10. szafa odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    pogadam z ekipą i może się wybierzemy:wink: Kominy bede spawał w poniedziałek:wink: bo musze ogarnąć redukcję z 80mm na ori grubość rurek:wink: ---------- Post dopisany at 21:09 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ---------- Detale:jerk: http://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/DSC_8996.jpg No i koniec zabawy z zawiasem, przód 58,5; tył 59,5: http://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/DSC_8984.jpg Pięknie łądnie, ale jakoś napisy bbs na podjebce do mnie nie przemawiają
  11. Kasa poszła, znaczy zadatek zawstydzi wszystkich ;-) PS: Kaju równaj podjazd bo na letnim setupie to nie wjedzie ;-) Ogr nie przesadzaj, beda tam lepsze projekty ja narazie jestem w czarnej d*pie na 1be i zimowkach
  12. Kasa poszła, znaczy zadatek jeeeeebaniutki A co póki jeszcze kasa jest:decayed:
  13. Sprawdzę, dzięki za trop:wink:
  14. Przy wtyczkach nic nie kopałem, ale zobaczę czy przypadkiem nie naderwałem jakiegoś kabla:wink:
  15. Wszystko działa normalnie, nawet jak otwieram auto to migają kierunki:wink:
  16. Dobra, w takim razie zbieg okoliczności że akurat teraz to wyskoczyło, a jeszcze pytanie bo licznik mam podłączony tylko na 2 kostkach bez dodatkowej od fisa, czy to może mieć znaczenie w tym przypadku? A pacz tak nie sprawdzałem, zaraz skocze zobaczyć
  17. To jest pytanie pokroju "dlaczego po zatankowaniu do pełna nie działają spryskiwacze przedniej szyby?". No nie do końca, przed wymianą licznika było wszystko ok, po zamianie licznika i przekodowaniu kluczyków na nowy licznik VDO wcześniej jaeger, przestały działać te funkcje, dlatego pytam czy ktoś miał wcześniej taką przypadłość i jak sobie z tym poradził
  18. U mnie po ywmianie na fis-a przestały migać keirunki po zamknięciu auta i nie działa otwieranie szyb przez pilota, zmieniałem kodowanie ale dalej cisza, ma ktoś jakiś pomysł co może być nie tak??
  19. Wyszla klasa Czekam na jakas sesje
  20. Nawet jak by auto było gotowe to na Nyse bym nie jechał
  21. A nawet nie wqrwiajcie Blacharz dał mi termin po długim weekendzie, także od 6 zacznie się zabawa i może jakieś up-y, na razie każdy weekend w robocie i nie ma kiedy co podziałać, w poniedziałek jak pogoda dopisze wsadzam przody z rs-a i pędze do znajomego pogadać o dopasowaniu zderzaka:wink: Czasu coraz mniej a roboty kupa, nie wiem czy się wyrobie na jakikolwiek zlot :/
  22. Junior i co nie potrzebnie odświeżasz:decayed: Już myślałem że będzie jakiś konkretny up a tu zaspany komentarz hehe:decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.