Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szafa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szafa

  1. Zacnie sie prezentuje
  2. Komplet hebli wartosci b5
  3. Co tu dużo pisać koło siadło elegancko 110 i tak nie jedzie W każdym razie moim zdaniem nie odczujesz zmiany kół, może być deczko twardziej i tyle
  4. Kompleksowe podejscie do tematu! Trzymam kciuki by wszystko poszlo gladko
  5. Tam nie odpisuja , dodaja na fb Nie mam fb to dlatego jestem zielony dzięki!
  6. Dokładnie, zresztą jak pisałem wyżej oprócz rs4 bardziej kręci mnie rs6 i jak bym sprzedał fure to w tą stronę będę dążyć Miejsce vip w Zatorze 25tego czeka A mi nic nie odpisali że się załapałem To tym bardziej muszę się zebrać w sobie!
  7. Slavko narazie buda zostaje, troche korci przesiasc sie na cos wiekszego i w benie Kolor to seryjny zloty z subaraka! Nic innego w proszku nie bylo.
  8. Kolor kola miazga, wreszcie kolo wydoroslalo
  9. Pare godzin to zajęło, ale już bliżej niż dalej Poskładane koła znów wyzwalają uśmiech na mojej twarzy Po 20-tym mam zamiar już mieć poskładaną furę
  10. Mogłeś trochę popracować i wypolerować ranty
  11. bałtów
  12. Dobrze siedzi Liczę że w tym roku uda się gdzieś spiknąć na zlocie
  13. szafa odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Mnie tam pogoda cieszy, przynajmniej nie boli mnie że auto bez gleby i na zimówkach, a z kołami jeszcze jestem w czarnej d...
  14. Ładnie lecisz z tematem
  15. Zostaw jak jest, rotor w srebrze optycznie powieksza kolo, aktualny wyglada mocno do mnie przemawia! Duzo dobrych projektow ostatnio wyskakuje na forum!! Tak trzimac! Pzdr
  16. Przeca to nie kolo docelowe, tylko przymiarka kół Rooneya Chyba że nastąpiła wymiana, Musti pucuj się kołem
  17. szafa odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Składaj to i rób porządne foty wnętrza
  18. szafa odpowiedział(a) na Borek123 temat w Audi A6/S6/RS6
    Koło robi robotę!
  19. Zloto z czarnym, klasyczne i bardzo gustowne polaczenie Czekam na foty!
  20. U mnie bedzie teraz 4 rok na gwincie i jazda glownie na odbojach, nic nie peka i jestem dobrej mysli ze nie bedzie pekac a jak peknie to kupi sie bude z q i przerzuci body
  21. 200zl/szt. Akurat mam emerycki styl jazdy, do tego staram sie unikac wszystkich dziur na jezdni. Zreszta nie bedzie mega beton, poprostu max ugiecie ma byc na poziomie od 0,5 do 1cm a nie jak wczesniej 5cm W kazdym razie wszystko wyjdzie w praniu!
  22. Ja czekam aż to poskładasz w całość, choć nie ukrywam że na tych fotach tylne nadkola do mnie nie przemawiają!
  23. Chciałbym zostać czymś takim kiedyś przewieziony po oesie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.