Treść opublikowana przez szafa
-
Laser red avant! 1.8T
Niestety kuma, białe = wiocha
-
[B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6
Podobają mi się Twoje poczynania z autem, śledzę temat dalej i czekam na up-y A z wydechem podjedź do jakiegoś tłumikarza i pogadaj, może uda się dorwać pasjonata w branży i wymodzi coś ciekawego Ja takiego znalazłem u siebie młody gościu ale nadrabia wiedzą i umiejętnościami
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
ta jasne
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
Dokładnie, jeśli nie masz czasu i możliwości to lepiej dać komuś kumatemu, tylko nie dawaj pierwszemu lepszemu jak ja zrobiłem bo koniec końców kosztowało mnie to 2 razy tyle czasu i nerwów :/
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Dzięki, autem zrobiłem dopiero jakieś 5km także za wiele powiedzieć nie mogę, ale dzwięk ani głośność sie nie zmieniły w porównaniu do serii, tylko turbine mocniej słychać jak sapie, nie zauważyłem rownież żeby dynamika się znacząco zmieniła, wchodzi i schodzi z obrotów jak wcześniej na jednym seryjnym tłumiku Tłumik niestety nie wiem jakiej firmy.
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Są na równo z zderzakiem ale koleś twiedzi że jak wydech sie ułoży bedzie dobrze, ewentualnie mam podjechac za jakiś czas na poprawki podobno kwasówka mocno pracuje.
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Wpadł wydech 2.75' na jednym przelotowym tłumiku (rury z kwasu, tłumik stal) i końcówka ulter [emoji6] w aucie nic się nie zmienilo, z zewnatrz lepiej słychać [emoji6] w wolnym czasie nagram jakiś filmik jak brzmi na odcince [emoji6] Poniżej fotki: Teraz zostaje ogarnąć tylne hamulce na jakieś większe oraz malowanie Chce też wykorzystać potencjał turbiny i po zmianie wtrysków atakować maks Cały wydech został wykonany w firmie http://kainer.pl/, szczerze polecam, fachowe podejście bez owijania w bawełnę!
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Sprzęgło chyba też to samo co siedzi u mnie, 240mm na sztywnym kole obite na kevlarze JA powiem szczerze różnicy w porównaniu do dwumasy nie widzę
-
Avf Gtb2056v
Dzieki, wlasnie tak myslalem zeby zapodac 80-tki ale chcialem jeszcze potwierdzenia wkrotce pochwale sie wynikami
-
Avf Gtb2056v
Coś więcej się da z tego setupu wyciągnąć? Znaczy ograniczeniem było turbo czy wtryski? Bo mam tą samą turbinę i zastanawiam się teraz nad wtryskami jakie zapodać, bo na al-kach wyszło 214/400 :/
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Bylem wczoraj z moja na "pierwszy snieg" mnie nie zachwycil, mojej sie podobal, w domu z nudow zobaczyc spoko ale na kino szkoda kasy...
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Mysle ze w eresie powinno sie zmiescic bez przycinania
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
U Ciebie mega przyjemnie siadły, mam nadzieję że u mnie będzie podobnie Dzięki!
-
[B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6
Mega czyścioch Przyczepiłbym się tylko do koloru złotego na felgach, choć to może zdjęcia zakłamują bo mocno pod żółty podchodzi, ja bym tu widział ciemny grafit
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Chciałem 2 przelotowe ale chyba najpierw zrobię na jednym końcowym.
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Panowie powoli chce ogarnąć wydech, średnica gdzieś 2,5cala, na dwóch tłumikach przelotowych, może ktoś ma jakiś sprawdzony przepis, na polepszenie odczuć dźwiękowych, na tył myślę że ten zestaw ulter-a dobrze spasuje się w wnękę eresa http://allegro.pl/koncowka-podwojna-owalna-ulter-n2-57p-i6201617761.html
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
U kogo kupujesz, przerabiasz? Musze swoje przerobić i wycisnąć maks z gtb
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
W II lifcie również są jaja z migającym oświetleniem w pozycji neutralnej na postoju jak otworzysz drzwi pasażera lub tylne.Co do pokazywanie mozliwe ze bedziesz musial pierwszy pin z kostki wyciagnac, dopiero to u mnie spowodowalo pokazywanie z osobna kazdych drzwi.
-
Szalone Audi A4 B5 1.8T AWT
Moim zdaniem w srebrze było by zdecydowanie lepiej, tak to pod WT trochę podchodzi, opona balon, spasowanie też słabe. W srebrnym kolorze wyglądało by na poprawioną serię w białym trąci, ale to tylko moje zdanie
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Ale co ma dawac jak zachowuje sie jak migacz :-P fote jak nie zapomne zrobie wieczorem jak wyglada kokpit
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Gleba jest, już nie taka jak kiedyś ale jest Drzwi na fisie dałem fotę stronę wcześniej, fajnie ale w nocy jak ktoś wsiada, pulsuje całe podświetlenie, mnie to mocno irytuje :/ Wiem że u Kowiego występuje ten sam efekt i jakoś nie ma rozwiązania tego problemu :/
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Mi też ostatnio turbo zrobiło psikusa ale przez 7 lat nie martwiłem się że gdzieś nie dojadę, w tym roku za to nie byłem pewien czy do pracy dojadę 10km Teraz już mechanicznie auto znów jest pewne i zostały tylko drobne rzeczy, jak ogarnąć porządnie wydech, blacharkę i pomalować I jedno jest pewne wracam do serii z pokazywaniem drzwi na fisie bo wqrwia mnie na odpalonym pulsowanie oświetlenia po otwarciu drzwi pasażera oraz tylnych... Chyba że ktoś się z tym w jakiś sposób poradził to czekam na info
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Jestem zadowolony na czasy w których go kupiłem mega się sprawdził, spoko spalanie, praktycznie tylko wymiany oleju z filtrami, tak to nie robiłem nic
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Auto śmiga bezawaryjnie, można powiedzieć że dość dynamicznie, spalanie wychodzi w okolicach 9l/100 Koła letnie zostały sprzedane, w zależności jak się sytuacja rozwinie zobaczymy jakie wpadną letnie Narazie czekam, ale przed zimą chciałbym doprowadzić blacharkę do perfekcji, kupić na tył szersze dystanse oraz zregenerować wtryski, odetkać wydech i będziemy atakować 250hp Jak by ktoś gdzieś widział, miał kupię lewą zaślepkę spryskiwacza ka rs4, ewentualnie cały komplet
-
[B5 AJL+] Avant quattro by Zbych - Kw- OZ - 8.5j - 10j - 2tlg
Czyli 19 na pokladzie?