Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szafa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szafa

  1. szafa odpowiedział(a) na mats0n temat w 1.9TDI
    Wtryski odpadają bo na wcześniejszych alkach było tak samo, teraz nówki hf-y 80tki.
  2. szafa odpowiedział(a) na mats0n temat w 1.9TDI
    U mnie podobne objawy, ale nie ważne czy silnik zagrzany czy zimny, zatrzymuje się na światłach i obroty skaczą +-50, lekkie muśnięcie gazu i uspokaja się, żadnych błędów, wymienię filtr i sprawdzę kąt, bo coraz bardziej zaczyna mi to grać na nerwach...
  3. szafa odpowiedział(a) na Ziom134 temat w Audi A4 B5
    Przy tej mocy nie warto pakować jednomasa, załóż sprzęgło i dwumas z brd, mam u siebie jednomas i chodzi dużo głośniej w porównaniu do dwumasy, a koszta podobne.
  4. szafa odpowiedział(a) na xspiryt temat w Audi A4 B5
    Wystaw za 50zł, ale i tak wątpię żebyś to sprzedał Jednym słowy żaden rarytas
  5. Dokładnie to FONDMETAL model AUDI SPORT 8S6601025 z pucharu audi TT cup, nie liczyłbym że do zwykłego body wejdą, bo przód opiera się na zwrotnicy bez dystansu, wszystkie 4 szt mają 10j et36, u mnie po dystansach wyszło przód 10j et20, tył 10j et6 ? Zbieżność ogarnięta
  6. szafa odpowiedział(a) na fełtek temat w Audi A4 B6
    Poważnie chcesz tak przerobić auto, czy to podpucha? Proponuje ochłonąć i za kasę którą chcesz przeznaczyć w ten body kit zainwestuj w ory części i zrób rs4, w przyszłości szybciej sprzedaż, bo po takiej przeróbce chyba jedyną opcją na sprzedaż będzie złomowanie...
  7. Wróciły, auto już w wersji zimowej, ale standardowo nie ma kiedy fot porobić, na tą chwilę auto u mechanika na pozbyciu się paru wycieków, nowym drążku kierowniczym, regulacji maglownicy i ustawieniu zbieżności.
  8. Też od niego brałem, jak najbardziej polecam ten zabieg
  9. Zadne kity, szukaj gwintu kw, gwarantuje ze juz nie pomyslisz o kicie czy seryjnym zawiasie ?
  10. Doj***a jest?
  11. Zdrowe podejście do tematu
  12. Auto wystawione, jak ktoś chętny zapraszam. https://allegro.pl/ogloszenie/audi-a4-b5-1-9tdi-fwd-body-rs4-gtb2056-rotor-9j-7511310619
  13. Miejscówka gniecie, fotorgaf wyciagnął z niej maks, inna sprawa że było co fotografować ?
  14. szafa odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Panowie pytanie, b5 mnie już męczy i rozglądam się za c7, marzeniem jest czerwona z panoramą na matriksach i 4 strefową klimą ale w dostępnym budżecie nie osiągalna ? Wpadła mi w oko poniższa c7-ka, jakieś uwagi? https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a6-s-line-automat-panorama-full-led-20cali-kamery-webasto-oryginal-piekna-ID6A77NW.html#a4ffdbd05b
  15. W tym kolorze i takim pakiecie chyba każde koło powyżej r18 będzie robić wrażenie ?
  16. Z racji zbliżającej się zimy wpadło nowe koło, tym razem ory audi TT cup o parametrach r18, 4x10j et36, do tego opony nexen winguard 225/40/18, udało się też dograć termin strojenia, finalnie wyszło 242,9/428,6Nm, poniżej wykres
  17. Jakisz czas temu ktoś używkę na sport audi wystawił za jakieś 3,6 tys zł
  18. Grubo poleciałeś
  19. Pięknie siadły ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.