Treść opublikowana przez szafa
-
A4 B5 1.8 ARG
Fajna, dałbym tylko deczko niżej
-
Black b5 by lukass /tdi/quattro
- Ubezpieczenie miesięczne po zakupie auta.
Nie wygrasz, niestety też kiedyś przez to przechodziłem, wykupiłem gdzie indziej a po pół roku przyszło do zapłaty. Pisałem odwołania, ale nic nie wskórałem, trzeba było wyłożyć.- Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..
Ślinka cieknie ?- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
- A4 B8 Avant Lift 2.0 TFSI S-Tronic Quattro S-Line Competition Daytona Grey
Gratulacje, oby służyła- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Moim zdaniem 1 lub 2- Audi A4 B5 2.8 V6 30V quattro by Chojnaś
Przewody gumowe możesz zostawić stare, ale wszyscy przy okazji polecają wymianę na oplot, pompa zostaje seryjna. Jak chcesz zestaw dzwoń do guru hebli Dev-a, na pewno coś znajdzie w czeluściach swojego warsztatu, tel. 693456699- Audi A4 B5 2.8 V6 30V quattro by Chojnaś
Tak miałem u siebie zrobione, wiadomo było trzeba dopasować nowe przeguby ale półosie zostały seryjne, przy tym zestawie żadnych adapterów nie potrzebujesz- [B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
Pogadaj z Kowim, ma u siebie- Audi A4 B5 2.8 V6 30V quattro by Chojnaś
- [B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
Duds, Fafnasty Zamiast bixa może warto pomyśle nad ledem- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Kozak, Ty i auto- [CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
Wyszło mega- A4 B8.5 Avant/s-line/Teak Brown Pearl/2,0tdi ultra 190hp/pompei 9.5 et37 r20/gwint H&R
Nie kuś Chyba tak, nie byłem do końca pewny czy Ty to Ty Dzięki, ale mimo wszystko ciągnie do czegoś innego...- [B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
Fajnie wygląda- A4 B8.5 Avant/s-line/Teak Brown Pearl/2,0tdi ultra 190hp/pompei 9.5 et37 r20/gwint H&R
Dzięki mi tez coraz bardziej podchodzi ta a4ka W sumie jakoś teraz i tak więcej kręcę, wcześniej 10k max w roku Co do jazdy nie ukrywam że jest twardo i moim zdaniem znacząca różnica między 19 a 20, gleby aż takiej nie ma i o dziwo mało przycieram, tak porządnie to chyba z 3 razy, blachy żadnej nie mam bo nic nie ma do kupienia, a nie mam możliwości samemu ogarnąć, ale jak oglądałem spód to fabryczne osłony jeszcze nie przytarte to nie możliwe obędzie się bez- Audi A5 F5 Projekt F*ckinLowGizmo2K20
Coraz lepiej to wygląda ?- A4 B8.5 Avant/s-line/Teak Brown Pearl/2,0tdi ultra 190hp/pompei 9.5 et37 r20/gwint H&R
Pykło 175 tys. km ? od zakupu już 12 tys. zrobione i odpukać bezawaryjnie, teraz szukam warsztatu w okolicy co wymieni olej w skrzyni a na wiosnę rozrząd ?- Black A4 B8 avant 3.0 TDI Quattro 240hp+/ by Lutyyy
Z zewnątrz petarda ?- B8 TrOOOOp
Ogolnikowo pisalem, nie wiem jaka masz folie, ale nie ukrywam ze bardziej podoba mi sie efekt u Kojaka ? Ktos kiedys pisal ze potrzebne 2 kawalki ale spoko wierze na slowo ?- B8 TrOOOOp
Ale dopisz że Twoja folia ksoztowała 500zł na 2 lampy ? I tu jest dobry przykład że nie warto oszczędzać...- A4 B5 czy naprawiać i czy warto się odwołać do ubezpieczyciela
Niestety ale nikt Ci nie zapłaci teraz za to że przeprowadziłeś korektę lakeiru czy że wymieniłeś kratki, czy tam podświetlenie, już nie mówiąc o oryginalnych kołpakach ? Co nie znaczy że nie możesz się odwołać ale to bardziej na zasadzie że bierzesz swojego rzeczoznawcę i na jego wycenie opierasz pismo odwołujące.- A4 B9 Avant Sport S-line 252KM Quattro stały napęd.
Wszystko zależy też od profilu opony, choć mi osobiście czarne fele z polerowanymi krawędziami średnio pasują i kojarzą się z tanią chińszczyzną ?- [CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
ja bym mimo wszystko poszedł w czerń - Ubezpieczenie miesięczne po zakupie auta.