Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szafa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szafa

  1. szafa odpowiedział(a) na emten temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Fajna, dałbym tylko deczko niżej
  2. Nie wygrasz, niestety też kiedyś przez to przechodziłem, wykupiłem gdzie indziej a po pół roku przyszło do zapłaty. Pisałem odwołania, ale nic nie wskórałem, trzeba było wyłożyć.
  3. Moim zdaniem 1 lub 2
  4. Przewody gumowe możesz zostawić stare, ale wszyscy przy okazji polecają wymianę na oplot, pompa zostaje seryjna. Jak chcesz zestaw dzwoń do guru hebli Dev-a, na pewno coś znajdzie w czeluściach swojego warsztatu, tel. 693456699
  5. Tak miałem u siebie zrobione, wiadomo było trzeba dopasować nowe przeguby ale półosie zostały seryjne, przy tym zestawie żadnych adapterów nie potrzebujesz
  6. Pogadaj z Kowim, ma u siebie
  7. Zwrotnice z esy b5, hebel z s4 b6/7 z tarczą 345mm To tak najłatwiej i najtaniej
  8. Duds, Fafnasty Zamiast bixa może warto pomyśle nad ledem
  9. Kozak, Ty i auto
  10. Nie kuś Chyba tak, nie byłem do końca pewny czy Ty to Ty Dzięki, ale mimo wszystko ciągnie do czegoś innego...
  11. Dzięki mi tez coraz bardziej podchodzi ta a4ka W sumie jakoś teraz i tak więcej kręcę, wcześniej 10k max w roku Co do jazdy nie ukrywam że jest twardo i moim zdaniem znacząca różnica między 19 a 20, gleby aż takiej nie ma i o dziwo mało przycieram, tak porządnie to chyba z 3 razy, blachy żadnej nie mam bo nic nie ma do kupienia, a nie mam możliwości samemu ogarnąć, ale jak oglądałem spód to fabryczne osłony jeszcze nie przytarte to nie możliwe obędzie się bez
  12. Coraz lepiej to wygląda ?
  13. Pykło 175 tys. km ? od zakupu już 12 tys. zrobione i odpukać bezawaryjnie, teraz szukam warsztatu w okolicy co wymieni olej w skrzyni a na wiosnę rozrząd ?
  14. szafa odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ogolnikowo pisalem, nie wiem jaka masz folie, ale nie ukrywam ze bardziej podoba mi sie efekt u Kojaka ? Ktos kiedys pisal ze potrzebne 2 kawalki ale spoko wierze na slowo ?
  15. szafa odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ale dopisz że Twoja folia ksoztowała 500zł na 2 lampy ? I tu jest dobry przykład że nie warto oszczędzać...
  16. Niestety ale nikt Ci nie zapłaci teraz za to że przeprowadziłeś korektę lakeiru czy że wymieniłeś kratki, czy tam podświetlenie, już nie mówiąc o oryginalnych kołpakach ? Co nie znaczy że nie możesz się odwołać ale to bardziej na zasadzie że bierzesz swojego rzeczoznawcę i na jego wycenie opierasz pismo odwołujące.
  17. Wszystko zależy też od profilu opony, choć mi osobiście czarne fele z polerowanymi krawędziami średnio pasują i kojarzą się z tanią chińszczyzną ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.