Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szafa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szafa

  1. O ile z zewnątrz mi pasuje, tak środek pali mi oczy... ten żółty do niczego nie pasuje
  2. Tak jak propsuje wywalenie folii, tak kolor to nie moja bajka i jakoś do b5 mi totalnie nie pasuje, reszta zmian na mega plus, tył wreszcie będzie godny przodu bo seryjny w b5 no wygląda słabo. W każdym razie czekam na końcowe foty poskładanego auta
  3. Macie link do fotek, powinno być wszystko jasne ? Kiera audi b6 w b5 - Google Photos PHOTOS.APP.GOO.GL 8 new photos · Album by Arkadiusz Szafraniec
  4. No fest mu się podobało, w tym roku myślę dalej będziemy śmigać chyba że opanuje jazde samemu Hol sprawdza się i tyle, polecam jeśli ktoś się zastanawia, wykonanie porządne.
  5. Miałem u siebie kiere z b6, jeśli macie polifta pasuje każda kiera od modelu wyżej, jest tylko zabawa z zmianą wtyczki przy poduszce, jak coś mam rozpiske
  6. Nie pamiętam, odsyłam do Faziego
  7. Ale to nie są ory zegary, ramki i wskazówki z a6 allroad, tarcze Fazi ogarnia razem z wymianą fisa
  8. Proponuje zmienić zegary na full fis i przy okazji dać przerobić koledze @fazi Morda od razu cieszy się przy wsiadaniu
  9. Czyli brniesz dalej, podziwiam za wytrwałość Folia zostaje czy wpadnie jakiś lakier? Zmienisz koło na coś oem?
  10. Dawaj foty w słońcu No i na tył obowiązkowo dystans!
  11. szafa odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    U mnie wybite et37, ale mniejsza z tym, skołuj roti spf 20x10 i sie mozemy wymienic ?
  12. szafa odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Były, model z rs6 9,5j et37 Dzięki Dev, zamówione
  13. szafa odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Może ktoś podrzucić nr dekielków do felg pompei w rozmiarze r20?
  14. Czysto i schludnie Aż miło się patrzy na takie projekty
  15. Klasycznie, czarna fura na rotorze z żółtymi heblami Aż mi się moja przypomina
  16. Dev cos kiedys wspominal ze mozna 356mm zrobic ?
  17. Fajne b7, kolor mój wymarzony Ja bym jeszcze dorzucił giwnta, opony zmienił na 235/35/19 i posadził pare centów niżej i tyle z zewnątrz
  18. Jeździj i zbieraj na nowe! Bo wątpie że chcesz wpakować 20k żeby to wyglądało, przecież to od foteli, zderzaków, lamp, mmi po koła jest do zmiany żeby robiło wow. Dlatego patrząc zdroworozsądkowo nie warto!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.