Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szafa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szafa

  1. Ostatnio z racji wyskoczenia komunikatu o dolaniu adblue miałem sytuację że dolałem na włączonym silniku, system nie zareagował mimo tego że dolałem na maksa, koniec końców wylądowałem w serwisie na wyserowaniu systemu, potem 50km po autostradzie na 5 biegu i ok 90km, po czym system się zresetował. Także trzeba uważać z tym adblue
  2. Wiem późno ale fura kumpla, wcześniej wyglądała tak:
  3. Również wymieniałem przy 180 tys., ale jak rozmawiałem z mechanikiem to powiedział że proponuje wymianę po 180 tys. lub 5 lat, u mnie się to zbiegło w jednym czasie.
  4. Auto jeździ i tyle, nie ma czasu nawet porządnie wymyć, koła zostają bo nie ma nic ciekawego w moim budżecie, także cisza w temacie
  5. szafa odpowiedział(a) na _Andrzej_ temat w Audi A6/S6/RS6
    Gratulacje pewnie banan z gęby nie schodzi
  6. Graty zakupu, oby służyła bezawaryjnie
  7. Gwint nówka czy używka, u mnie takie oznaki były w gwincie, okazało się że w amorze coś się ukręciło w wnętrzu, tyle że u mnie było kw v2 z reg twardości, trzeba było regenerować.
  8. Po wakacjach to można zaktualizować wątek W trasie z wakacji coś zaczęło telepać autem ale jakoś udało się bezpiecznie dojechać do domu, okazało się że jedna opona z przodu się poddała, wpadła para nowych falken azenis, potem adblue zaczęło świrować, mimo zatankowania do pełna komp nie reagował, szybka wizyta w serwisie, reset ustawień potem zalecenie 50km spokojnym tempem po autostradzie 5bieg, 2,5tys obr. i system się opamiętał Z nowości wreszcie człowiek znalazł chwile czasu na montaż oświetlenia drzwi wraz z oświetleniem kieszeni oraz wymieniłem multifunkcję z obsługą łopatek (dzięki Wojtek ) i je uruchomiłem, w kolejce czeka pakiet schowek i podświetlenie przestrzeni nóg. Ale już teraz zdecydowanie przyjemniej w środku W przyszłości wpadnie cały set ledów do środka oraz tempomat (jak by ktoś miał na sprzedaż do polifta to pisać ). Pozdrawiam.
  9. szafa odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Podpowie ktoś jak podłączyć te lampki pod ory wiązkę drzwi? Z góry dziękuję ?
  10. d*pa mi nie pasuje, ale reszta petarda ?
  11. Auto żyje, z niespodzianek padła świeca na 4tym cylindrze a tak śmiga bezawaryjnie Powoli również schodzą paczki (dzięki Maciek za lampki i kamizelki, Wojtek za multi z a4 pod łopatki i Kaju za wiązki, przy okazji mega robota, polecam! ), Myślę że jak dobrze pójdzie to w przyszłym tygodniu uda się to wszystko zainstalować, z zewnątrz nic się nie zmieniło ale auto miało gruntowne czyszczenie Aha jak by ktoś szukał to moje koła są na sprzedaż, szukam czegoś innego Pozdrawiam
  12. Panowie pytanie, nie pasuje mi pierwsza pozycja ze wynik zero, jakiś czujnik? Przy okazji sporadyczny błąd 19226.
  13. Jeszcze dekor licznika w piano, kiera z polifta ewentualnie ścięta i będzie w pytę Lakierowanie plastików podłokietników zgapię od Ciebie
  14. szafa odpowiedział(a) na HatefulEvil temat w 1.8T
    Wszystko zależy ile chcesz pojeździć, jak auto dłużej to ja bym jednak robił remont, niech za 3 miechy się okaże że tamten słupek też robi figle, nawet jak by się okazało że gwarancja i oddadzą pieniądze tracisz czas, plus dodatkowo szukanie kolejnego słupka a pewnie skończy się i tak i tak na remoncie. Chyba że auto nachwile, to wsadzaj słupek i puść go w świat
  15. Fajna, niech sluzy bezawaryjnie
  16. Teraz to można się lansować ?
  17. Graty i powodzenia
  18. Przy takim obniżeniu nie powinno nic obcierać, zauważ że tam jeszcze sporo miejsca między oponą a błotnikiem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.