Treść opublikowana przez szafa
-
A4 B8.5 Avant/s-line/Teak Brown Pearl/2,0tdi ultra 190hp/pompei 9.5 et37 r20/gwint H&R
Kusisz, ale rozsądek musi wygrać
- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
-
A4 B8 caha 19' Czarny ryj S-line Biled Koito
Tylko nie wiem jak się ma folia na relingach jesli ktoś by chciał bagaznik montować, pewnie po jednym razie folia się uszkodzi, a na fabrycznych nie ma się czego obawiać ?
-
A4 B8 caha 19' Czarny ryj S-line Biled Koito
Bo będą fabryczne czarne, pisał wcześniej
-
A4 B8.5 Avant/s-line/Teak Brown Pearl/2,0tdi ultra 190hp/pompei 9.5 et37 r20/gwint H&R
Nie wiem, jak pytali na jaki kolor powiedzialem tylko srebrny ale co za odcien nie mam pojecia
-
A4 B8.5 Avant/s-line/Teak Brown Pearl/2,0tdi ultra 190hp/pompei 9.5 et37 r20/gwint H&R
Dzięki Panowie! C+ chodzi po głowie tym bardziej że teraz ten grill wyskoczył do zmiany, jak się uda znaleść w dobrej cenie nie będę się zastanawiać Teraz na horyzoncie powolne szukanie setu hebli albo raczej odkładanie na ten cel
-
Audi A4 B6 Avant 2.7 BiT / S-Line Plus/ Quattro/Recaro/Rotor 19"/Big Brakes 375/300
Podoba mi sie
-
A4 B8.5 Avant/s-line/Teak Brown Pearl/2,0tdi ultra 190hp/pompei 9.5 et37 r20/gwint H&R
Wpadną, tylko musze je znaleźć bo mi się gdzieś zapodziały ?
-
A4 B8.5 Avant/s-line/Teak Brown Pearl/2,0tdi ultra 190hp/pompei 9.5 et37 r20/gwint H&R
Wpadło lato, koła wyprostowane i pomalowane wreszcie to jakoś wygląda
-
A4 B8.5 Avant/s-line/Teak Brown Pearl/2,0tdi ultra 190hp/pompei 9.5 et37 r20/gwint H&R
-
A4 B8 caha 19' Czarny ryj S-line Biled Koito
Lecisz z koxem
-
Audi RS5 Sportback 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Nogaro Blue
Wygląda nieźle, ale na tych fotach widać że tył można by spróbować jeszcze na dystansie wypchać
-
Uszkodzone auto, pomysły co dalej ?
Chyba sam sobie odpowiedziales, alt w multi to proszenie sie o klopoty, ja bym odpuscil temat.
-
Czarne A4 Fake S4 Limo by Bartek || R19 9.5J ||
- B8 TrOOOOp
Pare dni auto nie ruszane, dzis podchodze i grill oberwal, nie wiem kto ani kiedy ? Ktoś podpowie jak wyglada naprawa z ac? Czy hajs do reki czy w aso?- A4 B8 caha 19' Czarny ryj S-line Biled Koito
Pisz co tam pomodziles, i ile sobie zyczysz ?- Audi S4 B6 Avant Nogaro blue
Grubo- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Na upartego szło by deczko niżej zapodać Ale i tak jest petarda- S8
Fajna, widać że zadbana Powodzenia w dopieszczaniu- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
- RS4 diesel edition v2
Pięknie wygląda Jeśli mogę coś doradzić, pokuś się o jakąś sesje, która uwypukli walory samochdou bo jest co pokazać- A4 B8 caha 19' Czarny ryj S-line Biled Koito
A powiedzcie czy żarówkę od skrętnych idzie zmienić na jakiegoś leda? Jaka tam żarówka wchodzi?- A5 8T Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey
Moim zdaniem fajnie siadło i nie wysuwałbym bardziej, te auto nie ma być wulgarne- A4 B8 2.0 klekot quattro
Fajna Eh człowiek się naogląda i później na swoją patrzeć nie umie- B8 TrOOOOp
Panowie pytanie, boczki z przedlifta z podswietlanymi klamkami i lampkami ile - + sa warte? Wiazki podpasuja do polifta? - B8 TrOOOOp