Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szafa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szafa

  1. Ja ostatnio kręcę kilometry z małym na holu ?
  2. Kolejny rs Gratulacje, piękny jest ?
  3. Trochę żeście się zapedzili z tymi rozmiarami, auto to nie żaden projekt wysokich lotów żeby bawić sie w takie wynalazki ? ale miło że jest tyle możliwości ?
  4. Dzieki, wiem ze im wieksze tym lepsze, ale nie przesadzajmy, 356/330 w zupelnosci wytarczy jesli chodzi o wyglad i bezpieczenstwo ?
  5. szafa odpowiedział(a) na A-rek temat w Audi A6/S6/RS6
    Pięknie się prezentuje ?
  6. Dobra jest ?
  7. Faktycznie czasami lepiej samemu sobie zrobić, ale akie auto raczej nie będzie trzymać wartości jak prawdziwe s4, nawet dłubane z głową. Druga sprawa że dużo osób po swapie ma problemy bo zawsze coś po macoszemu zrobione ale trzymam kciuki i kibicuję żeby swap zakończył się powodzeniem
  8. Dzieki z foto, faktycznie ciezko bylo by cos wcisnac tam, a nie chce bawic sie w rzezby z likwidacja tego ustrojstwa z tego co pamietam Hugo ma wydech na 2 strony. Nie bede ukrywać że Twoja mnie upewniła że to koło ma racje bytu w b8? tak 9.5, chyba takie jak Ty miałeś? Ułożyło się wreszcie Pierwsza trasa na glebie w b8 za mną, jest wyżej jak w b5 a niestety częściej przycieram podwoziem, są jakie metalowe osłony pod silnik?
  9. szafa odpowiedział(a) na nevi temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Widać zadbana sztuka ? dekory wyszly klasa ??
  10. szafa odpowiedział(a) na rgz temat w Audi A4/S4 B6
    W prostocie jest siła zmieniłbym tylko koło na coś większego ?
  11. szafa odpowiedział(a) na przemolll temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Nie wiem patrząc na foty pokusiłbym się o wysunięcie o jakis 1cm, ale na żywo może być dobrze ? wkazdym razie fajniej dupka się prezentuje ? Jeszcze daszek rs4 ?
  12. Ja mam h&r RSS+ Coil Over, tak wychodzi z numerów ?
  13. Mialem kw w b5, i tu jest tak samo, na 19 praktycznie jak seria, na 20stkach już tak komfortowo nie ma, ale i tak jest fajnie, dzieci nie narzekają, żona również ?
  14. Wiem że blado to narazie wygląda w tych felgach, już mi Dev truje ale narazie raz że inne priorytety 2 nie wiem czy chce mieć a4 czy jednak a6, a jeszcze inna sprawa że szukamy domu i jeśli coś się znajdzie to auto idzie w pierwszej kolejności do sprzedania a wiadomo za mody nikt nic nie dorzuci Jeśli by wyszło że jednak auto zostaje to heble 356/330 na bank wpadną z oplotem. Felgi to model z rs6 c6 o parametrach 9,5 et37. A widzisz dobrze że zwróciłeś uwagę, a już powoli szukałem wydechu w okolicy, czyli odpuszczam. Co do opon spokojnie Ci wejdą, nawet się fajnie ułożą W takim razie jeśli nie wydech to zmieni się końcówki na większe, tylko pytanie czy 2x90 czy 2x100?
  15. Tyle na ile czas pozwolił obniżone, więcej ogarne jak znajdę chwile i dostanę klucz? Koła jednak zostaną na dłużej, przez zime przejdą spa bo podrapane strasznie, kolor raczej zostanie ? Opony założylem verdenstein w rozm. 235/30/20. Pozdroo
  16. Wreszcie wpadły 20stki ? musze jeszcze podregulowac i zdecydowac czy zostawić czy szukać spf-a ?
  17. Eh nie wiem skąd Wy bierzecie te okazje, ładne widziałbym kiedyś u siebie takie
  18. Fajnid działasz ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.