Treść opublikowana przez szafa
-
A4 B8 caha 19' Czarny ryj S-line Biled Koito
Kolor petarda, rzuć info co tam siedzi
-
B8 TrOOOOp
Raczej nie, ale to wszystko zależy od szerokości, et kół oraz obniżenia.
-
Prośba o opinie, stare rotory na nowej A5 19" 9J ET33
Niestety 19 w a5 szału nie zrobi, tu minimum 20 cali
-
B8 TrOOOOp
Kolega tylko ASO, gdzie indziej sami partacze...
-
Black Magic OEM+ by FroS-t
Dokładnie, również drugi raz bym b8 nie kupił, z tyłu miejsca jak na lekarstwo, a nie należę do koszykarzy
-
Audi A5 F5 Projekt F*ckinLowGizmo2K20
Współczuje, ale dobrze że Tobie się nic nie stało!
- B8 TrOOOOp
-
A4 B8.5 2.0 TFSI Quattro Rotor
Graty fury, wrzuć większe koło, trochę niżej i będzie bajka
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Panowie nie warto...
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Mogłeś się tym nie chwalić, opinie o Tobie na innych forach wszystko wyjaśniają. Pozdrawiam.
-
A8 D3 4.2 TDI S8 LOOOK in progress By Mordeliuss ;)
Lecisz z tematem
-
RS4 B7 wersja Vintage Custom
Widzę że tutaj konkretne podejście do projektu, dawaj więcej zdjęć
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Panowie kto zabroni biednemu bogato żyć ?
-
A4 B8 3.0 TDI CCWA Quattro* NOWY MOTOR * 313PS 620 Nm 20" Dakar Beige*
Tak jak wszyscy powyżej etron robi robotę Chyba to będzie następne koło u mnie
-
Beczkowe LOVEA4 NARDO
Petarda w tym kolorze
-
Audi A5 8T Sportback
Marcinowi nie chodzi o samo umieszczenie lampek ale o model lampek który zastosowałeś, trzeba było zastosować lampki które seryjnie w q3 odpowiadają za podświetlenie, te mogą dawać za dużo światła i efekt może być średni.! Sam mod jak najbardziej na plus
-
A6 4G Avant 3.0 V6T Bi-Turbo 326ps 650Nm Competition Sepang Blue Audi Exclusive
Niestety ale cena nie jest wyznacznikiem jakości, kupiłeś bubez za który przepłaciłeś, trzeba było zainwestować w ory felgi i pewnie takich problemów byś nie uświadczył. Akurat u siebie miałem od 18 do 20 i śmiem twierdzić że między 19 a 20 jest różnica odczuwalna, ale dalej można komfortowo podróżować i nie ma mowy o krzywieniu kół po jeździe na płytach, moim zdaniem przy ory feldze na niskim profilu prędzej się podda opona niż felga. Poniżej zdjecie mojej opony, felga wytrzymała i dalej prosta.
-
Black Magic OEM+ by FroS-t
Graty ?
-
[CAGA] Silver Mouse. Bixenon > MMI2GH > B&O > QQ1 > RS Interior Look > GC1 Beaufort > Alcantara...
Rozumiem, ale jak byś nie patrzył na koszty to kupisz nowsze/nowe. Tu nie warto co kolwiek zmieniać bo równa się to wpakowaniu równowartości samochodu co i tak nie podniesie jego wartości. Ale to tylko moje zdanie i doświadczenie które już nabyłem. Zrobisz jak uważasz! Pozdrawiam
-
[CAGA] Silver Mouse. Bixenon > MMI2GH > B&O > QQ1 > RS Interior Look > GC1 Beaufort > Alcantara...
Szanuje za wkład i plany na przyszłość ale patrząc z boku i z własnego doświadczenia wszystko mija się z celem, rozumiem jeszcze biedne q, ale taka ośka z takim przebiegiem mimo dobrego stanu pchałbym dalej a za kasę wpakowaną w mody szukałbym polifta w q. Moim zdaniem taka sztuka dla sztuki, przecież tu wszystko cza wymienić zeby to wyglądało a w przyszłości ten samochód wcale nie zyska na wartości. Proponuje zimny prysznic. Nie chejtuje, poprostu czasami nie warto mimo chęci. Pozdrawiam
-
Shadow B8
Mnie wszystko 400zł kosztowało, gdzie sama folia 200zł.
-
Shadow B8
Mam u siebie oklejone w czarny polysk, grill, relingi, i chromy wokół szyb, robili to fachowcy, samemu ciężko jeśli nigdy nie robiłeś.
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Graty fury, mozna powiedzieć że takich już nie uświadczymy na drodze ? wrzuć pełne fotostory ??
-
Shadow B8
Tak, raz że rotor w 18 wygląda słabo, dwa jest płaski i trzy jednokolorowy nie robi wow, ale to oczywiście moje zdanie!!
-
Shadow B8
Niby tak, ale osoby poruszające się samochodami w stylu jak poniżej, również są zdania ż ma im się podobać Moim zdaniem klasyczne malowanie robi efekt wow, u Ciebie on zanikł.