Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szafa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szafa

  1. Dzięki
  2. Witam wszystkich! Po sprzedaży b8, szybko kupiłem wymarzoną benzynę w 6 garach, wybór padł na model a7, końcówka 2011r, pod uwagę brałem tylko wersję z stanów, kanady. Tak trafiła się biała sztuka w odcieniu bianco nevada, uderzona od strony kierowcy, zrobiona na oryginalnych częściach, na wszystko mam rachunki. Auto kupiłem trochę na wariata, bez sprawdzenia i nie zauważyłem paru rzeczy ale wszystko można naprawić. Wyposażenie trochę bieda jak na a7 ale nie miałem jakiś dużych wymagań, szukałem z podgrzewanymi siedzeniami p+t, klima 4 strefy, szyber, oświetlenie ambiente i dekory w piano. Auto na liczniku przy zakupie 214 tys. km, zrobiony rozrząd przy 200 tys. Na tą chwilę w aucie porobione pierdoły jak uzupełnienie głośnika w podszybiu, naprawa brzęczka w klapie, wymiana pasów bezpieczeństwa bo od kierowcy walił błędem, spolszczenie menu, wgranie nowych map i aktualizacja skrzyni przez Hammera oraz serwis olejowy. Co do planów, jest ich dużo ale wszystko zależy od wielkości worka z pieniędzmi, na pewno wpadnie koło (21), jakiś większy hebel i gwint bo strasznie sterczy. Dodatkowo pomyślę nad wydechem, bo strasznie cicho na serii. A tak to tylko dbać i jeździć ? Najpierw zdjęcia z aukcji: Zdjęcia z otomoto: Pozdrawiam!
  3. Nie ma co komentować, zostaje tylko nacieszyć oczy ?
  4. szafa odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    A jak sprawdzić czy mam z ochroną?
  5. szafa odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Panowie pytanie, muszę wymienić pas pasażera, obecny ma nr 4G8857706G, chciałbym kupić komplet do obszycia, zamiennie mogę wsadzić np takie? Przód: allegro.pl ALLEGRO.PL tył allegro.pl ALLEGRO.PL
  6. Przyjemnie się patrzy jak ta woda spływa ?
  7. Ja bym wrzuciłbym coś w tym stylu https://allegro.pl/oferta/ulter-sport-koncowka-ozdobna-90mm-nbls1-90rs-black-11030680804?utm_medium=afiliacja&utm_source=ctr&utm_campaign=6c0d7181-7d6c-409e-9f26-a321f0b3b1ed
  8. Jarosławiec, spoko dzięki
  9. Jak można prosić Z góry dzięki! WAU3GCFCXCN061355
  10. Gratulacje, fajna
  11. Ja jutro lecę w te rejony, trasa a1 do Torunia potem na Bydgoszcz i Słupsk, paru znajomych 2 tygodnie temu jechało i polecili tą trasę, zmieścili się w 7,5h z jakimiś postojami bo z dziećmi.
  12. szafa odpowiedział(a) na malik temat w Audi A6/S6/RS6
    Petarda, graty gury ?
  13. Kowi co się dziwisz, większość poszła w młodsze, ja u siebie w okolicy widuje tylko 2 porobione b5, reszta to już lata jako gruzy do dobicia...
  14. Msz wogóle przełączniki, rączki, silniczki? czy tylko wiązka
  15. Jesli wiązka jest tylko z el szyb to tam nie ma co spieprzyć, rozłóż ją na podłodze i zrób foty, może coś uda się doradzić.
  16. Pytanie czyw wiązka którą masz jest z tego samego rocznika co Twój wóz? Jak pamietam nie było jakoś dużo roboty, rozłóż wiązkę na ziemi, czerwony i brązowy kabel to strona kierowcy, resztę dojdziesz co i jak! Jak coś link do tematu:
  17. szafa odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    od tego bym zaczął, potem podłączenie vaga jeśli komunikat dalej będzie i zczytanie błędów
  18. szafa odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Dzięki ?
  19. szafa odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Poratuje ktoś nr głośnika centralnego w desce rozdzielczej w c7, ewentualnie ma ktoś na zbyciu?
  20. szafa odpowiedział(a) na H4mm3R temat w Audi A6/S6/RS6
    Graty, kreski konkretne było mi dane posłuchać przed strojeniem i jest konkretnie, symfonia dla uszu ?
  21. szafa odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    U siebie takie miałem 73,40 zł 30%OFF | AGLINT 2 sztuk LED żarówki samochodowe 921 912 T15 T16 W16W błąd CANBUS bezpłatne Aluminium Parking Backup ogon światło cofania Xenon biały 12-24V Aglint 2pcs Led Car Bulbs 921 912 T15 T16 W16w Canbus Error Free Aluminium Parking Backup Tail Reverse Light Xenon White 12-24v - Signal Lamp - AliExpress A.ALIEXPRESS.COM Smarter Shopping, Better Living! Aliexpress.com Zero błędów i naprawdę fajnie świeciły ?
  22. Jest na czym oko zawiesić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.