Treść opublikowana przez szafa
-
Norma emisji spalin w CEPIK
Jeśli nie mam wogóle wpisanej normy, czekać aż system coś zaciągnie czy samemu się zainteresować?
-
[b7 BPG] 2.0 t fsi quattro Abt Recaro S-line Neon Led STAGE 4 Total Custom - 402.9Ps/518.1Nm "SUKCES DONE " !!!
Co nie zmienia faktu, że przy takim kompleksowym oklejeniu, zwykłe koła psują efekt, tu musi już wpaść lepsza gleba i opona naleśnik.
-
[b7 BPG] 2.0 t fsi quattro Abt Recaro S-line Neon Led STAGE 4 Total Custom - 402.9Ps/518.1Nm "SUKCES DONE " !!!
Zamiast oklejenia poszedłbym w ciekawsze i większe koło.
-
A7 3.0 tfsi bianco nevada
Auto dalej żyje, po wakacjach wyszło że katy pełne, przebieg 229 tys., najpierw po kosztach wpadł downpipe, niestety dźwięk tragedia, żona skomentowała że jak stary polonez, dodatkowo w aucie czuć było spalinami co przy dzieciach było nie dopuszczalne, dlatego najpierw wpadł zderzak s7, następnie katy euro3 200psi, tylne wydechy rs7 i do tego końcówki w czarnym macie 4x101mm, zastanawiam się jeszcze czy zmieniać środkowy na ten z rs-a, po tym zabiegu nawet fajnie brzmi. Do środka zawitały beauforty i zrobiło się tak jakoś przytulniej. W najbliższym czasie auto będzie wystawione, i szukam diesla, najlepiej bitdi w tej samej budzie. Pozdrawiam
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Proszę o rozkodowanie WAUZZZ4G1CN146422 Z góry dzięki!
-
A4 B5 1,9 TDI ajm Turbo nie pompuje
Ale że pompuje do 2 tys i potem włącza się tryb awaryjny, czy wogóle nie pompuje? jak pierwsza opcja to zawaliło zmienną geometrie, trzeba wyciągnąc turbo i wyczyścić, teraz pytanie czy mułowato jeździsz czy jednak coś nie tak że powstaje tyle sadzy i geometria nie wyrabia, przede wszystkim komp i logi.
-
A7 C7 Lift " pomarańcza" rodzinna firmóFka by KoJ@K 21' RS pack full Carbon Matrix pneumatyka Asc
Widzę listwę przy szybie zostawiłeś czarna Tak czy siak jest petarda ? Marzy mi się takie wnętrze
-
A7 C7 Lift " pomarańcza" rodzinna firmóFka by KoJ@K 21' RS pack full Carbon Matrix pneumatyka Asc
Jest petarda na kołach ? Jeszcze tylko koło na coś bez czarnych wstawek ?
-
C7 Resident
Gratulacje, nie służy :d zakładaj temat ?
-
C7 Resident
Miałem to w b8 razem z mulit i szału nie było, tym bardziej w większej krowie, do miasta średnio się nadaje, u mnie dpf wypalał się co ok. 300km co było mega upierdliwe...
-
[A4 BLB] Gokart w Avancie 260KM/500Nm [DTM, gwint Vogtland, BBS 19”, heble S4, custom wydech SLG]
-
[A4 BLB] Gokart w Avancie 260KM/500Nm [DTM, gwint Vogtland, BBS 19”, heble S4, custom wydech SLG]
Jak coś mam z b9 ten zawór do chłodzenia swchowka, kupiłem kiedyś przez pomyłkę razem z rurką.
-
x-pipe w A4 B6 1.8 T BEX
x-pipe raczej montuje się w vałkach dla wyrównania ciśnienia, co chcesz w rzędówce robić?
-
A7 C7 Lift " pomarańcza" rodzinna firmóFka by KoJ@K 21' RS pack full Carbon Matrix pneumatyka Asc
Zakładaj temat, bo pójdzie zgłoszenie ?
-
A7 C7 Lift " pomarańcza" rodzinna firmóFka by KoJ@K 21' RS pack full Carbon Matrix pneumatyka Asc
Grubu poszedłeś gratulacje
- B8 TrOOOOp
-
[b7 BPG] 2.0 t fsi quattro Abt Recaro S-line Neon Led STAGE 4 Total Custom - 402.9Ps/518.1Nm "SUKCES DONE " !!!
Przy obniżonym aucie dla bezpieczeństwa dokładki czy zderzaka parkuje się tyłem i nie ma żadnych problemów, tak jak Afroo napisał, obniżonym autem trzeba się nauczyć jeździć!
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Co nie zmieni faktu że to dalej ośka
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Auto żyje, jak ktoś szuka ciekawej b5 to jest wystawiona na sprzedaż Używane Audi A4 - 53 333 PLN, 355 192 km, 2000 - otomoto.pl WWW.OTOMOTO.PL Audi A4, Czarny, Diesel, 115 KM, 1 896 cm3
-
A4 3.2FSI Quattro Tiptronic
Jak już ma być a4 to szukałbym w 3litrowym dieslu, choć jak zależy Ci na bagażniku to c6 avant w dieslu, silnik rozpracowany, przebiegi mu nie straszne a mocy i niuta pod dostatkiem.
-
A7 3.0 tfsi bianco nevada
Tak na ali, przód średnio pasuje, reszta ok.
-
A7 3.0 tfsi bianco nevada
Witam wszystkich Rok czasu po zakupie, auto śmiga w ostatnim czasie z grubszych rzeczy to zalałem przekładnie kierowniczą, te auta ewidentnie nie lubią zalanych ulic a tak to serwis i walka z starością, coś tam graty się zbierają ale narazie tylko chomikuje w piwnicy: zderzak tył S7 dzięki Marcin, komplet dekorów beaufort, gwint dzięki Duffy, i heble 390/356 tutaj podziękowania dla Wandeja Ostatecznie auto będzie wystawione i szukam lepiej dopasionego diesla, chyba że się nie sprzeda to zakładam graty, wpadnie wtedy też jakieś męskie koło A poniżej zdjęcia jak fura się prezentuje na tą chwilę. Pozdrawiam
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Taką wisienką na torcie było by jakieś lepsze koło
-
Rodzinne kombi czyli kolejne B8 tylko teraz S4 Lift by Re!keb
Miałem gwinta h&r i tam sporo regulacji było z tyłu, gorzej zaś z przodem miałem praktycznie na górze a siedziała fajnie, tak fajnie że szersze opony jak 235 tarły.
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Świetlnie to teraz wygląda