Treść opublikowana przez szafa
-
A4 B8.5 Avant/s-line/Teak Brown Pearl/2,0tdi ultra 190hp/pompei 9.5 et37 r20/gwint H&R
W dniu dzisiejszym audi zmieniło właściciela, mam nadzieje bedzie dobrze służyć ? Uczucia mieszane, niby człowiek chcial sprzedać ale nawet trochę żałuję ? Tyle dobrze że poszła w dobre ręce ? Aktualnie szukam a7 rok 2012, 3.0tfsi, jak ktoś ma, proszę o info ? VID_20220611_155323.mp4
-
A4 b7 2.0 Tfsi quattro Avant
Hankook dosc srednio sie uklada na feldze, napewno Ci ten rozmiar wejdzie do b7 bez obcierania?
-
A4 B8.5 Avant/s-line/Teak Brown Pearl/2,0tdi ultra 190hp/pompei 9.5 et37 r20/gwint H&R
Dzięki Obawy zawsze są, ale raz się żyje a z drugiej strony to tylko auto, będzie ciągnąć po kieszeni to się sprzeda i kupi coś rozsądnego
-
A4 B8.5 Avant/s-line/Teak Brown Pearl/2,0tdi ultra 190hp/pompei 9.5 et37 r20/gwint H&R
Auto nadal w moich rękach, na liczniku już ponad 204k, tył w sierpniu został ogarnięty przez ubezpieczalnie i w sumie tyle, tak tylko serwis, z nowości to nowy komplet opon na przód, była chwila zawahania i wpadł komplet opon 235/35/20, ale z racji lęku wysokości po paru dniach wróciłem do 235/30/20, tylko przód zamiast falkenów które się znów poddały wpadły Vredestein Ultrac Vorti R+, tył również vorti r ale bez plusa Plany na najbliższe dni, miesiące to w końcu ją sprzedać i kupić coś innego tym razem w benie Poniżej zdjęcia, wiem pieje, ale z przodu z lewej strony gwint się zapiekł i nie ma kiedy z tym powalczyć Także stoi w wersji zimowej Tył znaczek też jest, ale że wtedy kiedy mam trochę czasu to akurat leje to też nie ma komu przykleić... Link do ogłoszenia Używane Audi A4 - 68 000 PLN, 204 609 km, 2015 - otomoto.pl WWW.OTOMOTO.PL Nie Uszkodzony Audi A4 - Nie Pierwszy właściciel, Brązowy, Diesel, 190 KM, 1 968 cm3
-
A7 C7 Lift " pomarańcza" rodzinna firmóFka by KoJ@K 21' RS pack full Carbon Matrix pneumatyka Asc
Kobiety się nie znają jest gites
-
A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 Smerf by V-tech
Trochę przedobrzyłeś folia musiała by być deczko jaśniejsza, w każdym razie zrób foty za dnia w słońcu.
-
Golf MK1 1.1 - 1977 "Das Original"
Moje małe marzenie, jedyneczka na chromach graty auta, jeśli chodzi o swapa ja bym odpuścił
-
Simply Clean Wagon 2.0 TDI Quattro by FroS-t
Jest coraz lepiej, szkoda że ta d*pa tak pieje przy tym przodzie podpowiesz jaką średnicę ma średnica montażowa końcówki, 55mm? też muszę zamówić i wsadzić coś większego
- S6 C7 by H4mm3R
-
Simply Clean Wagon 2.0 TDI Quattro by FroS-t
Że niby koniec regulacji? to wywal całkiem regulacje i zostaw tylko sprężynę
-
Simply Clean A3 8P Sportback 2.0 TDI Lift by FroS-t……& Monika
Skąd bierzesz folie, też muszę przód ściemnić
-
Simply Clean Wagon 2.0 TDI Quattro by FroS-t
Tył jeszcze delikatnie podreguluj
-
Simply Clean Wagon 2.0 TDI Quattro by FroS-t
Wyszło prawilnie
-
S6 C7 by H4mm3R
Poezja, kolor, kolo, hebel ???
-
B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant
Kkasyka zawsze się dobrzs prezentuje ?
-
[B5 AGB] Moja zielona landryna :)
Petarda ? Szkoda ze ciales przedni zderzak pod fmic, mogles sie bardziej postarac i pewnie daloby sie wszystko fajnie upchac bez ingerencji ?
-
[B5 AGB] Moja zielona landryna :)
Dawaj więcej ?
-
A4 B9 2.0 TFSI QUATTRO| 327KM | IC WAGNER | PURPLE AMETHYST SATIN | audi_p4rple_ |
Wszystko fajnie ale wrzuć jakieś bardziej agresywne koło, bo z przodu jest petarda, tył również, a z boku no nie porywa...
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Przecież w ASO to tylko pierdoły zamawia, resztę już robi w wysokiej klasy autoryzowanym warsztacie mirka
-
Audi A4 B5 Avant LZ9W/Gwint/JR23/Recaro.
Fajny wózek, ciekawie się oglądało przepoczwarczenie w motyla wrzuć jakieś lepsze koło i działaj dalej
-
Audi A4 B9 S Line AVANT 2.0 TDI 190KM Quattro S-Tronic scubablau metallic
-
Audi A4 B9 S Line AVANT 2.0 TDI 190KM Quattro S-Tronic scubablau metallic
Moim skromnym zdaniem na tym kole zdecydowanie lepiej Co to za model?
-
A6 C7 3.0 BiTdi Competition Nardo Grau 326km
Nie pogardzilbym takim egzemplarzem, gratulacje ? osobiscie sciemnilbym przednie szyby i dal inne kolo ?
-
B8 TrOOOOp
Dobrze, im więcej poczuje tym silniejszy będzie