Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

seves

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez seves

  1. w 1 miejscu? Fly ja tu mam w takim miasteczku jak Rybnik 2shelle i na obu VPR z tym że VPR jest zawsze tylko w jednym dystrybutorze (przynajmniej tam gdzie do tej pory byłem) i trzeba się zawsze przyjrzeć gdze podjechać
  2. dobry Przecież jest [br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 11:56_________________________________________________ ojjjj to był pamiętny spot.. Szkoda że tak rzadko się tak bawimy :polew: :polew:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 12:21_________________________________________________Hammer i do dzis nie wiem jak żeś te słupki wszystkie tym tylnym kołem obulił... szacun normlanie
  3. no Pany niezły spam dziś po południu wrzucę oczywiście foty ale tak na prawde delikatnie tylko odcień się w środku pozmieniał :gwizdanie: no i materiał znaczy że byliście blisko dalej go masz? ale z Ciebie... Kolekcjoner ale podsufitki mam nadz że się już pozbyłeś
  4. pare gratów do środka powrzucaliśmy z Tolkiem dzieki Tolek masa roboty a w sumie tylko delikatnie kolorystycznie się zmieniło - foty jutro bo już padam
  5. oj Miszka daj spokój chce chłopak mieć ramki to ma.. ja chce i nie mam choć się i z Rybnika do Was na spoty co jakiś czas wybiorę to na szczęście bez ramek mnie wpuszczacie :polew: :polew: jeśli ma to kupił.. być może mu się kolor podoba.. być może... dziecinny szpan ale co nam do tego... Dobrze mówi - nie ukradł kupił.. zapłacił.. założył-> jego sprawa PS kurw ja moją poprzednią b6 sprzedałem do Tychów i na ramkach poszła .. nie było jakoś czasu wykręcać
  6. Fly ja w Rybniku jakiś miesiąc temu płaciłem 6,05 zwykła 95 była wtedy na shellu po 5,15
  7. no to wiesiek za niedługo CI będzie kara śmierci grozić a na co żech mioł sie obrazić? nie po prostu jakoś zawsze cos wyskakuje, a jak żech był to musieli my we dwóch z Szymkiem spotować no włąśmy my chyba jesteśmy skazani na spoty we 2 :gwizdanie: bo jak my jesteśmy to Was nie ma a jak Wy jesteście to nam nie pasuje Badboy Ty sie nie obrażej przeca dla żartu to wyolbrzymiłem, żeby było śmiesznie (kurde jo serio nic do Ciebie ni mom i nie chca się trzaskać ) ale fakt faktem żeby R1 (nie zajechana i w miarę nowa z dobrym kierowcą i nie grubasem na pokładzie ) tylko delikatnie odchodziła m3 to musiałbym to zobaczyć bo nie wierze co innego jak jest kręta droga wiadomo że wtedy na motorze trzeba delikatnie.. ja mam na myśli prostą drogę gdzie odkręcasz do oporu oczywiście niemiecką autostradę [br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 16:19_________________________________________________ _______ zbierom się coś porezać :gwizdanie:
  8. co tam Adasko kogos widział?
  9. no skoro WRC wyrazil zgodę to i ja w krótkim zdaniu S line s linem ale dopiero co setny ma xenony ori... W Anglii podobno smieją się z Niemców tak jak Niemcy z Polaków Mam tam siostre i przez chwilę miałem brata ogólnie bardzo rzadko widzi się tam golasy.. nie tylko a4 b6 czy b7 większość furek czy focus czy fiesta czy peugeoty to jakieś lepsze wersje i to już można zewnętrznie zauważyć.. Tak jak pisze Młody w UK np a4 b7 na moje oko w 90% mają zewnętrzny s-line tam żeby się wyróżniać kupujesz serię :polew:
  10. FAKE JAK UJ jak to było RS4 w którym było pokopane nawet do jakiś 700 koni, jak to w de robią to czemu tu się dziwić ? motor w porywach ledwo 200 km/h jedzie i to na chwilę, więc co za problem takiemu RS4 zdupić. A że jak na prędkość rzeczywiście słupki słabo uciekają to swoją drogą :gwizdanie: Badboy jakiś Ty jeszcze jest młody kaj w porywach i kaj 200 Ty chyba o motorynkach godosz hehe żartuja każdy "ścigacz" (nawet 600) i większość turystyków po 250poleci zeby zdupic (w dobrych warunkach) sredniemu motorkowi to musisz miec w normlanym autku 500km :gwizdanie: sredni 1000 fabrycznie ma ok 180-200km przyspiesza 0-200 w ok.6-7sek 0-300 w jakies 15 a autka to w chooj porezane maja takie wyniki co innego na filmie.. motocyklista wcale nie musi przyspieszac na full a tak realnie to moja biedna zwykła mała 600 i nie jeden kolega wie jak odchodzi (300 nie leciałem i niestety tyle nie da rady ale.. ale.. może w przyszłym roku już będę wiedział jak to jest ) motor to po prostu inna liga.. inna bajka prawda Wiesiek
  11. kiedyś to był szał teraz każde 3.0TDI szybciej odchodzi
  12. FAKE JAK UJ no właśnie dopiero teraz się przyjrzałem faktycznie coś za wolno się kulają [br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 10:42_________________________________________________poszukam zaraz filmik omega lotus jak przed pałami uciekają .. film wymiata [br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 10:45_________________________________________________
  13. widziałem kiedys za***iste :kox:
  14. dobri den Cabrio Ty nie masz cewek? hmm od kiedy cewki wprowadzili? chyba ze o inne kable chodzi [br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 07:46_________________________________________________ To Ty Masz dzienne minimum? :> ja miałem kiedyś to samo.. mniej więcej w średniej szkole haha wieki temu :gwizdanie: założyłem sobie minimum - 100km dziennie w wakacje i jak padał deszcz albo jakiś wyjazd.. impreza.. to trzeba było potem nadrabiać :polew: oczywiście na kole
  15. z wieczora polotane _urwa ale my dzis z bratem trasa machneli Wiesiu mom cos na razie yno tela jeszcze w tym tyg foty beda bo tez ich cos nie umi znalezc [br]Dopisany: 29 Listopad 2011, 21:56_________________________________________________Arek najwazniejsze - nie kupuj takiego tylko na saszetki (chyba dolce gusto taki jest ale nie jestem pewien) po prostu niektóre (raczej te tansze) dzialaja tylko na saszetki a to znaczy ze i kawa bedzie drozsza taki w miare dobry z mlynkiem to sie zaczynaja od mniej wiecej 1000pln nie wiem ile chcesz wydac ale wydaje mi sie ze taki na kawe mielona spokojnie wystarczy.. dysza do pienienia mleka dla Pani ja w sumie pije tylko z cisnieniowego w domu zwykly AEG w pracy saeco z mlynkiem tymczasem zbieram sie
  16. normalny wkońcu to mo jeździć a niestać dokładnie audi ma jezdzic chodzi mi ze inne wypasione fury z taka moca wiecej stoja niz jezdza [br]Dopisany: 29 Listopad 2011, 19:43_________________________________________________ helloł Arek witam nieźle http://bez-wypadkowe.net/showthread.php/2386-BMW-e60-M5-2006r-Gliwice-nr-rej-WX-54205-nr-VIN-WBSNB93596B582522 o zesz w najlepszym wypadku chyba jak ktos kupi, to jesli byl przeszczep.. bo jak ktos to klepal to
  17. helloł Arek
  18. http://otomoto.pl/audi-rs4-r-s-4-audi-rs4-C21927752.html takie przebiegi tak mocnych furek to tylko w audi :gwizdanie:
  19. tym bardzij ze sie na emerytura wybiyro to je o Wieśku piosenka
  20. Na studiach się pije Tak źle tego się nie zażywa :gwizdanie: to już wiem czamu jo nic z tych studiów nie pamiętom
  21. no jo myśla Wiesiek poza tym jak juz braknie to po kolei idąc jeszcze je denaturat.. płyn do spryskiwaczy.. woda kolońsko a dopiero kajś tam dalij farba chyba ze zech kolejność pomylił :polew: :polew: No nie nawet do denaturatu nie dojadymy, po wódce jeszcze jest Absolwent :gwizdanie: az tak źle.. jo to często na studiach pił :kox: :kox:
  22. Jo nie wiedzioł że na Górnym Śląsku chińczyki na kopalniach robią :gwizdanie: hmmm Wiesiek Ty na Pniowku robisz ni to już wiym czamu taki wypoczety żeś je zawsze po robocie
  23. no jo myśla Wiesiek poza tym jak juz braknie to po kolei idąc jeszcze je denaturat.. płyn do spryskiwaczy.. woda kolońsko a dopiero kajś tam dalij farba chyba ze zech kolejność pomylił :polew: :polew:
  24. ale co oni potrafia wypic... szok

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.