Treść opublikowana przez seves
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no raczej bede bez szofera niestety
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dokladnie :good:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Nie tylko nie to :decayed:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no bedzie bedzie czysta tylko sie zastanawialem jaka
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
to Cię inna chyci albo inny :polew: :polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a Ty Robercik sie nie napierd_alaj tylko mysl jak zrobic zeby jutro ze swoja w Szymocicach wyladowac :kox: :kox: no i co pijecie z Wieskiem bo w niedziele wpadam :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
mogłeś mi wysłać PW :gwizdanie: a tam moge tez czasem ciula z siebie zrobic :polew: serio mnie to nurtowalo
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no kurde to pieknie :tongue4:[br]Dopisany: 12 Listopad 2010, 23:14_________________________________________________co pijecie?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
co to te zenony kurde xenon wiem, hid tez a zenon? nie no serio szczerze pytam bo co to po prostu xenon w normlanej lampie? hid?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No miał być nissan ale OK niech Ci bedzie bedzie audi... bedzie wygodniej w piatke.... heheh ale to chyba audi.. audi.. audi a6
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Jeden wystarczy Nie kupiłem w niemcowni na ebay a z montażem były jakieś problemy?[br]Dopisany: 12 Listopad 2010, 22:28_________________________________________________dobranoc [br]Dopisany: 12 Listopad 2010, 22:59_________________________________________________ Wiesiek... mam pytanie.. ale obiecaj ze sie nie bedziesz napier...dalac
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Już się boimy :polew: Seves to w niedziele będziesz :?: Arek a do której tam chcesz być :?: tak jest bede ale kieliszki kazdy w swoim zakresie :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja normalnie tez nie ale kumpel powiedzial mi zebym na spokojnie jutro przyjechal to nie bede jego cierpliwosci nadwyrezal
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
nie nie no juz na spokojnie jutro
-
Spoty Katowice i okolice
i w tym miejscu niskie uklony dla pucka :notworthy:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
przyjemnej nocki
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Chłopaki pozwolicie ze sie pochwale.. fura pali wlasnie majster dzwonil cewka wymieniona, wtyczka na cewke i bezpiecznik
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja no kiedy Ci sie to zmierznie jak w mym garazu zawita B8 jak zawita to zaczniesz zbierać na B9 i tak już do usranej śmierci true :gwizdanie:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
ale czekaj czekaj bo siemian mowi ze to jego 2.0 sie psuje no chyba ze jak mu eksploduje silnik to moze zakwalifikuje to jako awarie hahahah turdzi no dokladnie ale cos czuje nawet wtedy zrobi swapa i uzna go za czesc eksploatacyjna :polew: :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
nie no Darco moze wpasc sam moze wpasc z kim tylko chce kazdy zasluguje na to zeby mu dac druga szanse :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja no kiedy Ci sie to zmierznie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
3m sie
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Siemian.. a mi sie cos wydaje ze Ty to robisz specjalnie jak sie nic nie zdupczy to nie ma tu o czym pisac fura juz tak zmodowana ze nie ma co dolozyc :polew: :polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ale najlepsze było jak Tomek chciał z drugiej strony obejrzeć a ten ciul mu to zamknął no dokladnie ledwo Tomek drzwiami trzasnal fru juz centralny i zamkniete [br]Dopisany: 12 Listopad 2010, 20:06_________________________________________________ taaaaaa ten triptronik abo kiere z airbag :kox:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Jedna dla Wieśka i jedna dla Sevesa więcej już nie oddam ze tez wczorej musiolech do roboty isc bych o nie powalczyl :gwizdanie: Decks masz u mnie tą naklejkę swoim oddam za free a od tego pajaca to za dychę bym nawet nie oddał angry o co Ci tu chodzilo? źle zakumałeś,chodziło o tego gieja darko jakiś tam ciulowy extrem Draco Ale i tak ciul dokladnie mi tam rzadko kto podpada ale tak jak stalismy z Robertem i z boku patrzylem to jakos dziwne wrazenie mialem szpanera ktory chcialby slyszec jakie to ma za***iste wozidlo i w dodatku jakis taki nieufny stalismy wszyscy w sumie wokol jego fury a on ja zamykal i otwieral co pare minut