Treść opublikowana przez seves
-
Spoty Katowice i okolice
co tam Pucek nie mowilem ze tak bedzie? poza tym widze ze calo szychta przespisz
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hello Synki Badboy nie ogladalem.. musze sprzedac moja wtedy jade ogladac i jak bedzie ok to kupuje
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
wysmienity wybor :good:
-
Spoty Katowice i okolice
wiem to dopiero bedzie jak wyjdzie szmelc bede na kole jezdzic :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
wypytac go o wszystkie mozliwosci ale jak calkowita wyglada to wiesz zalezy jak Ci wycenia pozostalosc.. dzwonil gosc dzis przyjezdza fure ogladac.. kur a co jak ja kupi ;(
-
Spoty Katowice i okolice
albo przygotowuje trailera ze swoimi mozliwosciami :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 11:53_________________________________________________ o kur@#$ to co tu sie tak opierda....lamy posty trza nabijac stron :polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dobra niania
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
też się nie zastanawiam tylko kasę muszę skołować,najpierw budowa domu,tylko czemu moja leci tylko książkowe 207 a wg.navi 195 navi tylko mi humor psuje :wallbash: nic dziwnego wg mnie.. ja passatem 1.9 130km licznikowe 200-210.. wiecej sie nie kulal.. a wg nawi byloby na pewno duzo mniej diesle tak maja jak chcesz jezdzic szybciej to benzyna albo inna skrzynia 1.8T 150km 240 230wg nawi na 16calach.. na 17calach i 225 - licznikowe 230 wcale mi się to nie podoba będzie program ale Angry sam program zmieni Ci przyspieszenie... max speeda tylko delikatnie bo skonczy Ci sie skrzynia przypuszczam.. Dla poprawy nastroju polecam górkę, wtedy na pewno szybciej Ci to pojedzie no z gorki w Deutschach passatem b6 1.9 105koni lecialem nawet lekko ponad 220 :polew: ale to dla diesla podobno baaaaaaaaardzo niebezpieczne taka jazda na czerwonym polu hahaha :polew:[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 10:51_________________________________________________Hammer w ogole wydech rewelacja :good: :good: a Wiesiek sie pewnie w tym qwerz'u traci :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
też się nie zastanawiam tylko kasę muszę skołować,najpierw budowa domu,tylko czemu moja leci tylko książkowe 207 a wg.navi 195 navi tylko mi humor psuje :wallbash: nic dziwnego wg mnie.. ja passatem 1.9 130km licznikowe 200-210.. wiecej sie nie kulal.. a wg nawi byloby na pewno duzo mniej diesle tak maja jak chcesz jezdzic szybciej to benzyna albo inna skrzynia 1.8T 150km 240 230wg nawi na 16calach.. na 17calach i 225 - licznikowe 230 wcale mi się to nie podoba będzie program ale Angry sam program zmieni Ci przyspieszenie... max speeda tylko delikatnie bo skonczy Ci sie skrzynia przypuszczam..- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
uuuuuuuuuuu i po cos tam jechol? taki szmat :> u nas slonce i 25stopni :beach: :gwizdanie: zapaliłeś sobie lampę solux bo ja słońca nie widzę :>- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
też się nie zastanawiam tylko kasę muszę skołować,najpierw budowa domu,tylko czemu moja leci tylko książkowe 207 a wg.navi 195 navi tylko mi humor psuje :wallbash: nic dziwnego wg mnie.. ja passatem 1.9 130km (17 cali 225) licznikowe 200-210.. wiecej sie nie kulal.. a wg nawi byloby na pewno duzo mniej diesle tak maja jak chcesz jezdzic szybciej to benzyna albo inna skrzynia 1.8T 150km 240 230wg nawi na 16calach.. na 17calach i 225 - licznikowe 230- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
uuuuuuuuuuu i po cos tam jechol? taki szmat :> u nas slonce i 25stopni :beach: :gwizdanie:- Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
no Antonio nic nie pisze bo mi sie wydaje ze obowiazkowo musicie zerknac za kolko jak tam wyglada sprawa w zbiorniczku.. Jesli jestes w PL to pogoda odpowiednia 10minut i bedziesz wszystko wiedzial .. Serio nie ma z tym duzo roboty.. stawiasz fure na lewarek odkrecasz kolko i zaczynasz od przodu sciagac nadkole- torxem odkrec tylko 3sruby (nie zdejmuj calego nadkola tylko przednia czesc i nagniesz je latwo i odchylisz do tylu tak zeby odslonic tylko zbiorniczek.. wszystko zobaczysz bez koniecznosci zdejmowania nadkola (ja u siebie kiedy montowalem czujnik tak zrobilem - okazalo sie w ogole ze mialem czujnik tylko nie byl podlaczony wsadzilem wtyczke pociagnalem kabel gora wzdluz zbiorniczka i hula) zerkniesz i bedziesz widzial czy masz tam kable czy nie.. Ja mialem zbiorniczek ze czujnik byl akurat z zewnetrznej strony przy blotniku..- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
moja jest ta - anglik przerobiony bylem ostatnio ale podjechalem na koniec [br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 10:13_________________________________________________ Angry powiem Ci inaczej.. jestes szczesciarzem bo slyszalem ze ajm ma niesamowity potencjal ostatnie silniki ktore szly w b5 dawali 115km a samym programem ciagna je tak jak 1.9 130 na ok. 170km wiem ze wazny jest moment konie pisze szacunkowo :gwizdanie: ja bym sie nad programem nie zastanawial... przy takiej roznicy za 1000zl- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
R6 2002r niebieska - cala niebieska z niebieska "sportowa" szyba, Koles zrobil ja tak ze jest strasznie do R1 podobna wydech akrapovic ladnie serio ladnie brzmi.. foty mam na moim kompie.. po robocie wciepne lekki slizg miala na prawa str- mam foty jak wygladala owiewka prawa malowana na wydechu lekki slad.. jak masz szpeca znajomego to podjedziemy zerknie i bedzie w szoku- serio oryginal przebieg moi kumple wszyscy byli w szoku ubezpieczenie placilem wczoraj bo do 20pazdziernika bylo wazne i przez to w weekend nie pojezdzilem teraz ;( na rok oplacone- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
mam nadz ze imprezka sie udala sorki kurde wiesz jak jest Siemian.. nie dalem rady jednak podjechac poza tym kolejny jubileusz sie szykuje... setna strona- Spoty Katowice i okolice
- Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
no dokladnie, wszyscy tak mamy szkoda bo np w passatach z tych lat produkcji (b5FL) pokazywalo realne spalanie w L/h tryb przelaczal sie z l/km na L/h juz przy malej predkosci- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Moje marzenie Ile Chcesz za R6? R6 jest z Wloch, kupilem ja juz w PL niezarejestrowana 3lata temu.. 13000pln Myśle że dałbym rade ale na 80% :> ja tez sie do BT wybieram biore narty ale z tego co slysze nie wiem czy w ogole je zaloze- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kilkanascie [br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 19:24_________________________________________________ myślę że 500 kuca nie zrobi mega szału o kurw.... :> ale zapierd.ala- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie przesadzaj tydzień w eSce i koniec wrażeń, znowu mody mody i jeszcze raz mody :gwizdanie: wolę kupić motor i nieźle wyczyniać :> no powiem Wam ze nawet na "zwyklej" 600 to ta radosc jednak trwa dluzej- [ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
sprawdzałeś ile zrobisz mniej więcej km na rezerwie? Raz byłem zmuszony jechać 150km na rezerwie, nie pamiętam ile później dolałem paliwa... Nie próbowałem ale sądząc po tym co mi weszło do baku czyli 51.77l(zalany pod korek) to w baku zostało około 10 l. To teoretycznie na tym co pozostało w baku powinienem zrobić nieco ponad 100km. Wolałem jednak nie ryzykować nie no Kolego liczac ze srednio pali Ci ok. 6L/100 to na 10litrach zrobilbys jeszcze jakies 166km ile ma bak w b5? - SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.