Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

seves

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez seves

  1. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Stan a to co to masz za nowa robote?
  2. Wiesiek.. ja bym sie takimi szparami nie przejmowal, przeciez jesli to byl tylko zderzak i blotnik prawy a chlodnice nie ruszone to nawet nie ma sie nad czym zastanawiac :gwizdanie: maska nie ruszona, nie wyglada przynajmniej.. lampy mogly sie od zderzaka przesunac.. ew. uchwyty pekly ale popytaj... pojedz sprawdzic, ja powaznie mowie poza tym zawsze mogl ktos rozrzad robic i nie poskladac dobrze do kupy kiera masz racje.. ale wypada to sprawdzic na wlasne oczy i w ASO, pedaly nie sa juz tak wytarte no i jakby byla po dzwonie to mialaby te szpary idealnie spasowane bo z tymi miedzy maska a lampami i zderzakiem akurat najmniej roboty :gwizdanie:
  3. jak dla mnie bomba tylko nie wiem jak z tym czarnym dachem i srodki lamp na czarno odloz, duzo roboty a przy czarnym lakierze owszem efekt swietny a przy srebrnym juz nie bedzie sie tak rzucac w oczy szyby , listwy s4 albo s-line , tylko zrob cos z tym tylem spojler na klape, dokladka wydech
  4. no mi sie wydaje ze warto podjechac Gosc pisze ze bezwypadkowa.. moze tylko lekko dobil przodem, ale tak to chamsko niespasowane jakby zalozyli inny zderzak bo poprzedni po nawet malym dzwonku by duzo gorzej wygladal jak dla mnie wypas dobry i warto podjechac stan i przebieg sprawdzic i cieszyc sie nowa furka no i sedan i nie czarny Wiesiek wymarzona
  5. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    skad Wy bierzecie te filmiki hello
  6. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    wazelinka nie ma leko leko to może nie ma... ale żeby aż tak... :gwizdanie: jak bardzo chcesz to możesz wziąć karę na siebie :nabijasie: :nabijasie:
  7. :oklaski: :oklaski: :oklaski: ach Flyer trzeba przyznac ze dobrze znasz Kolege
  8. Fly nie wierz Siemianowi jak pisze "maly" dla niego wszystko to maly mod :gwizdanie:
  9. ale lambodoorsow w esie przeciez nie bylo
  10. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    wazelinka nie ma leko
  11. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Ach tam kazdemu moglo sie przeciez przytrafic zostawcie Krola bardzo dobrze pelni te wszystkie swoje funkcje Krolu a next razem zrooobilbys mi te logi? :polew:
  12. a co maja scigac my wszyscy za to placimy Szerokiej drogi Siemian :tongue4:
  13. Może był Corsą... :polew: :polew: :polew:
  14. jak zobaczylem 2.0TDI to juz myslalem ze B7 znalazles nie no wyglada ok, tylko fotki nie najlepsze przeswietlone nic nie widac felgi zmienisz lotka na klape lampy tyl i bedzie pieeeeekna a jak Ci mam cos Wiesiek doradzic to nie przejmuj sie swoja mam nadz ze pomarudzi jak wiekszosc kilka dni i jej przejdzie :gwizdanie: hehe
  15. a jak to sie stalo ze Mirona nie zauwazylem w SK
  16. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a ja juz siedze i sie pomalu wdrazam Stan i w koncu nie wyrezalismy Ci tych ledow a srubokret i lampke mialem :gwizdanie:
  17. Rybniczanie
  18. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    nie no odczytywać ori przebieg to potrafię, jedynie jak będziemy grzebać przy crash dacie to ty na kierownicy siadasz:Awesome Russian Airbag Explosion.flv osz kur%$# niezle kolesia do sufitu dobilo hello po spocie
  19. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja sie zbieram... po drodze musze jeszcze cos zalatwic.. bede troche pozniej jakby sie udalo Krolu mi te logi porobic to bym... sie cieszyl fest
  20. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a masz moze kabelki zeby mi logi porobic? [br]Dopisany: 21 Wrzesień 2010, 17:54_________________________________________________ do tego majzel i młotek hahaha ja i łom wezme jakby zderzak nie chcial zejsc
  21. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Stan wezme latarke i srubokret zrobi sie te ledy ktore Adrenalina proponowala :polew:
  22. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Krolu a bedziesz na spocie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.