Treść opublikowana przez seves
-
Spoty Katowice i okolice
Stan a to co to masz za nowa robote?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: dobre
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wiesiek.. ja bym sie takimi szparami nie przejmowal, przeciez jesli to byl tylko zderzak i blotnik prawy a chlodnice nie ruszone to nawet nie ma sie nad czym zastanawiac :gwizdanie: maska nie ruszona, nie wyglada przynajmniej.. lampy mogly sie od zderzaka przesunac.. ew. uchwyty pekly ale popytaj... pojedz sprawdzic, ja powaznie mowie poza tym zawsze mogl ktos rozrzad robic i nie poskladac dobrze do kupy kiera masz racje.. ale wypada to sprawdzic na wlasne oczy i w ASO, pedaly nie sa juz tak wytarte no i jakby byla po dzwonie to mialaby te szpary idealnie spasowane bo z tymi miedzy maska a lampami i zderzakiem akurat najmniej roboty :gwizdanie:
-
[B6 AWX] A4 1.9 TDI 165PS CARACTERE front S4 back MIX
jak dla mnie bomba tylko nie wiem jak z tym czarnym dachem i srodki lamp na czarno odloz, duzo roboty a przy czarnym lakierze owszem efekt swietny a przy srebrnym juz nie bedzie sie tak rzucac w oczy szyby , listwy s4 albo s-line , tylko zrob cos z tym tylem spojler na klape, dokladka wydech
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no mi sie wydaje ze warto podjechac Gosc pisze ze bezwypadkowa.. moze tylko lekko dobil przodem, ale tak to chamsko niespasowane jakby zalozyli inny zderzak bo poprzedni po nawet malym dzwonku by duzo gorzej wygladal jak dla mnie wypas dobry i warto podjechac stan i przebieg sprawdzic i cieszyc sie nowa furka no i sedan i nie czarny Wiesiek wymarzona
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:> przed_poludniem
-
Spoty Katowice i okolice
skad Wy bierzecie te filmiki hello
-
Spoty Katowice i okolice
wazelinka nie ma leko leko to może nie ma... ale żeby aż tak... :gwizdanie: jak bardzo chcesz to możesz wziąć karę na siebie :nabijasie: :nabijasie:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
:oklaski: :oklaski: :oklaski: ach Flyer trzeba przyznac ze dobrze znasz Kolege
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Fly nie wierz Siemianowi jak pisze "maly" dla niego wszystko to maly mod :gwizdanie:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
ale lambodoorsow w esie przeciez nie bylo
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
hmm Lambodoorsy?
-
Spoty Katowice i okolice
wazelinka nie ma leko
-
Spoty Katowice i okolice
Ach tam kazdemu moglo sie przeciez przytrafic zostawcie Krola bardzo dobrze pelni te wszystkie swoje funkcje Krolu a next razem zrooobilbys mi te logi? :polew:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
a co maja scigac my wszyscy za to placimy Szerokiej drogi Siemian :tongue4:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Może był Corsą... :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jak zobaczylem 2.0TDI to juz myslalem ze B7 znalazles nie no wyglada ok, tylko fotki nie najlepsze przeswietlone nic nie widac felgi zmienisz lotka na klape lampy tyl i bedzie pieeeeekna a jak Ci mam cos Wiesiek doradzic to nie przejmuj sie swoja mam nadz ze pomarudzi jak wiekszosc kilka dni i jej przejdzie :gwizdanie: hehe
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a jak to sie stalo ze Mirona nie zauwazylem w SK
-
Spoty Katowice i okolice
a ja juz siedze i sie pomalu wdrazam Stan i w koncu nie wyrezalismy Ci tych ledow a srubokret i lampke mialem :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Rybniczanie
-
Spoty Katowice i okolice
nie no odczytywać ori przebieg to potrafię, jedynie jak będziemy grzebać przy crash dacie to ty na kierownicy siadasz:Awesome Russian Airbag Explosion.flv osz kur%$# niezle kolesia do sufitu dobilo hello po spocie
-
Spoty Katowice i okolice
ja sie zbieram... po drodze musze jeszcze cos zalatwic.. bede troche pozniej jakby sie udalo Krolu mi te logi porobic to bym... sie cieszyl fest
-
Spoty Katowice i okolice
a masz moze kabelki zeby mi logi porobic? [br]Dopisany: 21 Wrzesień 2010, 17:54_________________________________________________ do tego majzel i młotek hahaha ja i łom wezme jakby zderzak nie chcial zejsc
-
Spoty Katowice i okolice
Stan wezme latarke i srubokret zrobi sie te ledy ktore Adrenalina proponowala :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Krolu a bedziesz na spocie