Treść opublikowana przez seves
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
W piątek ok. 17 czerwony avant b5 na SG lub SGL skręcał na intercarsy w Rybniku (wewnątrz dwóch uhahanych kolegów ) ********** Miron wczoraj ok 14:30 z Knurowa na Rybnik, niestety przeoczyłem na swoje usprawiedliwienie mam to że jeszcze nie przywykłem do Mirka w niebiałej A5 ale jego czujne oko mnie wypatrzyło
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Pozdrowieni
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a i ja dzięki za "przedspota" hahaha
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Daniel no ja Cię w międzyczasie pozdrawiałem parę razy przez Twoją hahaha a tak sie szlajam to tu to tam
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hi hi helloł już się tak z tego parkowania nie nabijajcie nie raz tak stałem bo inne auta stoją pomiędzy liniami, wjeżdzasz między nie a kiedy wracasz tamtych aut nie ma i to Twoje wygląda na "karnego kuta**"
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
zatrąbione, pomrugane pomachane i... pogadane ten szaszek jak się rozpędzi to już nikogo nie widzi i trzeba się z nim pościgać żeby zwrócił uwagę sorry nie zauważyłem, pewnie do roboty leciałem coś Ty o tak wczesnej porze tam robił
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Żyjesz synek to dobrze :-) naciepane z GT-I9195 No ale co to za życie... Kiedy jaki spot? Ja ale jakbym Twoim pojechał to bym max 200 zaszporował Czasem włączam plan oszczędnościowy ale z reguły na długo mi psycha nie pozwala hahaha, w ciągu roku na RSkę poszło jakieś 30tys łącznie z paliwem więc w sumie te 500pln to jak na waciki za dużo jeżdzę po prostu https://www.youtube.com/watch?v=avlD6mNAiwM
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Nie chcesz jechać klekotem na drugi koniec kraju ? Ja jutro do Brachola ide na wesele...bym se benzyniakiem podskoczył jakbyś się jednaj rozmyślij...fon 24h dostępny hahaha Synki super propozucja zajś mnie torchę nie było :/ co do wypadu na weselicho to jednak wygrały koszty i poleciałem se leonkiem w dieselu bo to jednak 500pln w kapsie hahaha
-
taki tam oswojony BRUTAL
Ogólnie ciężki temat z tym "poprawianiem" i hamowniami ale co ja tu się będę mądrzył każdy kto robił program dobrze wie jak się hamuje auto i co wykres potrafi pokazać i często co hamownia to inny wykres...
-
taki tam oswojony BRUTAL
Tak tak dolot czyszczony był jeszcze przez poprzedniego właściciela, ja 2razy oddawałem auto na "czyszczenie" ale ani w firmie na śląsku ani w Sportmile czyścić nie musieli bo nagaru nie było, za pierwszym razem na pewno nie otwierał się dodatkowy wlot w skrzynce filtra powietrza i było coś jeszcze, a niestety w sportmile Adam nie chciał mi powiedzieć co mu dolegało i co poprawił że z 370km zrobił 409
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ja w ten weekend odpadam, jutro wesele i w sobotę wesele jeszcze kajś nad morze na ta impreza ciu_lom lol
-
taki tam oswojony BRUTAL
Zgadzam się od zawsze dążą do zmniejszania masy m.in dlatego w RS maska i błotniki są alu (choć może większe znaczenie dla konstruktorów miało prowadzenie samochodu) Co do S3 to faktycznie czy A3 czy S3 ale nie seryjne i będę bronił biednej RSki Trzebaby te samochody porównywać albo po wyjeździe z fabryki czyli s3 z 2007roku 265km , albo do rs dołożyć kompresor na który i tak mnie absolutnie nie stać ale wtedy spekulacje dopiero się rozpoczną, który kompresor i w s3 jaka turbina Jeśli chodzi o masę to s3 wcale też takie lekkie nie jest i różnica mniej niż 15% z jednej str dużo a z drugiej znowu wcale nie aż tyle i 350km czy 400 to akurat te 15% tylko momentu w lżejszym więcej dlatego dla mnie wynik nie był aż tak oczywisty Arturo brzmieniem ćwiartki nie ogarnę ale na szczęście w życiu nie tylko o ćwiartki chodzi
-
taki tam oswojony BRUTAL
Zbieg okoliczności niesamowity jak żonie się spodobało u koleżanki to wiem gdzie się spotkamy następnym razem, chyba że nagramy szybciej inny termin Znane miejsce, prawda jest taka że Seves, ten wieczny kawaler, odpala tego RSa tylko w weekendy i szuka na mieście nowych lasek, po to mu ten wóz Ty ściuliku przecież w tygodniu też się z koleżankami spotykam Faktycznie na SRC jeździ niemalże identyczna (nawet się z nią ścigałem w kamieniu śląskim moją była 3.0tdi ) tym razem to nie byłem niestety ja Arturo z samych doznań ciężko wynik obstawić bo fura z turbiną chwilowo mocniej wciska w fotel momentem ale niekoniecznie musi szybciej jechać fakt jest jeden że ta a3 porobiła mnie mocno ale tak jak napisałeś nie skrzywiłem się bo taki już jestem mówi się trudno a Rs4 to jednak jakby nie było fura do bicia a odnośnie s3 to kiedyś (jak jechałem oglądać inną rs4 z Tolkiem i Sirredem) sprzedawca na spotkanie podjechał s3 po programie na 300km a my w 3.0tdi też 300km więc dla rozłożenia masy SIRRED poszedł do s3 no i powiem szczerze że też jej nie dogoniłem ale odjeżdzał minimalnie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Synki ja jestem w większości do dyspozycji więc jak zgadamy termin to będę przynajmniej się postaram hahaha
-
taki tam oswojony BRUTAL
Tak jak Arturo przypuszczał, dostałem po d*pie za każdym razem wyraźnie niestety Samochód to konkretnie A3 2.0tfsi stronik pomodzone dość grubo ale nie najgrubiej ok.360km i 480Nm od Kolegi z forum Jarola tzn konkretnie pierwsze próby dość zbliżone - po 3trąbnięciu wysuwałem się o ok. długość auta na sekundę żeby mnie "Ska" wciągnęła na jakieś 2-3-4 długości a potem przestawała odjeżdzać (próby od 50 do ok.200) Później A3 od razu wyskakiwało do przodu na 4-5długości, wydaje mi się że Jarol wcześniej wciskał gaz prawdopodbnie turbo potrzebowało trochę czasu żeby nadmuchać, u mnie reakcja na gaz jest błyskawiczna ale moment jest dużo niższy a waga jednak z 200kg większa i dlatego moja przewaga była bardzo krótka i minimalna Przewieźliśmy się później nawzajem i trzeba przyznać że stronik jest niesamowicie szybki a w ogóle wracając do porównań to Tolek który jechał za nami był zaskoczony ale wydech w A3 był głośniejszy niż mój
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
eSka PrzemoS4 u mnie na wsi 28 sierpnia - wtedy jeszcze nie wiedziałem że to jego
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja tam mam jak głodny do marketu wpadam, koszyk zawsze pełny bombonów- taki tam oswojony BRUTAL
W SR spróbujemy coś zgrać w najbliższym czasie, a jeśli chodzi o coś ciekawszego to na 3S od czasu do czasu się chłopaki zgadują jutro się mam spróbować z S3 w stroniku 360km i szczerze ciężko to widzę i łudzę się że dzięki długim biegom pójdziemy łeb w łeb- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wiesiu ale nikt się nie będzie ścigać, po prostu ciekawy przejazd a jak jedziemy na kilka autek to zawsze jest ciekawie, nawet jak się tylko kulamy Dawid spuściłbyś te wycieraczki w końcu- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Synki to co z tym spotem? Wystarczy postać tradycyjnie na placu a potem się najwyżej gdzieś przejedziemy, np do knajpy. Możemy też np zgrać spota jak kiedyś z SG w piątek umówić się u nas o 18 i przelecieć na Gliwice, będzie ciekawie i miło- taki tam oswojony BRUTAL
dzięki trzeba faktycznie jakiegoś spota w końcu zgrać Wybierałem się z SIRREDEM w ubiegłym tygodniu ale nam nie wyszło :/ a działo się ciekawie no i żałuję Zakochany jak 15-sto latek jest...wątpię by dotarł No tak to jakoś ze mną jest że co słońce zaświeci to mnie strzała trafi- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
hahahahahahahahah helloł kapelujsze- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Jasne można coś nagrać tym bardziej że Was wieki nie widziałem Robert Nie mam sprzętu który pozwalał by mi stanąć na spocie OOOO Ja a ten dalij marudzi- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Helloł - SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście