Treść opublikowana przez seves
-
ZATOR 2016 - VIII Urodziny Zlotów Śląskich
Dzięki za wyjazd
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wiesiu a kajs je? Chłopaki ma ktoś jeszcze etkę? potrzebowałbym pomocy
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
kaj my się mijali Dziś ok 6 od raciborskiej na niedobczyce zielone b5 sedan SR na ramkach - już go kiedyś widziałem tam o tej porze... Ktoś z forum czy ramki odziedziczył?
-
ZATOR 2016 - VIII Urodziny Zlotów Śląskich
Na razie Tolek chce jechać - powiedziałem mu że 1miejsce kosztuje 250pln i jest chętny więc sie nie wygadajcie kto ile płacił Oczywiście jeśli ktoś da więcej to zabiorę jego
-
ZATOR 2016 - VIII Urodziny Zlotów Śląskich
Biorę
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
nic takiego nie robiłem i nie mówiłem To jednak cos pamiętasz
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
hahaha to było spotkanie Stanley opowiadałeś nam o tej Zuzi którą z każdej strony wnikliwie "analizowałeś" PS Kur** Stan o tej porze w tym city pubie niezly rozpierd_ol sie dzieje olaboga szmaty latały z każdej strony jak tam bywałem 10lat temu to spokój był Majkel wczoraj ok 15-16 hmm na wyzwolenia w rybniku, jechał jakiś zamyślony ja w "cuprze" od mamusi wiec mógł mnie nie zauważyć hahaha
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Arek i jak i jak? Nie jeździłem jeszcze 2.5T seria czy cos poprawione? Na zdjęciach jest niesamowita
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Muszka na osiedlu kilka dni temu pogadane i moja była pomacana i Przemo kajs na trasie w piątek w swoim zastępczym wozie chyba bo znów nie zauważyłem :/
-
A4 toLka, szary BEBOK, 2xS-LINE :P
Tolek Ty miales watek? Kur nawet nie wiedzialem. Samochod znam od momentu kupna i zdecydowanie polecam!
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Całkowicie polecam
-
Audi A4 B6 w mało spotykanym kolorze LY3C
No i nawet macałem Rysiu przecież jaja sobie robię pokaż foto listew w nocy
-
Audi A4 B6 w mało spotykanym kolorze LY3C
Kolego, piękna sztuka, jesteś gdzieś z moich okolic? bo wydaje mi się że kiedyś widziałem Twoją furkę Jest mega dop_ierdolona
-
taki tam oswojony BRUTAL
Pjotras to byłeś Ty widzisz ja juz nawet nicka nie pamiętam ech Kupiłeś S4? No to mega - musimy kiedys jakiegoś spota zrobić, słabsze to masz na pewno tylko nieco i autka pojadą bardzo podobnie hunter filmik jest na pierwszej stronie chyba że wrzucę cos z zimowych driftów ale już lato to bez sensu
-
taki tam oswojony BRUTAL
Oooo dzięki wielkie Pjotras, jeszcze dziś to sobie obejrzę Mariusz masz rację moment jest zmienny i doczytałem że od 20do80% przekazywane jest na stronę i tu mnie zaciekawiło to "stronę" ale pewnie mi się wszystko wyjaśni po odcinku tvn turbo ... Wątek strasznie zaniedbałem, na codzień nic się nie dzieje, filtry oleje płyny pierdoły, potem płyny płyny płyny z naciskiem na płyny tzn płyn do spryskiwaczy i olej olej olej olej olej Jakiś czas temu wpadło kilka drobiazgów do wnętrza, zrobię fotki w najbliższym czasie i wrzucę.. Poza tym tarcze przód kupione, tarcze tył są jeszcze w miarę ale powoli szukam więc jeśli ktoś słyszałby o komplecie na tył w dobrych piniądzach to prosiłbym o info Nuda straszna nic sie nie dzieje
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Blant ale po to są podobno działki Ty po co masz swoją? Chyba nie dla grzątek
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Dydo kajś u mnie po wsi się szlajał
-
taki tam oswojony BRUTAL
Ale jak to się dzieje że tylko jedno tylne koło jest w stanie sie kręcić? Wiem wiem że quattro to nie stały rozkład jak w imprezie albo lancerze które mają 50x50 i podobno koła kręcą sie zawsze Jaki rozkład napędu w ogóle mają różne audi? W RS4B7 to przód 40, a tył 60 co w sumie czuję w zakrętach, bo mój poprzedni 3.0tdi dużo mocniej uciekał przodem, teraz w zasadzie muszę się mocno postarać żeby przód uciekł... I może dlatego tak często mi to jedno tylne koło przy cofaniu się kręci
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ale powiedz po co ma usuwać konto jak może mu harda zrobić lub do fabric powrócić No dokładnie masz rację jeśli chodzi o sprzedaż tel ale może ktoś nie chcieć juz maila w tel a niekoniecznie chce sie wszystkiego z tel pozbywać, dla mnie oczywiste było że ustawienia fabryczne kasuja wszystko a usunac konto z tel nie znaczy usunac konto przeciez
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Arek jest też opcja usuń konto tak jak napisał Marcin
-
Mironowóz cz.VI - A6 C6 Allroad 08r 3.0tdiQ 20 cali - SPRZEDAM
No w końcu z grubsza przejrzałem wątek Mirek co jak co ale pisać że tu jest ubogo to prawie jak grzech, nie takie fury inni opisują jako full full full hahaha Już nie mogę się doczekać wypadu w góry, mam nadz że kolejnej zimy spadnie duuuużo śniegu no i oczywiście łudzę się że wspuścisz mnie do środka
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
co do A5 to mogę do niego zadzwonić jak bedzie sie poważny spot zapowiadał i myślę że da się namówić i wpadnie
-
taki tam oswojony BRUTAL
Chłopaki jak działa quattro? Oczywiście nie mam na myśli tego że zamiast kół tylko przednich lub tylko tylnych napędzanę są wszystkie koła Zastanawia mnie to bo już kilka razy zdarzyło mi się że podczas cofania "do garażu" pod górkę na piasku lub śniegu/lodzie napędzane miałem tylko jedno tylne i to zewnętrzne koło a samochód zamiast cofać stał w miejscu Nic nie musiałem robić tylko dodać więcej gazu i udało się cofnąć po prostu któreś z innych kół też dostało napęd ale dziwne jak i kiedy tak się dzieje żeby w quattro kręciło się tylko jedno i to tylne koło
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Na upartego w audi na brzezinskiej maja testowe a7 a na salonie stoi rs3, wczoraj sie przygladalem :) w ubiegłym tygodniu ogładałem tą erestrójkę Synki ale kur jak wyście mogli pisać o a7 jak Was mijała a5 lol choćby nie wiem przy jakiej prędkości ta a5 jest 3drzwiowa co innego baby one podają kolor i jak dodają markę to już dużo już sam się zastanawiałem co to za nowa a7 się w rybniku pojawiła
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Co do twojego zapytania na pv, troszku sie pozmienialo...mam nadzieje ze nie bede zalowac..probowalem sie dzis do ciebie dodzwonic ale bezskutecznie... kur zdarza mi się nieodbierać niezapisanych ale nie kojarzę ostatnio takich tel trzeba jakiegoś większego spota w SR koniecznie ogarnąć, może by i ekipa z SG / SK podjechała jak za dawnych lat