Treść opublikowana przez seves
-
taki tam oswojony BRUTAL
Nie ma sprawy Soprano Dzięki za fotki, za***iście wyszły Przemo też mam nadzieję się spotkać i zobaczyć Twoją trzebaby większego spota nagrać
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Nie zauważyłem Cię niestety :/ czasami tamtędy przejeżdzam
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Dzięki za spota
-
taki tam oswojony BRUTAL
ja wiem że bezpiecznie jeździsz, ale nie wiem czy mnie stać na wymianę tarcz po Twoim powrocie, taniej wyjdzie wziąć urlop hahaha sam się nie mogłem doczekać tej trasy bo 1200kucy będzie wracało i będzie ciekawie
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Hammer pisałem Ci już ale tu nie skomentowałem jest kox dosłownie mega pięknie Dokładnie też mi się wydaje że jest idealnie bez chromu relingi w zupełności wystarczą i kompunuje sie świetnie
-
taki tam oswojony BRUTAL
Arturo mam dobry płyn na owady wożę go zawsze w bagażniku a adres znany... SPORTMILE Już się nie mogę doczekać, za chwilę wsiadamy z Sirredem w RS6 i lecimy po RS4
-
taki tam oswojony BRUTAL
Dokładnie Tolek, najważniejsze że operacja się udała Adam po raz kolejny wykonał kawał dobrej roboty, tych brakujących km nawet nie zależy mi żeby szukał Samochód już od wtorku czeka na odbiór ale jakoś nie mam tam po drodze i dopiero jutro go sprawdzę
-
taki tam oswojony BRUTAL
Nie niestety, w zasadzie z nikim na kresce jeszcze nie stałem, tzn niby spod świateł sobie czasem esp wyłączę, ale chyba ten pomruk ich przestrasza i odpuszczają PS. Arturo furka jest u lekarza i przez tydzień paliwa za dużo nie spali to właściciel zaszporuje
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
ale pewnie lepiej by Ci się jechało jakby et z tyłu było troszkę mniejsze bo te ori chowaja się w błotnikach
-
taki tam oswojony BRUTAL
hahahahaha no koszt tarcz to jakiś dramat i powoli staję przed tym dylematem Ale nigdy nie patrzymy na auta pod kątem ich wartości rynkowej co najwyżej tego jak ważne są dla właściciela bo zawsze gorzej od 15letniego zadbanego auta wypadnie nowe brudne i zaniedbane poza tym mnie nigdy nie było stać i też pewnie nigdy mnie stać na nowe nie będzie
-
taki tam oswojony BRUTAL
No co Ty gadasz, b6 zawsze mi się podobało i jeszcze długo będzie się podobać, tym bardziej że jakoś do b6 mam po prostu sentyment
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
Mirek dzięki za wspólną jazdę ostatnio Muszę to napisać furka w lusterku wydaje się mega mega mega szeroka ! Ale za nią też się przyjemnie podróżuje
-
taki tam oswojony BRUTAL
Jakoś ostatnio na forum nie wchodziłem, autko ma się dobrze, ja też , czujnik wstecznego wymieniony, klocki przód i tył wymienione (na tył trafiły textar) - z przodu wcześniej były ATE i kupiłem również ATE ale za namową Arturo i Hammera odesłałem a kupiłem u Dzika PAGIDy (dzięki Tomek ). Na pewno różnica jest taka że pedał jest delikatniejszy tzn przy małej prędkości jest czulszy i przy mniejszej sile trochę lepiej hamuje (pagidy są dużo bardziej miękkie) ale wydaje mi się że tarcze bardziej się grzeją, może to wina pogody w co wątpię, być może winny jest pył który zatyka otwory :myśli: bo teraz jakby łatwiej się zapychają. Ostatnio wywala mi błąd pierwszej sondy lambda od strony kierowcy (sondy są 4 ) i prawdopodobnie sonda do wymiany, błąd da się skasować ale przy niskich temperaturach rano (poniżej 10stopni) po kilku dniach wraca. Dziś wybieram się do najlepszego speca w PL zobaczymy co powie Dzięki za miłe słowo Auto zmieniło właściciela ale nadal jest na forum tyle,że w innym temacie nic mi o tym nie wiadomo, być może ktoś go kiedyś sobie pożyczył, ale jeśli to tylko na noc bo codziennie rano i wieczorem go mam Miło było się znów spotkać Szkoda że tak późno i nie miałem więcej czasu zgadamy się na automaster bo w czerwcu znów na pewno się wybieram
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Ok. 15:30 pod wejściem do Reala w SR ciemnogranatowe B7 2.0tdi avant SWD 08*** na duuużej glebie ramek nie było hmm ktoś od nas? ...a powinieneś Bracie, powinieneś...
-
taki tam oswojony BRUTAL
Jasne że mam , nawet 3 kabel już mam ale błędu żadnego nie wywala :/
-
taki tam oswojony BRUTAL
Dzięki Marcin Póki co rano było wszystko ok ale podjadę do mechanika na kanał zerknąć na ten czujnik bo w ubiegłym tyg w czasie jazdy kilka razy pisknął mi parktronik z tyłu - już wiem dlaczego i pewnie wtedy włączały i wyłączały się światła wsteczne Może kabelek luźny
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Wczoraj ok 16:30 czarne ładne b8 avant po lifcie ramki były ale nie pamiętam blach na obwodnicy w Rybniku od Żor w kierunku makro na dwupasie zrównaliśmy się pomachałem i pojechałem Ramek nie mam więc kolega może nie poznał
-
taki tam oswojony BRUTAL
Hammerku listwy które widać na zdjęciach są w dobrym kolorze może tak się światło odbija Autko mniej więcej tak przyspiesza (0-250) : a tu 100-200 na 6biegu : Właśnie patrzę że zły filmik wrzuciłem, po południu go podmienię Podmieniony film z przysp 0-250 na taki z nieco lepszymi czasami bo kręcone powyżej 8tys (tylko proszę muzyki nie słuchać ) ... Chłopaki świecą mi się cały czas światła wsteczne :/ Od czego zacząć? Łudziłem się że odpięcie akku coś pomoże ale niestety nic to nie dało
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
Pięknie Mirek
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- [Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Hammer w sobotę szwędał się po Rybniku- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To RS4 może być ekonomiczny Gaz założył hehe Może może być ekonomiczny Przez kilka miesięcy było to niewykonalne wiadomo zabawa zabawa ale ostatnio trochę mnie przycisło, a dużo km robiłem i średnie z dość spokojnej trasy to ok 9,0L/100 a mój rekord Rybnik-Chorzów to 7,4 wg fisa oczywiście tylko nie pytajcie jak wyglądała jazda haha Diman niestety gaz jest dla mnie raczej nieopłacalny- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie ma sprawy Arturo Furka jest coraz bardziej ekonomiczna więc można się szwędać- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki za spota i kebaba trochę mi zeszło z powrotem do domu- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Matek właśnie co to sie stało? To Twoja furka? Widziałem ją przy głównej zaparkowaną hmm w sobotę chyba - [Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana