Treść opublikowana przez Stolkien
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Daniel żeby odebrał to musi mieć dobry Humor ---------- Post dopisany at 13:34 ---------- Poprzedni post napisany at 13:34 ---------- Przypadłość Artystów
-
Spociki w Kielcach
z tego co wiem to oni nie robią tam ani blacharki ani wymiany szyb. Mają podwykonawców do tego typu robót. Szwagier Pasata CC oddał do nich na gwaraancji to wywiezli go gdzieś na lawecie i przywieźli już naprawiony i pomalowany.
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Jak tam Daniel? nic sie u Ciebie nie dzieje? Osiadłeś na Laurach?
-
[B6 BBK] S4 USA - silver arrow :)
servotronic (aktywny, wspomagany elektrycznie układ kierowniczy) Nie jest wspomagany elektrycznie jest tam tylko zawór elektryczny który reguluje Ciśnienie zależnie od prędkości Ale to tak tylko informacyjnie NIE CZEPIAM SIE A co do Auta to MIodzio. KOLOR, i wypas Super. Powodzenia w eksploatacji.
-
Spociki w Kielcach
była. ---------- Post dopisany at 09:38 ---------- Poprzedni post napisany at 09:37 ---------- popstrykalem troche na parkingu korony
-
[B7 BGB] A4 2.0TFSI Quattro by Stona
to zdjęcie sprzed miesiąca· teraz jest już prawie wszystko. Po za znaczkiem OOOO
-
[B7 BGB] A4 2.0TFSI Quattro by Stona
jak niema jak jest <br /><br />
-
[B7 BGB] A4 2.0TFSI Quattro by Stona
Witam. Po sprzedaży B6 zakupiłem B7 tym razem 2.0 TFSI Quattro. Ogólnie przesiadka bardzo miła. Prowadzenie lepsze dzięki ukladowi servotronic. Moc i dynamika wiele nie przerasta poprzedniego 1.8T po koksie 180 KM W B7 jest 200KM ale rozłożonych na 4 koła. przyspieszenie i moment obrotowy odczuwalny jest zupełnie inaczej. Nie mam jeszcze zdania lepiej czy gorzej. Na pewno wpływ na to mają też koła 18" 234/40. Ogólnie jestem zadowolony z przesiadki. Przebieg ładny 98.000 km Auto kupiłem z obitym ryjem do wymiany był przedni pas chłodnice, maska, grill i takie pierdoły. No i zderzak . szukałem już S-line ale fundusze mnie powstrzymały. Wyposażenie nie jest oszałamiające: (NA RAZIE). - Quattro. - Manual 6 - Fotele skóra, Sport ( S-line bez napisu). - Grzane stołki. - Servotronic. - Interface Ipod w schowku. - Bose - RNS-E - Kierownica 3 ramiona Multi. - Hamulce 320 przód 288 tył. - zawieszenie S-Line 1BA - Koła 18" ori audi (sprzedane ) teraz inne - 4 elektryczne szyby. - Pakiet Ambient Light - Grill czarny Mat Modyfikacje wykonane: - Bi-xenon - pakiet Ambient Light - RNS-E - Zderzak przód S-Line - Czujnik deszczu - Fotochrom - C/LH - listwy wewnętrzne 1nk - kierownica z Q5 Jak coś się przypomnie dopisze.
-
Spociki w Kielcach
Nieskompletowałem.
-
Spociki w Kielcach
nic ladnego nie udalo mi sie ustrzelic. za 2 tyg wezme statyw to zrobimy sesje zyleta. a do tego czasu znaczek audi juz moze kupie
-
Spociki w Kielcach
spocinka bym powiedzial. Ale pizza dobra ... prawda Marcin?.
-
Spociki w Kielcach
no to ja zara wchodze,
-
Spociki w Kielcach
si ja bede. i chyba narazie tylko ja n i ty to moze bez aut?
-
Spociki w Kielcach
No to sory winetou. Nie nada wczesniej.
-
Spociki w Kielcach
a o której bedziesz"??
-
Spociki w Kielcach
20? Grzankowi bedzie pasowac. mi bedzie pasowac, może byc?
-
Spociki w Kielcach
No to w ten. ale gdzie? na Placu wolnosci. ? i na picccce? ps. Marcin mozemy chwilowego spocika przywalic dzisiaj jak massz chec.
-
Spociki w Kielcach
no to pisz tu co i jak. moze zrobimy spota.
-
Spociki w Kielcach
ktos chetny? ---------- Post dopisany 31-08-2012 at 23:43 ---------- Poprzedni post napisany 29-08-2012 at 09:42 ---------- Teraz to już chyba sprawa Honoru :D::D:D:DD
-
Spociki w Kielcach
ten kto najwiecej pisze dobrze robi i chwała mu za to bo jak by nie pisał to by tu tygodniami nikt nie zajrzał ---------- Post dopisany 28-08-2012 at 08:40 ---------- Poprzedni post napisany 26-08-2012 at 11:51 ---------- Jutro ok 20 spot ma ktos chec?
-
Spociki w Kielcach
eeee. Nie lubie kiełbasy ---------- Post dopisany at 11:46 ---------- Poprzedni post napisany at 11:45 ---------- A po za tym to dla mnie lato to się dopiero zaczyna ---------- Post dopisany at 11:49 ---------- Poprzedni post napisany at 11:46 ---------- kto chetny na Spota dzisiaj? np. na placu Wolności? Pizza może być z Kiełbasą Jak kto woli
-
Spociki w Kielcach
i żyje . własnym zyciem
-
Spociki w Kielcach
Ty sie nie ciesz tylko myśl jak tu zrekompensować Tadzikowi Straty Moralne.... i to nie są żarty ---------- Post dopisany 23-08-2012 at 12:57 ---------- Poprzedni post napisany 22-08-2012 at 15:00 ---------- ale temat faaktycznie umiera. Problem jest wciąż ten sam. nie ma na tych Spotach nic Ciekawego!!!! spotkać się na gołym placu i pierdzielić od rzeczy to żadna Atrakcja. Jak by była Ekipa kilku 3-4 kto chciał by cyklicznie raz na 2 tyg. wyskoczyc na Piwo albo na pizze czy kebabiba. Wiadomo w weekendy to każdy ma swoje zycie, jedni mają DZIECI ZONE, innych znajomych i nie od razu ma chęć tracić popołudnie Niedzielne na pogaduchy o najwspanialszym samochodzie wśród samochodów Audi A4. Ale sprawa ma się zupełnie inaczej gdyby spot miał się odbywać w środę np. Wtedy ja nie widzę problemu. o godz. 19 -20 w środę to sądzę że większość z was nie ma co robić. (a na pewno ja nie mam Cykliczny spot połączony z degustacją Pizzy albo dla wybranych PIWA. Jest kilku klubowiczów z Kielc a jeśli nie to z bliskich okolic. Na pewno ja Michał Paweł i Marcin moglibyśmy się zebrać na spota cyklicznego.
-
Spociki w Kielcach
i ja mu pomoge
-
Spociki w Kielcach
był drugi spot. w kielcach na checinskiej. o 21:20... ---------- Post dopisany at 23:35 ---------- Poprzedni post napisany at 23:29 ---------- PS. Tadzik sie wkurwił. nie ma co