Treść opublikowana przez tomaszu
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Korzeń, majka to ci tam wynajdzie jakąś sunsiatke. Z resztą ja też mam taką jedną chętną, ale zdaje się, że to jest jedna z tych, której musiałbyś cały czynsz płacić.
-
SPOTY RADOMSKIE
ja to tak perfidnie zrobiłem...leszczu EEEEEE, do kogo mówisz leszczu!!??
-
SPOTY RADOMSKIE
To jest kiosk ruchu, ja tu mięso mam!
-
SPOTY RADOMSKIE
Zrobimy i taki i taki ten parapet. Różne te parapety bedo. Będzie też taki, że przyjdą same klubowiczki - np. z forum wizaz.pl
-
SPOTY RADOMSKIE
Na mnie nic nie ma mało wiesz :gwizdanie: Bryńka, idź już spać bo cytaty Ci nie "idą"..wiem że jesteś zmęczona, wiem Tobie nie lepiej :tongue4:
-
SPOTY RADOMSKIE
k**wa, wy to możecie mi nawet ożygać ściany - dla imprezy z wami warto robić znowu remont.
-
SPOTY RADOMSKIE
k**wa, mam jakieś dejavu czy cuś. Mówiłem ci już o tym??
-
Spoty Olsztyńskie
Do usług Panie.
-
SPOTY RADOMSKIE
Szwagier to pewnie na nas wszystkich ma haka.. [br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 23:29_________________________________________________ Pierwszy zlot na jakim byłem to była właśnie Kaletka.
-
SPOTY RADOMSKIE
k**wa, czasem to masz przebłyski i powiesz coś mundrego.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ee, spamery, zróbcie tu trochę szumu: http://www.a4-klub.pl/smf/warminskomazurskie/spoty_olsztynskie-t7607.0.html;new
-
Spoty Olsztyńskie
Pozdr dla 4lo! Co by strony szybciej leciały.
-
SPOTY RADOMSKIE
Bo ty Ociec jesteś to musisz mieć renówkę kombi.
-
SPOTY RADOMSKIE
masz na mysli ten spacerek? Ł to się woził, ale Ty? JEŹDZILIŚCIE?? I NIC NIE POWIEDZIELIŚCIE??
-
SPOTY RADOMSKIE
Na początek najrozsądniej.
-
SPOTY RADOMSKIE
Będziesz Miał Wydatki, ale warto. [br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 23:17_________________________________________________ A boś się ochloł cytrynówy i cie nosiło k**wa na kajaki.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
A w ogóle to który to mundry zrobił takie zdjęcie?? 4lo, kupuj E30 - świetny wóz.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ty, Morcin - powiem ci, że w tych Boratowych gaciach to i tak lepiej wyglądasz niż na żywo.
-
SPOTY RADOMSKIE
W takim razie zapraszamy za rok.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale dzisiaj to żeście URWALI!
-
SPOTY RADOMSKIE
Marcin, ŁAHAHAHAHAHAHAHAAAA :polew: :polew: Myślałem, że to cudo z avatara to Twoje.
-
SPOTY RADOMSKIE
4lo, masz E30 :?:
- SPOTY RADOMSKIE