Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomaszu

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomaszu

  1. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    O właśnie, w piątek idziemy na wódkę do kina.
  2. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Całkiem by przestroił. :>
  3. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
  4. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ghostbusters Theme Song
  5. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Oj, jazda może i fajna, ale później człowiek jest całkowicie wypompowany.
  6. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Co robić?? AA, docierasz szpachlę, tak? :>
  7. moskal, aleś się postarzał chłopie.
  8. Dzieje się tam coś na tych warsiaskich spotach? Dużo aut przyjeżdża? Kiedy i gdzie się spotykacie?
  9. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Na którą masz do roboty?
  10. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    A co to, tylko ja mam nie spać?? Trzeba wstawać do roboty, żeby zarabiać piniondze na odpalenie beemy i kobiety.
  11. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Cześć, miałem koszmar, obudziłem się, chyba już nie zasnę. :doh1: Odzim, no to mieliście niezłą fuchę. A w ogóle jakie to uczucie, kiedy E30 jest dla ciebie nowa? Dla mnie ona zawsze była stara. W podstawówce, kiedy zacząłem się interesować samochodami to była już stara i kanciata, już wtedy wolałem zaokrąglone piersi koleżanek i butelkowe kształty pani od polskiego (geografia też była niezła). Nigdy mi się ta zdzira nie podobała. A tu prosze, zakochałem się w emerytce ku***a. To wszystko przez Jarka, bo on mnie zaraził tymi zdzirami. Ale dźwięk mają naprawdę przyjemny i im bardziej wygrzany tłumik tym przyjemniej. Ale w pewnym momencie zdajesz sobie sprawdę z tego, że to co dla ciebie jest przyjemne to dla osób patrzących z boku to jest po prostu w-tuning (i nie mam tu na myśli wirtualnego tuningu). Sam siebie nazywasz fanem modelu, a ktoś cie nazywa dresiarzem, bo jeździsz czarną zdzirą z '80 lat. Ale co tam - liczy się przyjemność z jazdy, a lans schodzi na drugi plan. O cholera, chyba zasypiam.. Wujek, jak kupisz to bordowe ścierwo to zabieram fotele - moje są zniszczone. Chyba że mi załatwisz ori kubełki sportsitz, o takie jak te: A jak nie to mógłbyś mi załatwić oryginalną ETĘ. Ja się nią pobawię, stuninguję, a później może ją odkupisz ode mnie za grubie piniondze. A w ogóle to poznałem ostatnio taką jedną z którą się fajnie rozmawia, milczy i inne fajne rzeczy można robić. Nawet był pomysł, żeby pojechała ze mną na zlot, ale mcm się nie zgodził, bo powiedział, że będzie ciasno w pokoju. To przecież dlatego majki nie chciał jechać, bo był wkurwiony na tą całą sytuację i na mcma. Odzim cały czas chce się poświęcić i zwalnia jedną miejscówkę, ale teraz to już wuj z tym. Jariko z wujem jadą na panny do kozienic - odzim pewnie chce z nimi, ale nie wie jak zapytać. No, dla majkiego jest jeszcze szansa, że Ozio weźmie dwie A. A nawet jak weźmie jedną A. to też będzie szansa. Z resztą nie tylko dla majkiego... No ale Ozio nie może się o tym dowiedzieć, bo by zrobił z nami to samo co z Adrianem. Tak czy siak to Ozio nie powinien zostawiać drugiej A. bez opieki, bo przecież mokom zostaje w Radomiu, a to jest też niezły pies na suczki. O cholera, widno się robi, więc idę spać. No ale jak tu zasnąć jak ta Brynia cały czas chrapie...
  12. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Biorę to wnętrze.
  13. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    PYTA AVATARA???? No to miłej zabawy.
  14. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    PYTA AVATARA????
  15. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Pany, pamiętacie film GHOSTBUSTERS?? Kiedyś widziałem jakieś trailery do 3 części, ale nigdzie nie mogę znaleźć tego filmu. Ktoś coś wie na ten temat? :>
  16. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Sqizzy, jak wóz?
  17. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    No i się sprzedała czarna petarda.
  18. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    odzim, ty buntowniku. :>
  19. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    O maasz, skąd wiecie, że tarmoszę przystanki na weekendzie?
  20. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Cześć ludzie. Dobry poniedziałek nie jest zły.
  21. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Wow, widzę, że niezłego projekta szukujesz. Ja niestety nie umiem sprawdzać silników, więc może niech ktoś z VAGiem podjedzie..
  22. Dobry. Kto u was jeździ granatowym Avantem B6 na czarnych stalówkach, tablice WU xxxxx, naklejka na klapie z lewej strony? Kierownik musi być przygotowany na to, że A4-klub jeździ też innymi samochodami niż Audi.
  23. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    To są uroki jazdy BMW. Ja odkąd mam E30 to miałem już z 8 kontroli.. :>
  24. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Bezproblemowy człowiek. :>
  25. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Na 17:00 idę do lekarza, ale później mogę przyjechać po Ciebie. Dzwoń jak będziesz ready.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.