Treść opublikowana przez tomaszu
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
Się znaczy z tą upoconą mulatką??
-
SPOTY RADOMSKIE
No to daj linke. dla komfortu :polew: Dla komfortu to ja zabieram 5 osób, a nie tak jak w dowodzie - 7.
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
Dlatego będziecie razem w pokoju, z całą resztą krewniaków to kto tam jeszcze z rodziny jedzie Co k**wa?? Ja nie chcę z nimi być!!
-
SPOTY RADOMSKIE
Pany, słuchajta, a właściwie to czy jest szansa, żebym nie brał cytronety?? mcm, no i jak są te pokoje przydzielone? Ja nie mogę znaleźć, a Ty pewnie jesteś na bieżąco.
-
SPOTY RADOMSKIE
Oczywiście, że oprócz jednego, bo ja pojadę beemą... Bryniową.
-
SPOTY RADOMSKIE
Wygląda na to, że damy radę na 3 wozy.
-
SPOTY RADOMSKIE
Teraz odzima będziemy opijać. Odzim, na zdrowie. Jak nie ma dwójek to jadę sam.
-
SPOTY RADOMSKIE
mcm, ty zorientowany jesteś, więc mi powiedz czy zostały tam jakieś dwójki? Może jednak bym z kimś pojechał, hmm. Tera walę z komóry więc nie mam jak sprawdzić.[br]Dopisany: 09 Marzec 2010, 07:16_________________________________________________Majki, wiedziałem, że o nas pomyślisz. "76. 131,132 - Majki + Ewa + Lenka(1) 200 500"
-
SPOTY RADOMSKIE
A co na to Anna??
-
SPOTY RADOMSKIE
majki, dzięki za lawetę. :th: To ile za wypożyczenie?
-
SPOTY RADOMSKIE
NIGDY W ŻYCIU! Beeme kupiłem tylko po to, żeby mieć czasem odskocznię od dyzla.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie rozumiem, przecież ostatnio obiecywałeś, że zostawisz dla mnie..
-
SPOTY RADOMSKIE
Mieszkasz niedaleko - przyjedź w piątek na spota.
-
SPOTY RADOMSKIE
Witam gości. Panie od tej Audicy - bierz tego dyzla mcmowego bez targowania - naprawdę warto. :th: To jak mcm, dostanę flaszkę??
-
SPOTY RADOMSKIE
Może to ten wujo, którego nie znamy. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
No w sumie właśnie - dzisiaj święto Bryni. Chyba musimy na razie z niej zejść.
-
SPOTY RADOMSKIE
No jestem. Były sobie smerfy... i wszystkie wlazły na smerfetkę.
-
SPOTY RADOMSKIE
Dobranoc, kochane smerfy.
-
SPOTY RADOMSKIE
k**wa, tak odbiegając od tematu to czuję się tu czasem jak w wiosce smerfów.. Jest gargamel, który czasem przychodzi z Warszawy. Smerfetka też jest. Nie wiem tylko kto może być Papą. O k**wa, ale mi wali korba, idę już stąd.
-
SPOTY RADOMSKIE
Czyli to nie jest kwestia chorej nogi?
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
W jakim sensie pozytywnie? Że już myśli, że lepiej jest być singlem?
-
SPOTY RADOMSKIE
Przypomnij sobie co mówiłeś zanim poznałeś M.
-
SPOTY RADOMSKIE
No k**wa musiał to powiedzieć no.
-
SPOTY RADOMSKIE
Wiem o tym Jariko, ale taki już urok związków. Jak jesteś sam to też często nie jest kolorowo..