Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
No widzisz jak dobrze kombinujesz. MIałem mówić, żebyś dała znać Kaśce. Zara ja też do niej napiszę. Na pewno przyjedzie.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie no, tamten jest bezkonkurencyjny.
-
SPOTY RADOMSKIE
Lubię mieć czysto wokół siebie, ale nie lubię marnować czasu..
-
SPOTY RADOMSKIE
Fajny kawałek - chcę go mieć w samochodzie. Spot New Ford Fiesta 2009
-
SPOTY RADOMSKIE
Z pewnością tak - myję samochód w pół godziny.
-
SPOTY RADOMSKIE
Za to ty na myjkowego się nie nadajesz.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
WOW, nie wiedziałem, że takimi zabawkami można tak precyzyjnie driftować. Bezpieczny drifting.
-
SPOTY RADOMSKIE
No opowiadałeś kiedyś, że ze swoim tyle się mordujesz.
-
SPOTY RADOMSKIE
Taa, i znowu będziesz się mordował z samochodem cały dzień.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ostatnio byłem na myjni u Ryby, tj. na Wierzbickiej, koło diagnostyki na Satalu. Chłopaki naprawdę się przykładają - nie zostawiają smug na szybach, dobrze suszą chodniczki itp. Jedyny minus to taki, że zamiast mleczka używają plaka, ale za to zapytali czy chcę z połyskiem czy mat i mogłem też sobie wybrać zapach. Poza tym jest poczekalnia z podglądem na stanowisko gdzie myją i darmowa kawa lub herbata. Za Berlingo zapłaciłem 55 zł. Polecam. :th: Kiedyś jeździłem do Stacha, tam gdzie Michał mówi, ale u niego to trzeba się wcześniej umawiać, bo przez to że ma najtaniej to są też duże kolejki.
-
SPOTY RADOMSKIE
Oziu, czy ty chcesz nam powiedzieć, że zostaniesz ojcem :?:
-
SPOTY RADOMSKIE
Wujo chyba tuningował auto u tego samego tunera.
-
SPOTY RADOMSKIE
Zainspirowany supertuningowanym bolidem wujowym postanowiłem pooglądać inne supertuningowane bolidy na allego: http://moto.allegro.pl/item943330270_opel_vectra_tuning_lpg_skora_klima_warto_zobaczy.html
-
SPOTY RADOMSKIE
Koniecznie. A propos mam wrażenie, że ktoś mnie prześladuje...
-
SPOTY RADOMSKIE
Majki, a ty weźmiesz żone??
-
SPOTY RADOMSKIE
Pewnie masz na myśli odzima i Ozia. Ciekawe jeszcze co z mokomem. No i szkoda, że Jariko ma kontuzję. Aa, tego, czy na tej imprezie to Brynia będzie rodzynkiem?? Jak to jest? EDIT: No i jeszcze kudłaty i... wuja nie wymieniam, bo jego i tak nie będzie.
-
SPOTY RADOMSKIE
majki, ja oczywiście na piątek jestem chętny. No i jeśli mam wybór to wybieram Archiwum, bo byłem ostatnio w Fanaberii i była taka trochę patologia. Ja się zgłaszam na 100%. :th:
-
SPOTY RADOMSKIE
Biedaku, jak chcesz to cię zawiozę na spota..
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale z was jajcarze.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie no, po prostu zeszło powietrze.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
No to koniecznie zerknij na SPOTY MAZOWIECKIE - http://www.a4-klub.pl/smf/mazowieckie-b84.0/ :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Dobry
-
SPOTY RADOMSKIE
Wyjaśniam - nie obracałem 2, a be em ka stoi już od dwóch tygodni na kapciu.. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Jariko, jak żyjesz? Rozchorowałem się i też siedzę w domu. Nie wiem czy w takiej sytuacji przyjeżdżać jutro do ciebie.
-
SPOTY RADOMSKIE
:polew: Jarek, wydało się.