Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
WHAT??? Musiałeś tak mnie dobić z samego rana??
-
SPOTY RADOMSKIE
Oziu, nieładnie nieładnie. Wszystko powiem Asi, a Asia będzie mi wdzięczna, że powiedziałem i się we mnie zakocha i będziemy żyli długo i szczęśliwie. :decayed:
-
SPOTY RADOMSKIE
którą ;>?? Jak to którą?? Tą moją.. Taa, chciałem cie zabrać do Kozienic.. wpieprzyć wujowi.
-
SPOTY RADOMSKIE
Co macie do e30??
-
SPOTY RADOMSKIE
Szkoda, że się nie zgadaliśmy wcześniej.
-
SPOTY RADOMSKIE
Spota może i zrobimy, ale tylko sami swoi..
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Brynia, ale Ty jesteś lacha na tych nartach. Byłem dziś w Fanaberii - ale tam patologia, takie tłumy, że nie nie ma gdzie się ruszyć. Dlatego jestem już w domu..
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale sukces przynajmniej?
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja niestety nie jestem zorientowany w temacie.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Kto będzie dziś na spocie i kto jedzie do Jarka? Myślę, że możnaby wyjechać ok. 20:00.
-
SPOTY RADOMSKIE
To akurat mu się udało.
-
SPOTY RADOMSKIE
Do Jarka możemy wyjechać ok 20.00. Odwiedziny są do 22.00.
-
SPOTY RADOMSKIE
Słuchajta, kto jedzie jutro do Jarka w ramach spota?
-
SPOTY RADOMSKIE
To ona jeszcze żyje??
-
SPOTY RADOMSKIE
za***ista jest ta piosenka. Wpada w ucho i w oko. Jak jadę samochodem to tylko czekam aż to puszczą.
-
SPOTY RADOMSKIE
Wujo nie ma startu, buuuu. Nawet nełony nie pomogą.
-
SPOTY RADOMSKIE
Hehehe, kurna, nie ma to jak dobre rozpoczęcie dnia. No ale muszę już zmykać... ... trzeba się ustawić w kolejkę w ZUSie...
-
SPOTY RADOMSKIE
Wujo na razie jest na etapie zakładania anteny bez radia.
-
SPOTY RADOMSKIE
Mam czy nie mam to zawsze można się przejechać. Weźmiemy wuja, będzie naszym kierowcą wariacikiem - na pewno wyrwiemy coś na jego Audi.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja byłem wczoraj w ZUSie i obsługiwała mnie taka fajna mamusia. Na oko 35, leciutka nadwaga, ale miała w sobie to coś. No a jak założyła nogę na nogę to odkryły się takie fajne.. chyba k**wa pończochy, albo jakieś fajne rajstopki. Przedziałek na piersiach oczywiście też odkryty. Była taka fajna jak pani od geografii w podstawówce.
-
SPOTY RADOMSKIE
Taa, wsiadł na wózek i pojechaliśmy na peta.
-
SPOTY RADOMSKIE
Kuźwa, jak tak czytam o tej wujowej padace to mi się przypomina pewien tekst: -Oo, założyłeś alarm? -Nie, to tylko biper, ale laski i tak na to lecą...
-
SPOTY RADOMSKIE
Jade do Jarosława..