Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Zasłużyłeś na wyróżnienie.
-
SPOTY RADOMSKIE
Przeginasz jonny.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Dzisiaj to mi się nie chce, ale jutro to se zobacze - mam nadzieję, że nie dostaniesz bana do jutra..
-
SPOTY RADOMSKIE
Mnie też kusi, żeby zobaczyć jak jest na ełu.
-
SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
No jesteś grzeczny, ale kiedy w końcu przywitasz się na żywo ze wszystkimi? [br]Dopisany: 10 Listopad 2009, 22:21_________________________________________________ Na eu?- SPOTY RADOMSKIE
Śmiszny kolo: http://www.youtube.com/watch?v=7O_HLQQdanQ&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=7O_HLQQdanQ&feature=related- SPOTY RADOMSKIE
Człowiek widmo, a już szarżuje.. :gwizdanie: To nawet wujo, którego jeszcze nikt nigdy nie widział tak się nie zachowuje.- SPOTY RADOMSKIE
Trzeba Poziomke na niego nasłać.- SPOTY RADOMSKIE
Czy Ty zawsze tak musisz cwaniakowac? No i mamy kolejną kochającą się parę.- SPOTY RADOMSKIE
Pracujecie jutro?- SPOTY RADOMSKIE
Nie wiem. Ale już jest dobrze. :th:- SPOTY RADOMSKIE
Panowie, dzięki, ale okazało się, że nie było tylko świateł mijania, bo... spaliły się dwie żarówki.. Już naprawione.- SPOTY RADOMSKIE
UWAGA! Jakiegoś elektryka samochodowego pilnie potrzebuję. Zgasły mi wszystkie światła w Trafiku. Idę sprawdzić bezpieczniki, ale skoro zgasły wszystkie to chyba jakaś grubsza sprawa..- SPOTY RADOMSKIE
Uuu, chyba już bota zablokowali.- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
Wiesz co, daj gg to coś Ci wytłumaczę...- SPOTY RADOMSKIE
Liczysz na to, że zadzwonię do Ciebie, zaproszę na wódkę i powiem - TAK POZIU, MIAŁEŚ RACJĘ - JESTEM TAKI JAK MÓWISZ... ale o co tak naprawdę Ci chodzi?? Wiesz co, przyjedź w piątek do Radomia to może Ty przejrzysz na oczy - myślę, że wtedy wiele rzeczy zrozumiesz.- SPOTY RADOMSKIE
Poziowcu, wmówiłeś sobie coś i cały czas o tym trujesz.. Kiedy z tym skończysz?- SPOTY RADOMSKIE
Po prostu chcę iść spać z czystym sumieniem..- SPOTY RADOMSKIE
Świetnie. A powiedz, czy w czymś Ci przeszkadzam?- SPOTY RADOMSKIE
Znowu trzeba ściągnąć ze strychu stalowe gacie.- SPOTY RADOMSKIE
Oziu, jak to skomentujesz?- SPOTY RADOMSKIE
Nosz.. zaczyna się. - SPOTY RADOMSKIE