Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Która to taka nierozsądna?? :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
bąka bąka. Samochód jest do spokojnej jazdy, a nie do kręcenia bąków. :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
A co, nie umisz?
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja też mam letnie. Wczoraj mi przyszły zimówki, ale nie zmieniłem i w tym tyg. już nie zmienie, bo za duże kolejki na wulkanizacji.
-
SPOTY RADOMSKIE
Jak się czujecie w nowej scenerii? Jakie macie opony?
-
SPOTY RADOMSKIE
Czy ktoś zna kawałek z tej reklamy i wie jak się nazywa? Oczywiście mowa o muzyczce ze słuchawek.
-
SPOTY RADOMSKIE
Przyjedź w piątek na spota - wszystko da się zrobić.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nieważne - maila dostałeś..
-
SPOTY RADOMSKIE
Ty jesteś dziwny, bo mówiłem PW, a Ty mi maila wysłałeś.
-
SPOTY RADOMSKIE
Co poszło jak nic nie dostałem??
-
SPOTY RADOMSKIE
Oziu, daj maila na PW to Ci coś wyślę. A tym, że ma padać to się nie przejmuj, bo to podobno tylko jeden dzień i później znów ma być ciepło. Jeszcze się nie gorączkuj.
-
SPOTY RADOMSKIE
A było coś na tym słomczynie?? Ja wczoraj byłem na giełdzie w kielcach - kolega szuka cieniasa dla żony.
-
SPOTY RADOMSKIE
Co robita pany? :>
-
SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
To wujo był w końcu na spocie?? Ee, to się nie liczy, bo przyjechał se tylko VAGa zapiąć, poza tym mnie nie było. Adrian, przykra sprawa z tym Twoim Audi.- SPOTY RADOMSKIE
Nie wierzę karwa, dwóch wujów przyjedzie. Róbta zdjęcia. Dobra, idę się szykować na pożegnanie kawalerskiego stanu pana Karola.- [ALL] Dobra knajpa Lublin-Łódź
Baba Jaga przed Radomiem jadąc od Lublina, no chyba że później zgłodniejecie to polecam kotlet spalski w Spale, albo rybkę przed Inowłodzem. EDIT: Sorry, kotlet i ryba są po drodze, ale przez Tomaszów Maz., więc odpada.- SPOTY RADOMSKIE
Kurde, nie wiem, ale opony kupiłem 195. Ale z tego co wiem to śmiało można wrzucić 205. Jak będziesz szukał to mów jakie masz opony i coś Ci dobiorą.- SPOTY RADOMSKIE
No tamte nadają się na zimę..- SPOTY RADOMSKIE
No tak, ale alusy są słabe. Nie ma to jak czarne stalóweczki. [br]Dopisany: 09 Październik 2009, 12:05_________________________________________________Oziu, czy kupisz same opony 16" czy opony ze stalówkami 15" to zapłacisz podobe pieniądze. Poza tym zimą lepiej się jeździ na 15" - oszczędzisz zawieszenie.- SPOTY RADOMSKIE
Oziu, ja za komplet płacę ok. 1800 zł (stalówki 15", opony GoodYear 195/65 i śruby). Kolo od opon jest spod Radomia, ale tak jak powiedziałem - dowozi w każde miejsce.- SPOTY RADOMSKIE
no za 230zł komplet nowych ? Niestety sztuka tyle kosztuje..- SPOTY RADOMSKIE
A ze 230 zł. No chyba, że kupisz używane. W sumie to dziwnie by takie redło wyglądało na nowych stalówkach.. :gwizdanie: Oziu, mam wspaniałe źródło - mój znajomy handluje oponami, jak chcesz to Cię z nim skontaktuje - on Ci coś doradzi, a później przywiezie na miejsce..- SPOTY RADOMSKIE
Też bym wolał, haha. Czarne stalówki mają charakter.- SPOTY RADOMSKIE
On to ma chyba te takie, na których kiedyś jeździł - stalówko-alusy z B5. - SPOTY RADOMSKIE