Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
wezmę ale jak cię nie będzie to już nigdy nie zrobimy To już widzę jak se wujo zrobił logi..
-
SPOTY RADOMSKIE
mcm, nie bierz laptopa, bo w tym jego redle i tak się nie podłączysz..
-
SPOTY RADOMSKIE
odzim, nie bierz czujnika, bo wujek i tak nie przyjedzie.
-
SPOTY RADOMSKIE
Czarne stalówki rulez [br]Dopisany: 08 Październik 2009, 21:52_________________________________________________ opuny bedo w poniedziałek.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panie, jeszcze jutro.
-
SPOTY RADOMSKIE
Przyszły mi dzisiaj śliczne felunie do mojego wielbłąda.
-
SPOTY RADOMSKIE
W następny w piątek. Ale jak nie przyjedziesz to przepadnie.
-
SPOTY RADOMSKIE
Dobra, sprawdzę Ci to redło.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja tam nikogo nie będę przelatywał. A po co chcesz sprawdzać swój samochód? Lubisz się denerwować?
-
SPOTY RADOMSKIE
Znajdziesz mnie albo w Bankrucie na Kieleckiej albo gdzieś w Siczkach w domku.
-
SPOTY RADOMSKIE
Niestety nie jestem w stanie tego zbadać, bo moje urządzenie robi pomiar tylko do 999 mikronów, a Ty masz dużo więcej..
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja nie muszę przyjeżdżać - i tak wiem, że nie ma takiej części.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja będę... pił wódkę na kawalerskim. Poza tym na spocie to pewnie będą wszyscy oprócz wuja.
-
SPOTY RADOMSKIE
Cyborg normalnie.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
grubcio, w ten piątek może być mało osób, ale zapraszamy co tydzień o 19:00. Solar, blisko.
-
SPOTY RADOMSKIE
Tja, chyba pójdę spać..
-
SPOTY RADOMSKIE
Do Radómia w pióntek?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kurdele, ale masz jakieś zdjęcia tej cytryny?
-
SPOTY RADOMSKIE
Już nieaktualne, ale dzięki. :th: Niestety mnie nie będzie, bo mam w tym czasie kawalerskie kumpla.
-
SPOTY RADOMSKIE
Taaa, zamówiłem Ci Dymbice Frigo 165, 13", dobre będą?
-
SPOTY RADOMSKIE
Właśnie przed chwilą zamówiłem GY. UWAGA, PILNA SPRAWA! Ma ktoś możliwość pożyczyć lawetę na przyczepce??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A zdjęcia so?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Kuredu, no i kupiłeś tego Cytroneta? :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Dobra, Conti odrzucam, bo podobno szybko się ścierają.. Zostaje Nokian i GY.