Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomaszu

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomaszu

  1. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ja to jestem pijany, więc nie wiem.
  2. Trzeba zresetować organizm, bo za 2 h znów impreza... :>
  3. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Pany, brakuje Was tutaj.
  4. Adek, naprawde kusząca propozycja, ale jednak nie, bo nie będę miał okazji w nich wystąpić. Za to Ty masz szansę pokazać klasę.
  5. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Biere statyw i aparat. [br]Dopisany: 09 Lipiec 2009, 23:55_________________________________________________Morcin, czego nie śpisz??
  6. Raczej tak. Do jutra.
  7. CHyba się to nie uda, bo wyjeżdżamy o 7:00 i na chwilę zjeżdżamy z autostrady w jedno miejsce. Przyjedziemy akurat na obiadek.
  8. Nie bój nie bój, wszystko jest pod kontrolą.. :th:
  9. Ja mogę ci sztukę odsprzedać Flage se już załatwiłem, ale przydałaby się jeszcze jakaś koszulka klubowa M.
  10. Mam pytanie, czy na zlocie ktoś mi odpali nową koszulkę klubową, eMkę?? Za mało se uprałem na jutro.
  11. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Co wy k**wa, na wieczór się golita?? Pakowanie się i golenie to trzeba rano. Kombinujecie, no ale ok - będę pod OBI o 7:00. Oziu, po Ciebie będę o 6:40.
  12. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Dobrze dobrze. Nakleje se na logo Citroena- może nikt się nie zorientuje, że to nie Audi.
  13. No tak - negocjować trzeba przy wódce. ja bede mial litra Jacka i 24 Pilsy :naughty: only 4 me :gwizdanie: No to wypij jutro rano. Ja akurat dojadę na wieczór to będzie nam się dobrze negocjować.
  14. No tak - negocjować trzeba przy wódce.
  15. Czy to znaczy, że jest dla mnie jakaś szansa?? :> Przygarnę flagę nawet bez masztu - sam materiał.
  16. Uwielbiam robić z wami interesy.
  17. Mówisz o Lukasie?? Gadałem z nike21 - on nie ma nadmiaru.
  18. odsprzedam Ci swoja za 50zl :polew: :bicz3: Mogę zapłacić 150% ceny.
  19. UWAGA! Czy ktoś mógłby mi odpalić na zlocie jedną flagę samochodową?? Zapłacę więcej niż normalnie.
  20. UWAGA! Czy ktoś mógłby mi odpalić na zlocie jedną flagę samochodową?? Zapłacę więcej niż normalnie.
  21. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    O widzisz, jak nie pijesz to myślisz. A taką czerń też da się wydrukować??
  22. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    A masz logo na kompie?? Bo ja nie mam.
  23. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    To jest Verdana?? [br]Dopisany: 09 Lipiec 2009, 14:47_________________________________________________A może i tak.. RFS [br]Dopisany: 09 Lipiec 2009, 14:48_________________________________________________Ale zieleń siakaś inna. mcm, a możesz wydrukować logo A4 klubu z krótkim tekstem??
  24. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    No i bez kropek.
  25. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ale ta kartka jest z klejem, taak?? Jeśli już ten RFS to taką samą czcionką jak w naszych podpisach, czyli chyba Tahoma?? [br]Dopisany: 09 Lipiec 2009, 14:40_________________________________________________Nie, pogrubiona Verdana - RFS

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.