Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja to jestem pijany, więc nie wiem.
-
Piła - HOT LINE
Trzeba zresetować organizm, bo za 2 h znów impreza... :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Pany, brakuje Was tutaj.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Adek, naprawde kusząca propozycja, ale jednak nie, bo nie będę miał okazji w nich wystąpić. Za to Ty masz szansę pokazać klasę.
-
SPOTY RADOMSKIE
Biere statyw i aparat. [br]Dopisany: 09 Lipiec 2009, 23:55_________________________________________________Morcin, czego nie śpisz??
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Raczej tak. Do jutra.
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
CHyba się to nie uda, bo wyjeżdżamy o 7:00 i na chwilę zjeżdżamy z autostrady w jedno miejsce. Przyjedziemy akurat na obiadek.
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Nie bój nie bój, wszystko jest pod kontrolą.. :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja mogę ci sztukę odsprzedać Flage se już załatwiłem, ale przydałaby się jeszcze jakaś koszulka klubowa M.
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Mam pytanie, czy na zlocie ktoś mi odpali nową koszulkę klubową, eMkę?? Za mało se uprałem na jutro.
-
SPOTY RADOMSKIE
Co wy k**wa, na wieczór się golita?? Pakowanie się i golenie to trzeba rano. Kombinujecie, no ale ok - będę pod OBI o 7:00. Oziu, po Ciebie będę o 6:40.
-
SPOTY RADOMSKIE
Dobrze dobrze. Nakleje se na logo Citroena- może nikt się nie zorientuje, że to nie Audi.
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
No tak - negocjować trzeba przy wódce. ja bede mial litra Jacka i 24 Pilsy :naughty: only 4 me :gwizdanie: No to wypij jutro rano. Ja akurat dojadę na wieczór to będzie nam się dobrze negocjować.
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
No tak - negocjować trzeba przy wódce.
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Czy to znaczy, że jest dla mnie jakaś szansa?? :> Przygarnę flagę nawet bez masztu - sam materiał.
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Uwielbiam robić z wami interesy.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mówisz o Lukasie?? Gadałem z nike21 - on nie ma nadmiaru.
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
odsprzedam Ci swoja za 50zl :polew: :bicz3: Mogę zapłacić 150% ceny.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
UWAGA! Czy ktoś mógłby mi odpalić na zlocie jedną flagę samochodową?? Zapłacę więcej niż normalnie.
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
UWAGA! Czy ktoś mógłby mi odpalić na zlocie jedną flagę samochodową?? Zapłacę więcej niż normalnie.
-
SPOTY RADOMSKIE
O widzisz, jak nie pijesz to myślisz. A taką czerń też da się wydrukować??
-
SPOTY RADOMSKIE
A masz logo na kompie?? Bo ja nie mam.
-
SPOTY RADOMSKIE
To jest Verdana?? [br]Dopisany: 09 Lipiec 2009, 14:47_________________________________________________A może i tak.. RFS [br]Dopisany: 09 Lipiec 2009, 14:48_________________________________________________Ale zieleń siakaś inna. mcm, a możesz wydrukować logo A4 klubu z krótkim tekstem??
-
SPOTY RADOMSKIE
No i bez kropek.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale ta kartka jest z klejem, taak?? Jeśli już ten RFS to taką samą czcionką jak w naszych podpisach, czyli chyba Tahoma?? [br]Dopisany: 09 Lipiec 2009, 14:40_________________________________________________Nie, pogrubiona Verdana - RFS