Treść opublikowana przez tomaszu
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Parówkowym skrytożercom mówimy stanowcze NIE.
-
SPOTY RADOMSKIE
Łojezu, ale obolały dziś jestem. Łokieć boli, plecy bolą (żeby nie powiedzieć "d*pa", bo Oź by się ucieszył to powiedziałem plecy.. )
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Pany, dokładnie o tej porze za tydzień będziemy umirać w swoich wyrkach. To tylko twardziele jako pierwsi zaczną schodzić na śniadanie i pozeżerają nam całą jajecznicę i parówki ze szwedzkiego stołu.
-
SPOTY RADOMSKIE
True, true. Jakoś mi się ręka z hamulca obsunęła.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale orła wywinąłem na rowerze. Pościerałem se łokieć i tyłek. Przypomniały mi się stare czasy.. Trzeba se jakieś ochraniacze zakładać.
-
SPOTY RADOMSKIE
Jechać na spot, nie opierdzielać się. Ja będę za 20 min.
-
SPOTY RADOMSKIE
Dawać eSke na spota. :th:
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja się właśnie zaliczam do większości - doceniłem Dżaksona po jego śmierci. Chociaż nie było nigdy tak, że go nienawidziłem - po prostu był mi obojętny.
-
SPOTY RADOMSKIE
Już mogliby zostawić Dżaksona w spokoju.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja chcę deszcz!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
moskal i wszyscy inni, :bry:
-
SPOTY RADOMSKIE
Łoooooooooj, ukrop jest. Brzuch mi wywaliło od picia wody. Ale przynajmniej dziś się wycwaniłem - wstałem przed wschodem słońca, żeby całkowicie się nie rozlać w wyrku. A w ogóle to niu, wiem, że łezka się w oku kręci, ale nic się nie martw - kupisz teraz biemdablju do zakatowania (ja mogę pomóc w tym katowaniu ), a za 2-3 lata kupisz to co Ci się najbardziej podoba, czyli RS4 (buda chyba B5, tak? ). A moim priorytetem na najbliższe 4 lata to kupić A4 B5 1.8 TQ z gazem... ...żartowałem.
-
SPOTY RADOMSKIE
Brynia, za Opoczno to możemy się przejechać - ja mam miernik grubości lakieru..
-
SPOTY RADOMSKIE
O widzisz, no i co ja bym bez was zrobił.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale garnituru chyba nie muszę zakładać, coo?
-
SPOTY RADOMSKIE
Jadę dziś na pogrzeb. Czy myślicie, że wypada jechać w krótkich spodenkach??
-
SPOTY RADOMSKIE
Obry, czy dziś też będzie patelnia??
-
SPOTY RADOMSKIE
Hmm, zapytam Brynie czy ma jakieś koleżanki. A pinki to z Oziem będzie baraszkował jak co niedziele. Dobra dzieci, dobranoc. Trzeba zbierać siły na jutrzejszą patelnię.
-
SPOTY RADOMSKIE
Kaśka, a powiedz mi jeszcze takie coś - czy Brynia to może do nas dołączyć?? :gwizdanie: Yy, tak zapytałem, bo nie wiem czy Ci herbaty starczy.. :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
Bardzo chętnie. Tylko pamiętaj - jakby Ozio pytał to mieszkasz na Tarchominie.. A tak serio to - będziemy w kontakcie..
-
SPOTY RADOMSKIE
No bo ja właśnie na ten Tarchomin jadę.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie nie, na innej dzielnicy..
-
SPOTY RADOMSKIE
Hmm, zdaje się, że mam jakiś dil w niedzielę w Warsiawie... :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
Obiecuję, że opowiem.. ..ale nie przy Oziu, nie na forum... :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
:?: :?: :?: :?: Hmmm, ale to wytrzymasz do zlotu, czy już teraz mam jechać do Warsiawy..?