Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Madas, dzięki za odwiedziny. :th:
-
SPOTY RADOMSKIE
Jestem w stanie Ci to załatwić. Mam znajomego ginekologa... :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
Oźź, to nie będzie Cię na spocie?? ;(
-
SPOTY RADOMSKIE
Oźź, na Ciebie nie ma dobrego fajerłola - pier**le, nie jade na zlot.
-
SPOTY RADOMSKIE
Połamiesz se fleta, bo będę miał stalowe gacie.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja śpię od ściany.
-
SPOTY RADOMSKIE
Dajcie mokomowi się przywitać, bo biedny widać, że już długo czyta.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ozio tego nie ogarnie.
-
SPOTY RADOMSKIE
OSZ KARWA :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
Bo bez stalowych gaci to zbyt ryzykowne jest.
-
SPOTY RADOMSKIE
Coś czuję, że już więcej tu nie zawita.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
To wystarczy, że opowiesz jak było. Więcej mi nie potrzeba.
-
SPOTY RADOMSKIE
Taki zaszczyt zostawiam królowi.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ustawiajcie się w kolejkę, ja będę na końcu.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ty też zdejmujesz majtki, czy turysta??
-
SPOTY RADOMSKIE
Jesteśmy elastyczni, już się przestawiamy.. To jak, zdejmujecie majtki??
-
SPOTY RADOMSKIE
No dokładnie. Jeśli ktoś myśli, że atest na folie go uratuje to jest w dużym błędzie.
-
SPOTY RADOMSKIE
Hmm, to dwie boczne szyby kosztowały by ze 200-300 zł + dojazd i jeden dzień w plecy.
-
SPOTY RADOMSKIE
Atest jest na folie, a nie na to jak ją wykorzystasz. Przednich szyb nie można wcale przyciemniać i tyle.
-
SPOTY RADOMSKIE
Drogie to to?? I czy w Radomiu robio?? kuredu, to nie spam, to poważne dyskusje.
-
SPOTY RADOMSKIE
Też myślę, żeby w cytrynie przednie boki przydymić. Chociaż i tak na tylnych fotelach jest przytulnie..
-
SPOTY RADOMSKIE
To on może być naszym sponsorem. Oczywiście bezinteresownym... :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
Bierz A5 to dasz mi się przejechać. Królu, a właściwie to po co Ci sponsorka skoro Ty takie fury sam możesz sobie kupić?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Widzę, że na wieczór śmietanka się zbiera..