Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
30 km dziś do Was jechałem. To kiedy Oziu zmieniasz brykie??
-
SPOTY RADOMSKIE
http://www.youtube.com/watch?v=sfEhBXoRQzE
-
SPOTY RADOMSKIE
wuju, królowa też może decydować.
-
SPOTY RADOMSKIE
Trzeba było postawić prezesa, bo ileż można samemu zapier*alać.
-
SPOTY RADOMSKIE
To ja już wolę być paziem.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tylko cuś jakoś się nie udzielają.. :gwizdanie: Nie to co u nas.
-
SPOTY RADOMSKIE
No ale my wszyscy jedziemy. No chyba że do zlotu jeszcze ktoś się pojawi na spotach radomskich.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Zwracam honor, właśnie się dopatrzyłem, że trochę tych pań macie: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=topiccount;topic=16926 :th:
-
SPOTY RADOMSKIE
Ozix, gratuluję! :oklaski: Teraz nadajesz się na Króla.
-
[B5 AHU] Co zrobić żeby ładnie brzmiał ?
Hmm, żeby mruczał to wystarczy wziąć gwoździa, młotek i walnąć jedną dziurkę w ostatnim tłumiku - to będzie najprostrze. :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A to macie jakieś panie??
-
SPOTY RADOMSKIE
To przecież dzięki Tobie. [br]Dopisany: 27 Maj 2009, 16:59_________________________________________________ Ile razy byłeś na warszawskich spotach i kogo tam znasz??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Hmm, co to będzie??
-
SPOTY RADOMSKIE
Myślę, że na straszeniu się nie skończyło... :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja lubię grad i te inne, więc chętnie przygarnę. Żeby tylko nie zastał mnie na trasie.
-
SPOTY RADOMSKIE
No to musiałeś tam nieźle prześwidrować szefów policji.
-
SPOTY RADOMSKIE
A już tym bardziej Króla Oziksa.
-
SPOTY RADOMSKIE
ozio to naprawde fajny gosc. Szkoda tylko, ze lubi rozmawiac o meskich pupach, no ale skoro to lubi to trzeba dac mu sie rozkurczyc.
-
SPOTY RADOMSKIE
Co być przygarnął??
-
SPOTY RADOMSKIE
Oziu, podobno z zachodu idzie jakieś gradobicie i te sprawy. Uważajcie na swoje auta.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobry, Właśnie coś słyszałem, że na zachodzie ma być jakieś gradobicie itp., więc uważajcie na auta. W sumie to i u nas zaczyna coś wiać i padać deszcz, więc może też będzie ciekawie. BTW wieczorem zapraszam na HOT SPOT ON LINE
-
SPOTY RADOMSKIE
Dzieńdobry dzieci. mcm, opowiesz o co chodzi z tym kursem, ile kosztuje itp. to może i ja się skuszę.
-
SPOTY RADOMSKIE
oziu, nie o to mi chodzilo. wuju, zostajesz na dyzurze.
-
SPOTY RADOMSKIE
Oziu, tak jakoś na czułości mi się zebrało - swój chłop (mam nadzieję) jesteś. :th: Wy wszyscy jesteście swoje chłopy. Brynia też. Dobranoc.
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00