Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
kudłaty, witam w wątku radomskim. :th: Jak uznasz, że już na Ciebie czas to zapraszamy w piątek. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Bateria mi siadła...
-
SPOTY RADOMSKIE
Tak tak, mam teraz przerwę...
-
SPOTY RADOMSKIE
Tak, że by Ci się kisiel w majtkach zrobił.
-
SPOTY RADOMSKIE
Jem banany i piję Żywiec Zdrój.
-
SPOTY RADOMSKIE
Oziu, pamiętaj, że to tylko Twoja wyobraźnia. Skup się i wyobraź sobie, że mojej ręki tam nie ma. Za to Brynia dzwoni i zaprasza Cię do siebie..
-
SPOTY RADOMSKIE
No to co Cię trzyma?? :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Aleś zaszalał. Brynia na pewno teraz się zastanawia jak tu się wyrwać z pracy do Ozia.
-
Spociki w Kielcach
No to dobrze, bo chłopaki z Radomia mówią, że jak grila nie będzie to oni nie jadą.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Jeszcze nie wiem. Będę jutro w Piasecznie, ale raczej nie zostanę na spota. Lecę spać. Dobranoc spamery. :> mokom, to rezerwuj 5 czerwca i jedziemy. :th:
-
SPOTY RADOMSKIE
Słuchaj, chcesz jechać ze mną czy nie!!??
-
Spociki w Kielcach
Świetnie. Ale to grila palimy czy jak?
-
SPOTY RADOMSKIE
Przecież już Ci obiecałem, że Cię zabiorę. Ale pamiętaj, że masz być grzeczny. No i pinkiego zostawiasz w domu.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ok, jeszcze dwie osoby do Cytryny i będzie komplet. Reszta niech się organizuje w innym aucie.. A ch*j tam, ustalimy wszystko na spocie.
-
SPOTY RADOMSKIE
Dobra, to będę pytał po kolei. Jedziesz? :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Jeszcze raz pytam: :!: Kto jest chętny i może jechać na spot w Kielcach 05.06.2009 ?? Proszę Was o chwilę powagi. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Jeśli deklarujecie zrzutkę na mandat i ktoś bierze na siebie punkty to nie ma problemu.
-
SPOTY RADOMSKIE
Samochód możesz brać, ale daj spokój z tym pinkim. Moja propozycja jest taka, żeby pojechać do Kielc, przywitać się, posiedzieć godzinkę i wrócić. No chyba, że grill się rozkręci i będzie fajna atmosfera to zostaniemy dłużej.
-
SPOTY RADOMSKIE
Na razie na kieleckim są luźne propozycje, więc jeszcze nie wiadomo czy będzie grill.
-
SPOTY RADOMSKIE
Biere Cytryne więc możesz.
-
SPOTY RADOMSKIE
Może i tak, ale sam przyznasz, że coś w sobie mam, prawda? :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Słuchajcie, mam komunikat! W piątek 05.06.2009, czyli za 2 tygodnie proponuję przejechać się na spot do Kielc. Mamy zaproszenie. Damy radę zebrać się przed 19:00 i ruszyć na kieleckiego grila??
- SPOTY RADOMSKIE
-
Spociki w Kielcach
Słuchajcie, rzucę termin w radomskich, ale my dojedziemy pewnie troszkę później. Zwykle zbieramy się ok. 19:00, więc w Kielcach przy dobrym wietrze możemy być między 19 a 20..