Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomaszu

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomaszu

  1. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Miszczuniu, jak raz wpadniesz tak już po Tobie. Buduj z kobietą luźny związek - mów jej o swoich marzeniach i fantazjach erotycznych (nawet z innymi kobietami), wtedy będziesz szczęściwy. :th:
  2. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Tak Ci się tylko wydaje...
  3. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Wiedziałem, wiedziałem. [br]Dopisany: 03 Maj 2009, 22:51_________________________________________________ :polew: Ozix, czy Twoja LOVE wie co Ci sie śni??
  4. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    WOW, jeśli pozwolisz to do Ciebie będę się zwracał jak do tej pory. :>[br]Dopisany: 03 Maj 2009, 22:05_________________________________________________ Abslotutnie!!!! Poznałam Tomkową A i nie zauwazyłam, dodam tylko że fajna ,,pupa" bez zobrazy tomek :> zreszta sma mój Ł tak stwierdził, a do tego miła i usmięchnieta dziewczyna. W sam raz dla naszego Tomaszka :> Jak to mój Ł mawia, klasę faceta poznaje się po tym jaka jest jego kobieta :gwizdanie: A ja dodam, że oprócz "fajnej pupy", z moją A. dogaduję się jak nigdy z nikim. Śmiało mogę powiedzieć, że jestem szczęściarzem.
  5. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    I tego się trzymajmy. :th: PS. Pozwalam Ci mówić do siebie po imieniu...
  6. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Muszę przyznać, że Twój tekst zrozumiałem dopiero po ponownym przeczytaniu - nie masz za co podziwiać, to zwyczajne niedoczytanie z mojej strony. Chociaż z drugiej strony to jak zadzierasz z kimkolwiek z radomskim spotów, to zadzierasz ze wszystkimi. Odkąd mieszkam znów w Radomiu to przestałem utożsamiać się z Warszawiakami. Co najwyżej ze spotami warszawskimi, na które czasem przyjeżdżam. Ale nie martw się, na pewno nie z tymi na Torwarze...
  7. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Pewnie, że jest taka opcja. Mam Trafika, a jak będzie trzeba to pożyczę też Transita, który ma sporą skrzynię ładunkową (3,5m długości). Damy radę. :th: A w ogóle to witojcie. Łikend miałem świetny. Byliśmy z paczką znajomych w Kazimierzu, ale nie ważne gdzie - ważne z kim. Bryniu, a jak nas widziałaś to wracaliśmy z A. z obiadu od moich rodziców. Dzielny Poziowcu, jak masz mi/nam coś do zarzucenia to śmiało, nie obrażę się. Krytyka zawsze jest wskazana. Chociaż wątpię, żeby akurat w tym przypadku krytyka miała jakiekolwiek znaczenie... _________________________________________________ Ozix, bez Ciebie nie byłoby radomskich spotów..
  8. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Właśnie tamtędy będę jechał, ale nie sam więc nie zrobimy spota. Myjnię już znalazłem w Radomiu..
  9. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Hej, gdzie dzisiaj można zaliczyć myjnię?? Nie mówię o szczotach przy stacjach paliw..
  10. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Mnie w weekend nie będzie, więc i jutro na spota nie dojadę. Idę spać, 3mta się i nie chlejta tych browarów.
  11. Co to je??
  12. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Witam. Ja właśnie popijam... herbatkę. Co to jest ten
  13. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Każdy INNY tak mówi.
  14. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Myślę, że każdy jest inna od Ciebie...
  15. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Nie spodziewałem się po Tobie. Ja na tygodniu raczej nie piję.. EDIT: Tym bardziej, że dzisiaj będę grał w gierkę z ZSRR.
  16. Zdaje się, że Benelux tak ma - dziwne, że u nas nie zaczęli tak przerabiać samochodów. Teraz to i tak nieaktualne, bo wróciły kratki..
  17. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Niedługo w aptekach będzie Świński Gripex. BTW walisz dzisiaj browary??
  18. Niestety doskonale znam ten ból. Co prawda mam tylko 17 pkt, ale kto wie co mnie jeszcze na dniach czeka.
  19. Śliczne chlapacze.
  20. Jest jeszcze coś takiego jak "próba sfałszowania", chociażby wspomnianą wcześniej pastą do zębów (np. 8 przerobić na 3) i z tego co wiem to za to jest jakaś konkretna kara.
  21. Podręcznikowy pirat drogowy.
  22. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Zadzwonię jak już będę w samochodzie - wtedy jest najwięcej czasu. Co do rowerów - właśnie coś mi się kojarzy z tymi domkami na kapturze, ale nie wiedziałem gdzie to dokładnie jest. Dziś się tam wybiorę.
  23. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    a dzie to? nie no musze gdzies w kozienicach poszukac,, bo sam to chyba nie dam rady ładnie wyprac.. Na Czarneckiego za Orlenem. [br]Dopisany: 29 Kwiecień 2009, 11:41_________________________________________________Gdzie w Radomiu kupić rower? Czy mamy sklep GIANT??
  24. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Zrobio u pana Stasia. Też mam miły dzień. Taki w miarę luźny, ale dynamiczny - po prostu bezstresowy.
  25. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Dobra dobra, też tak kiedyś mówiłem. Rok temu zacząłem tyć i teraz już muszę się pilnować. Poza tym z tego co widzę to Ty non stop narąbany chodzisz.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.